Топографічна зйомка

Топографічна зйомка проводиться для отримання коректних даних про рельєф земельної ділянки та точних координат об’єктів на ній. Топозйомка потрібна для складання детальних карт і генеральних планів місцевості. Вони використовуються архітекторами, проектувальниками та будівельниками.

 

 

Топографічні знімання будь-якої складності

Топографічні зйомки включають:

 • польові роботи – виміри на місцевості за допомогою спеціального геодезичного інструменту та обладнання;
 • складання топографічного плану – інтерпретація отриманих даних та їх виклад у вигляді карти чи плану.

Ми виконуємо:

 • топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500 – 1:2000 зі складанням планів у цифровому чи паперовому вигляді для отримання дозволів на будівництво, підключення до комунікацій, а також проектування, зведення чи реконструкції об’єктів;
 • нанесення червоних ліній – умовних меж, що відділяють ділянку від територій, на яких заборонено проводити будівельні та землерийні роботи.

Для чого необхідне?

Топозйомки, проведені фахівцями, дають достовірну та повну інформацію, яка може використовуватись для проектування житлових, промислових чи інфраструктурних об’єктів, капітального будівництва та реконструкції, прокладання доріг і комунікацій чи інших потреб.

Помилки, припущені під час польових зйомок чи обробки їх результатів, можуть призвести до серйозних проблем під час будівельних робіт. Тому топографічне знімання для ландшафтного дизайну чи будівництва слід доручати лише перевіреним компаніям, що мають фахівців із відповідними кваліфікацією та досвідом.

Виконавча зйомка підземних комунікацій (газопроводу, водопроводу, каналізації)

Виконавча зйомка підземних комунікацій – це важливий процес, основним завданням якого є визначення положення всіх прокладених комунікацій під землю, з метою проведення порівняльного аналізу результатів виконаних робіт з даними проектної документації. Виконавча зйомка підземних комунікацій відбувається перед початком будівництва будь-якої споруди (будинок, житловий комплекс, промислові обєкти).

Виконавча зйомкапідземних інженерних мереж виконується з врахуванням наступних етапів:

 • Рекогностування місцевості;

Рекогностування місцевості передбачає збір та аналіз документації, а також картографічних матеріалів для дослідження.

 • Процес обґрунтування та складання мережі знімання;
 • Здійснення планової та висотної зйомки всіх елементів комунікацій споруди;
 • Проведення замірів конструкційних елементів;
 • Формування виконавчих креслень.

В процесі реалізації виконавчої зйомки комунікацій складаються плани розмірів мережі та її протяжності, профілі, а також виконавчі креслення з інформацією про всі поворотні перерізи та точки. Виконавче креслення має включати ситуаційний план, топоплан у п’ятисотому масштабі, поздовжний профіль інженерної мережі, а також каталог координат всіх точок підземних комунікацій.

Для чого потрібна виконавча зйомка підземних комунікацій будівлі?

Основним завданням виконавчої зйомки інженерних мереж є забезпечення відповідності всіх комунікацій заданому генплану проекту. Виконавча зйомка підземних комунікацій проводиться в процесі реалізації будівельного процесу та передбачає, як знімання каналізації, так і газовідведень та водовідведень.

Виконавча зйомка каналізації  здійснюється з метою забезпечення контролю якості та відповідності виконаних каналізаційних робіт проектній документації.  Під час здійснення виконавчої зйомки каналізації головним параметром є висотна позначка нижньої частини труби та позначка верхньої частини люку. За допомогою отриманих координат відбувається обчислення точної відстані міаж заданими колодязями. Крім того, варто враховувати правильність нахилу труби для течі води, а також висоту дна камери. Під час знімання каналізації не рідко в один люк розміщують до трьох труб а то і більше.Виконавча зйомка підземних каналізаційних комунікацій є надважлива, адже її виконання відбувається до остаточної здачі будівельного проекту в експлуатацію.

Виконавча зйомка інженерних мереж газозабезпечення – це найвідповідальніший процес, який передбачає максимальної уважності.  Виконавча зйомка газопроводу дозволяє не тільки попередити пошкодження газової труби, але й відтік газу при неправильному проведенні монтажних робіт. В процесі проведення геодезичних зйомок для газозабезпечення, фахівці отримають точні дані про фактичний стан газовідведень. За результатами виконавчих геодезичних схем газовики проводять нанесення  на парканах та стовпах  розмірні значення глибини та положення закладеної труби, а також діаметри та матеріал з якого вони були виготовленими. Не менш важливим етапом для забезпечення безпечної та комфортної споживчої експлуатації будинку є виконавча зйомка водопроводу.

Виконавча зйомка водопроводу проводиться з метою визначення відповідності інженерних комунікацій заданому генплану. Основними вимогами для водовідведень в споруді є характеристики промерзання ґрунту, наявність колодязя в точкам підключення, а також лічильника. Правильний вибір труб та їх розташування є запорукою безпечного використання комунікацій під час здачі об’єкту нерухомості в експлуатацію.

Замовити виконавчу зйомку підземних комунікацій для об’єктів нерухомості по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий» – це проведення виконавчої зйомки інженерних мереж на всій території Західної України. Завдяки високоточному обладнанню та штату кращих фахівців ми виконуємо повний спектр геодезичних робіт для об’єктів нерухомості будь-якого цільового призначення.

Для зручності наших клієнтів, Ви можете замовити виконавчу геодезичну зйомку підземних комунікацій в режимі он-лайн або зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

ТзОВ «Мірничий»  – це вдалий вибір для швидкої та якісної реалізації будівельного процесу будь-якого рівня складності.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Топографо-геодезична зйомка – це комплексне вивчення земельної ділянки, яке передбачає фіксацію всіх результатів дослідження на топографо-геодезичному плані. Одним з найважливіших документів у топографо-геодезичному плані є викопіювання з топографо-геодезичного плану.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану  – це точне відображення всіх досліджуваних даних у відповідності до вихідної документації. Особливістю викопіювання з топоплану є перенесення всіх даних  з загального топографо-геодезичного плану, з подальшим проведенням вишукувальних робіт з метою створення нового плану. Викопіювання з кадастрової карти зазвичай є представленим у стандартному  масштабі 1:500 або ж більш детальний 1:200.

Для чого потрібне  викопіювання з топографо-геодезичного плану та де взяти викопіювання з топографо-геодезичного плану?

Викопіювання з топографо-геодезичного плану потрібне в наступних випадках:

 • При формуванні технічного завдання для проектування конструкцій під час реалізації будівельного процесу;
 • При підключенні споруди до електромереж та інших підземних комунікацій;
 • При необхідності оформлення дозвільної документації для початку будівництва.
 • При проведенні первинної приватизації земельної ділянки;
 • Для визначення червоних ліній на заданій території.

Не менш важливим документом в ході формування документації про характеристики земельної ділянки є ситуаційний план. Ситуаційний план земельної ділянки є представленим у вигляді карти, яка відображає детальний план-схему місцевості для будівництва. Саме ситуаційний план є основним документом в ході проведення, як будівельних так і реконструкційних робіт та формує візуальне уявлення про ситуацію на об’єкті. Під час проведення реконструкційних робіт ситуаційний план є основою для створення проектної документації.

Перевагою ситуаційного плану під час реалізації будівельного процесу є точне відображення розташування всіх об’єктів нерухомості на досліджуваній території. Крім того, на ситуаційному плані фіксуються всі підземні комунікації. Як результат, з ситуаційним планом  можна провести аналітичні дослідження всіх переваг та недоліків  розташування земельної ділянки відносно об’єктів інфраструктури, доріг, комунікаційних мереж та об’єктів промисловості. Серед всіх отриманих інформаційних даних, при  формуванні ситуаційного плану особлива увага приділяється всім магістралям та дорогам, а також газопроводу, теплопроводу та водовідведенням. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування діялнки/обєкту будівництва та інших підземних комунікацій є завершальним етапом формування дозвільної документації для об’єкту нерухомості. Основою формування ситуаційного плану є проведена топографічна зйомка заданої місцевості у масштабі 1:500 та 1:2000.

Викопіювання з генерального плану місця розташування земельної ділянки та формування ситуаційного плану – це важливий та відповідальний процес, який потребує максимальної уважності та кваліфікованих знань. Саме тому для формування даної документації необхідно залучати сертифікованих та досвідчених геодезистів.

Знайти повний спектр інженерно-геодезичних робіт та команду кращих професіоналів на Західній Україні Ви можете у компанії “Мірничий”.

Замовити швидко викопіювання з топографо-геодезичного плану по доступній ціні у Львові

ТзОВ «Мірничий» пропонує викопіювання з топографо-геодезичного плану та формування ситуаційного плану з зазначенням точного місця розташування земельної ділянки чи об’єкту проектованого будівництва та інших комунікацій. Викопіювання з генерального плану у Львові стане для Вас актуальним у випадку проведення проектувальних робіт під час будівництва, а також для здійснення всіх процедур для отримання дозвільних документів для початку будівельного процесу. Отримати консультацію експерта та замовити викопіювання з топографо-геодезичного плану  Ви можете в режимі он-лайн просто зараз.

Команда ТзОВ «Мірничий» завжди готова допомогти у вирішенні будь-яких інженерно-геодезичних завдань.

Результати виконаних робіт

Встановлення меж земельної ділянки в натуру на місцевості

Процес встановлення меж земельної ділянки в натуру на місцевості фактично позначає граничні межі ділянки, відокремлюючи її від сусідніх наділів.

Таку послугу надають професійні геодезисти у випадках, коли замовнику необхідно щось робити з ділянкою – продавати її, здавати в найм, дарувати або робити забудову. Також подібну процедуру замовляють новоспечені спадкоємці або люди, які отримали наділ в дарування чи оренду. Звичайно мітки з паперового плану переносяться у вигляді межових знаків безпосередньо на грунт, але буває і зворотна ситуація, коли документ, що підтверджує розміри втрачено. Тоді фактичні встановлення меж, або заміри по фактичним знакам дозволяють законно відновити папери на землю.

Як відбувається процес встановлення меж в натурі

Встановлення меж земельної ділянки проводять  на базі геодезичних даних що є в наявності. Наприклад, спираючись на генплан селища чи міста. На кожній точці повороту ділянки мають стояти межові знаки. Виключення в їх встановленні можуть бути, якщо поворот проходить через природні межі – водоймище або лісосмуга, тощо.

Акт визначення меж земельної ділянки в натуру на місцевості свідчить про те, що межові знаки встановлено в тих місцях, де необхідно для даного наділу землі. Правила встановлення знаків на межі врегульовані законодавством України з 2010 року. Якщо раніше позначки мали довільний вигляд,  з 2010 року Держкомітет земельних ресурсів встановив їх тип та метод закріплення. Особливість маркування в тому, що кожен знак має індивідуальний номер, який не може повторюватись навіть в іншому регіоні.

Встановлення меж земельної ділянки сільською радою відбувається з відома власника та з попередженням його сусідів по ділянці. Встановлення меж земельної ділянки міською радою також проходить з погодженням власника та сусідів, а також згідно чинного законодавства, з використанням стандартизованих межових знаків як елементів маркування.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості – Львів або Рівне – регіон не має значення – проходить з залученням спеціалістів з геодезії та землевпорядкування. Особливо, коли потрібне незалежне вимірювання. Наприклад, позов про встановлення меж земельної ділянки, зобов`язує власника провести цю процедуру за власний кошт та надати відповідні документи, що підтвердять кінцевий результат.  Якщо були видані наділи декільком фермерам в одному місці і існує непорозуміння між сусідами, щодо належності ділянок та їх точних меж, використовується процедура погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами. Її мають виконувати сертифіковані професіонали, такі, як в ТЗОВ Мірничий.

Де замовити послугу по фактичному встановленню меж

Неважливо в якій точці Західної України ви знаходитесь, ми допоможемо вам вирішити суперечки щодо меж вашого наділу. Звертайтеся до нас за контактами. Будемо раді вам допомогти якісними послугами спеціалістів з геодезії. Ми працюємо в Тернополі та Івано-Франківську. Жителі Рівного та Львова теж мають змогу замовити наших кваліфікованих співробітників. Тепер у вас не буде проблем, як визначити межі земельної ділянки між сусідами або зробити топографічну карту місцевості чи інше.

Готові замовити наші послуги? Якість буде на висоті, а ціна вам сподобається. Телефонуйте нам саме зараз, і матимете змогу впевнитись в цьому.

Геодезична зйомка для проектування

Геодезична зйомка для проектування – це невід’ємний та важливий процес, який реалізується на кожному етапі будівництва. Основним завданням геодезичної зйомки під час проектування є не тільки ретельне дослідження складових елементів споруди та території, але й отримання необхідних дозвільних документів.

Для чого потрібна геодезична зйомка для проектування об’єктів нерухомості?

Геодезична зйомка для проектування котеджів або інших споруд проводиться з метою  отримання погодження на проведення будівництва з можливістю подальшої здачі в експлуатацію об’єкта нерухомості. Також геодезична зйомка є необхідною під час формування генеральних планів території.

Геодезична зйомка для проектування передбачає, як відображення рельєфу місцевості, наземних та підземних комунікацій, так і існуючих споруд у відповідності з масштабом місцевості.  Результатом геодезичної зйомки для проектування котеджів або інших об’єктів нерухомості є розробка та складання топографічного плану, який надається у паперовому та цифровому вигляді. В залежності від призначення зйомки, топографо-геодезичне  знімання проводиться в різних масштабах. Найпоширенішими масштабами топографічних карт є 1:200, 1:500, 1:1000, 1:2000 та 1:5000, які проводяться для об’єктів нерухомості будь-якого призначення.

Розрізняють наступні види геодезичних зйомок для проектування будинків:

 • Наземна зйомка;

Наземне знімання проводиться з використанням різного геодезичного обладнання та інструментів.

 • Аерозйомка;

Аерознімання проводиться з літальних апаратів БПЛА;

 • Космічна зйомка.

Космічна зйомка реалізується за допомогою космічного обладнання.

На сьогодні, геодезична зйомка для проектування є обов’язковим етапом при будівництві будь-яких будівель та споруд. Геодезичне знімання передбачає не тільки обстеження земельної ділянки та проектування, а також нанесення всіх даних на генеральний план території, але й отримання дозвільних документів з подальшою здачею об’єкта нерухомості в експлуатацію.

Геодезична зйомка для проектування авто мийок, котеджів або житлових комплексів проводиться з метою обґрунтування перед проектної та проектної документації під час реалізації будівельного процесу, як нової споруди, так і розширення, реконструкції або інших технічних змін у вже збудованих об’єктах нерухомості.

Результати досліджень відносно конкретного об’єкту будівництва фіксуються у топографічному плані.

Топографічний план – це документ, який підтверджує відповідність проведених геодезичних робіт заданому генплану. Саме завдяки топографічній зйомці об’єкту нерухомості проводиться цілий комплекс геодезичних робіт, які передбачають, як вимірювання кутів, так і визначення всіх відстаней та висот.

Для того, щоб геодезичне знімання для проектування споруди реалізувалося у відповідності до всіх будівельних вимог чинного Законодавства України, його проведення варто довіряти сертифікованим геодезистами.

Замовити геодезичне знімання для проектування будинків та споруд по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий» пропонує професійне геодезичне знімання для проектування котеджів, промислових споруд, авто мийок, автодоріг та інших об’єктів нерухомості з гарантією якості.

Замовити геодезичне знімання для проектування будинків на території Західної України Ви можете всього в один клік. Завдяки зручній структурі сайту з детальним описом кожної послуги, підтвердити заявку на геодезичне знімання для проектування котеджів або інших споруд у Львові Ви можете не виходячи з дому.

Якщо Вам потрібна професійна геодезична зйомка для проектування об’єкту нерухомості – команда кращих експертів ТзОВ «Мірничий» до Ваших послуг.

Результати виконаних робіт

Інвентаризація земельних ділянок та елементів інфраструктури

Інвентаризація земель – здійснюється для, того щоб для об’єктів землеустрою визначити та уточнити межі, розміри та місцеположення, а також встановити характеристики (як кількісні так і якісні) для ведення державного земельного кадастру.

Інвентаризація земель, загальні положення

Як правило, інвентаризація проводиться за відсутності чи неповноті правовстановлюючих документів на земельні ділянки, невідповідність їх фактичного розташування і площі, зміни правовласників земельних ділянок. Процедура інвентаризації обов’язкова при проведенні реорганізації юридичної особи для складання розподільчого балансу або договору про приєднання (злиття).

Після виготовляється технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель, в яку входять такі матеріали та документи:

 • Робочий та зведений інвентаризаційний плани;
 • Перелік земель (земельних ділянок) за категоріями, які надані у користування чи власність з кадастровим номером чи без нього, або ж не наданих у користування чи власність і які використовують не за призначенням, без документів;
 • Матеріали інвентаризації земельних ділянок для погодження технічної документації землеустрою за статтею 186 Земельного кодексу України.

Для того, щоб швидко отримати дані для інвентаризації будь-якого об’єкта: земельна ділянка, елементів інфраструктури, об’єктів електроенергетики використовується безпілотник (БПЛА – безпілотний літаючий апарат). Він дозволяє здійснити аерофотозйомку та отримати якісні фото і відео матеріали, з можливістю зробити всі необхідні заміри, а також отримати доступ до важкодоступних місць.

Порядок робіт по інвентаризації земель:

 • Підготовка, збір та аналіз наявних правовстановлюючих документів;
 • Аерофотозйомка, топографо-геодезичні та картографічні роботи;
 • Необхідні дослідження та обстеження;
 • Узгодження меж земельних ділянок;
 • Формуванням звітної землевпорядної документації.

За результатами інвентаризації формується землевпорядний звіт, що містить необхідні землевпорядні документи і карту (план) території, на якій відображені розташування, розміри, межі земельних ділянок, межі обмежених у використанні частин, а також тісно пов’язані з землею об’єкти нерухомості.

Порядок проведення інвентаризації Львів та область

ТзОВ «Мірничий» проводить якісну основну і поточну інвентаризацію у всьому регіоні Західної України в максимально стислі терміни. Після чого наші професіональні фахівці обробляють отримані дані і складають всю необхідну технічну документацію з великою кількістю графічного матеріалу і всіх кількісних і якісних характеристик ділянки.

Ви можете замовити у нас такі послуги за доступною ціною у Івано-Франківську, Рівному чи Тернополі:

 • Інвентаризацію земель за межами населених пунктів;
 • Інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення;
 • Інвентаризацію елементів інфраструктури.

Також ми допомагаємо з методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури та правилами надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики.

Телефонуйте та звертайтеся в нашу компанію і наші фахівці проведуть консультації по виниклих питань .

Результати виконаних робіт

Інженерні вишукування для будівництва

Інженерні вишукування для будівництва – це комплекс інженерних досліджень земельної ділянки перед початком реалізації будівельного процесу. Основним завданням інженерного вишукування є вивчення техногенних умов території та особливостей будівельного об’єкту з метою прогнозування їх взаємодії та експлуатаційної безпечності. Результатом інженерних вишукувань для будівництва є розроблення комплексу робіт, а саме: геодезичне вишукування, погодження наявності підземних мереж, нанесення червоних ліній, встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Розрізняють наступні види інженерних вишукувань для будівництва:

 • Землевпорядні вишукування;

Землевпорядні вишукування передбачають ретельну перевірку всіх документів право власності на землю, складання технічної звітності, договорів  оренди, а також оформлення будь-яких операцій, пов’язаних з нерухомістю.

 • Інженерно-топографічні вишукування;

Інженерно-топографічні вишукування реалізуються з метою проведення аналітики відповідності обраної для будівництва ділянки по комунікаціям, площі та мережам, а також оформлення топографо-геодезичного знімання по результатам вимірювання на конкретній місцевості.

 • Інженерно-геодезичні вишукування;

Інженерно-геодезичні вишукування призначені для визначення меж ділянки, розбивки майданчика, відмітки рельєфу місцевості або поверхні землі.

 • Інженерно-геологічні вишукування;

Інженерна геологія передбачає ретельне дослідження конкретної ділянки з подальшим бурінням свердловин та випробуванням порід ґрунтів у лабораторних умовах. Інженерно-геологічні вишукування дозволяють отримати результати хімічного аналізу ґрунтових вод та фіксуються інженерно-геологічною звітністю.

 • Перед проектні інженерні вишукування будівництва.

Комплексна аналітика доцільності початку будівельного процесу.

Для чого це потрібні інженерні вишукування в будівництві?

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва об’єктів передбачають вивчення ґрунтів, а також адаптацію фундаменту під конкретні геологічні умови. Завдяки інженерно-геологічним вишукуванням забезпечується розроблення геологічної карти, оцінки, характеристики та опису інженерно-геологічних умов конкретної території.

Основним завданням інженерних геологічних вишукувань є вивчення техногенних та природних умов території, аналітика взаємодії будівельного об’єкту з зовнішнім середовищем, а також обґрунтування безпечності для майбутньої експлуатації. Результатом інженерно-геологічних вишукувань є інженерно-геологічний звіт по ґрунтах, а також узгоджена топозйомка, які є основними дозвільними документами для початку здійснення будівельного процесу.

Інженерно-геологічні вишукування передбачають виконання наступних робіт:

 • Аналітика матеріалів вишукувань минулих років;
 • Маршрутні спостереження;
 • Проведення польових робіт на ділянці;
 • Геофізичні та лабораторні дослідження;
 • Ґрунтові дослідження підстав фундаментів;
 • Прогнозування змін геологічних умов з інженерної точки зору;
 • Аналітика коефіцієнтів небезпеки від наслідків інженерно-геологічних процесів.

Ціна дбн вишукувань для будівництва залежить не тільки від розмірів території та ступеню вивчення конкретного району, але й класу складності виконаних робіт.

Для того, щоб дбн інженерні вишукування відбувалися у відповідності до будівельних норм та регламентів чинного законодавства, їх реалізацію варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити інженерні вишукування у Західній Україні

ТзОВ «Мірничий» – це якісно нове рішення для проведення інженерних вишукувань для будівництва будь-якої складності. Завдяки новому високоточному обладнанню та команді кращих фахівців нам вдалося вже реалізувати надскладні будівельні проекти на всій території Західної України. Відмінні результати проведених робіт підтверджують багато чисельні відгуки від наших клієнтів.

Для того, щоб зекономити час наших клієнтів ми пропонує оформлення замовлення на інженерні вишукування, як в режимі он-лайн, так і по номеру телефону. Кваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть відповіді на всі Ваші запитання та узгодять план реалізації інженерно-геологічних робіт.

ТзОВ «Мірничий» – це оперативні та швидкі інженерні вишукування на території Західної України з гарантією якості.

Інженерно геодезичне вишукування

Інженерні вишукування – це комплекс досліджень, основним завданням яких є отримання повної та достовірної інформації про конкретну будівельну ділянку. Завдяки отриманню експертних даних, саме геодезичне вишукування є основою для розробки дозвільної документації, отримання технічних умов та точних даних про конкретну ділянку.

В залежності від особливостей будівельного процесу треба обирати потрібний вид вишукування.

Розрізняють наступні види вишукувань:

  • Інженерно-топографічні вишукування;

Інженерно-топографічне вишукування передбачає створення геодезичної основи та визначення відповідності даної ділянки вимогам законодавчої документації. В процесі інженерного вишукування проводиться аналіз ділянки по рельєфу, по площі, комунікаціям та мережам, а також формується топографо-геодезичний звіт про проведення інструментальних вимірювань на конкретній місцевості. Наступним кроком даного етапу є затвердження топографічної зйомки у державних, виконавчих органах будівництва та архітектури.

  • Інженерно-геодезичні вишукування;

Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва – це реалізація комплексу дій з метою отримання точних даних про конкретну ділянку. Даний тип досліджень передбачає визначення меж та параметрів конкретної ділянки, розбивку майданчика, проведення замірів та відміток гирла свердловин, плям забудови, винесення будівельних осей, а також координат точок для подальшого проведення робіт буріння. Отриманні дані передаються будівельникам для здійснення наступних етапів процесів будівництва.

  • Інженерно-геологічні вишукування;

Основним завданням інженерно-геологічного вишукування є буріння свердловин, відбір зразків грункту та випробування порід у лабораторних умовах з проведенням хімічного аналізу ґрунтових вод. Результатом інженерно-геологічного вишукування є формування техніко інженерно-геологічної звітності про експертні результати досліджень.

  • Перед проектні інженерні вишукування.

Інженерні вишукуванні попереднього типу є призначеними для проведення комплексної аналітики ділянки на доцільність початку процесу будівництва.

Для чого потрібне інженерно-геодезичне вишукування?

Інженерно-геодезичне вишукування для будівництва – це невід’ємна складова перед початком проведення будівельного процесу.
Особливістю інженерно-геодезичного вишукування лінійних споруд є комплексне оцінювання не тільки території для реалізації майбутнього будівництва, але й отримання інформації про інженерний захист території, про особливості проектування та цілі планування конкретної споруди. Як результат, завдяки експертному геодезичному вишукуванню визначається доцільність та безпечність майбутньої споруди.
В подальшому, отримані дані інженерно-геодезичного вишукування застосовуються для:

   • Комплексної розробки проекту;
   • Забезпечення правильного територіального планування;
   • Формування техніко-економічного висновку;
   • Розроблення робочої документації;
   • Особливості експлуатації об’єкту;

Кошторис на інженерно-геодезичне вишукування залежить від класу складності об’єкту та ступеню дослідження району. Також ціна інженерно-геодезичних робіт залежить від розміру території та особливостей конкретної ділянки.

Замовити інженерно-геодезичне вишукування на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує комплексне проведення інженерно-геодезичних вишукувань для об’єктів будь-якого цільового призначення. Багаторічний досвід роботи та команда кращих експертів є гарантом якісного та оперативного результату дослідження.
Замовити інженерно-геодезичні вишукування Ви можете, як в режимі он-лайн, так і зв’явзавшись з менеджерами нашої компанії.
ТзОВ «Мірничий» – це інженерно-геодезичні вишукування будь-якого рівня складності та тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

Моніторинг залізнодорожнього покриття та колій

Залізнична колія – це споруди та пристрої, які утворюють дорогу з рейковою колією для руху вантажних та пасажирських поїздів. Протяжність залізничних шляхів України більше 21 тисячі кілометрів, які потребують частого моніторингу для забезпечення якісної роботи всіх вузлів залізно дорожнього покриття.

Робота залізничної колії характеризується досить складними умовами його завантаженості і впливами техногенних (антропогенних) і природних факторів.

 • Техногенні фактори виникнення несприятливих процесів на залізничному транспорті проявляються в результаті порушень технології проектування, проведення будівельно-монтажних робіт, конструктивних недоліків обладнання (технічних пристроїв), впливу рухомого складу на залізничну колію, невиконання правил експлуатації споруд та обладнання.
 • Природні причини появ негативних факторів зв’язуються з впливом на технічні системи (споруди) небезпечних процесів, що розвиваються стихійно, без участі людини і його виробничої діяльності.

Моніторинг залізнодорожнього покриття та колій

Моніторинг залізнодорожнього покриття та колій – це комплекс заходів, який проводиться для забезпечення контролю за цілісністю покриття на відповідній ділянці шляху. В сучасних умовах він здійснюється з допомогою безпілотних літаючих апаратів (БПЛА), що дозволяє оперативно отримувати дані в форматі реального часу.

Моніторинг залізнодорожнього покриття проводять для обстеження колій на пошкодження зовнішніми факторами погодними умовами, а також для контролю від навмисного пошкодження чи розкрадання людським ресурсом. З допомогою БПЛА можна максимально близько наблизитися до відповідного елементу, здійснити високоякісний фотознімок чи відео передачу в форматі реального часу.

Моніторинг представляє собою безперервний процес спостереження за станом покриття шляхом реєстрації інформації, що надходить і відстеження змін, дозволяє помітити небажаний розвиток ситуації, своєчасно втрутитися і усунути причини, що можуть призвести до аварії. Моніторинг передбачає порівнювання нової інформації, що надійшла про параметри залізно дорожнього покриття  з попередніми даними або з заданими критеріями. Завдяки йому можна помітити виникнення небажаного процесу, простежити його розвиток і зробити припущення про подальший розвиток подій. Таким чином, моніторинг являє собою зручний механізм обслуговування колій.

Проведення дистанційного моніторингу дозволяє надати наступні дані:

 • Замовлення і отримання матеріалів зйомки потрібної для аналізу області;
 • Оброблення отриманих даних;
 • Створення зведеного звіту і рекомендацій щодо проведення необхідних колійних робіт.

Серед завдань, які можуть вирішуватися з використанням результатів моніторингу необхідних ділянок, можна виділити наступні:

 • Контроль і аналіз стану смуги відводу і охоронних зон залізничного транспорту, земляного полотна, верхньої будови колії, водовідвідних та дренажних осушувальних споруд, мостових переходів, перетинань з транспортними комунікаціями;
 • Виявлення найбільш потенційно небезпечних місць з точки зору виникнення несприятливих природних або природно-техногенних явищ, що впливають на об’єкти інфраструктури залізниці транспорту;
 • Виявлення і визначення місця розташування, а також характеристик зсувів, обвалів, осідань, ділянок ерозії ґрунтів (яроутворення), підтоплення, і т. д.;
 • Побудова високоточних цифрових моделей місцевості.

Моніторинг колій Львів, Рівне ТзОВ «Мірничий»

Комплексну послугу з моніторингу надає ТзОВ «Мірничий» по всій території Західної України. Ми використовуємо лише сертифіковане устаткування, кожен працівник в нас це професіонал своєї справи, який виконує свою роботу в Тернополі чи Івано-Франківську на найвищому рівні.

Зробивши замовлення в ТзОВ «Мірничий» ви отримуєте наступне:

 1. Приємну ціну;
 2. Високу якість робіт;
 3. Всі необхідні матеріали для побудови детального аналізу.
Погодження підземних мереж

Погодження підземних мереж – це заключний етап досліджень відповідності всіх інженерних комунікаціям подальшої безпечної експлуатації об’єкту нерухомості. В процесі реалізації будівельного процесу саме погодження підземних мереж виступає гарантом експлуатаційної безпеки споруди на державному рівні.

Розрізняють наступну класифікацію підземних мереж:

 • Трубопроводи;

До трубопровідних мереж відносять водопровід, газові та теплові відведення, а також спеціальні мережі промислових об’єктів, які можуть включати золопроводи, нафтопроводи та інші підземні мережі. Завдяки правильному розташуванню та встановленню підземних відведень досягається загальна безпечність будівлі.

 • Кабельне обладнання;

Встановлення кабельного обладнання передбачає монтаж та перевірку струмів високої та низької напруги, а також кабельне обладнання слабкого струму.

 • Загальні колектори.

Колектори є призначеними для безпечного розміщення теплових, водопровідних та електричних будівельних елементів.

Для чого потрібно погодження підземних мереж?

Погодження підземних мереж є результатом відповідності об’єкту будівництва чинним вимогам охорони навколишнього середовища з питань інженерних комунікацій.

Під час проведення дослідження підземних мереж враховується, як мінімально допустимі відстані від електричних мереж до будинків, так і визначення розмірів земельних ділянок для об’єктів електричних мереж. Всі виконавчі схеми в процесі проведення топографічного знімання підземних мереж  проводяться з використанням спеціального високоточного обладнання. В процесі знімання досліджується, як дата виготовлення водопроводу та фактичне місце розташування труби, так ії прив’язку до краю паркану або розі будинку. Особливої уваги під час дослідження потребують висотні відмітки. При підключені споруди до каналізаційної мережі, саме відмітка точки підключення відіграє вирішальну роль. Після отримання точних даних відповідно до конкретного об’єкта нерухомості, геодезисти формують звітну документацію, яка є підтвердженням відповідності споруди чинним нормативам безпеки та охорони навколишнього середовища.

Процес погодження підземних мереж – це відповідальний та важливий процес, який передбачає передачу отриманих даних органам виконавчої Влади. Результатом погодження підземних мереж є перехід на наступні етапи реалізації плану будівництва.

Для отримання погодження інженерних комунікацій споруда має відповідати  правилам охорони та безпеки подальшої експлуатації.

Під час будівництва охоронні зони встановлюються:

 • Уздовж повітряних ліній електропередач;
 • Біля підземних кабельних ліній електропередач;
 • Уздовж підводних кабельних ліній та навколо підстанцій.

Особливу увага приділяється безпечності експлуатації електричних мереж уздовж повітряних ЛЕП. Відповідність охоронним вимогам допускається за умов, що відстань споруди до  струмоведучих частин відносно вищої точки буде не менше одного метру при напрузі до 35 КВ. Охорона зона леп 10 кв та охорона зона о4 кв передбачає безпечну відстань ліній електропередачі від будованої споруди.

Як правильно мають бути під’єднаними підземні мережі та яка має бути відстань між електричними стовпами знають експерти ТзОВ «Мірничий»

Замовити погодження підземних мереж на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує погодження підземних мереж у відповідності до вимог охорони та безпеки України для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки команді кращих та сертифікованих експертів та високоточному обладнанню вже сьогодні ми реалізували ряд погоджень для об’єктів нерухомості на території Західної України.

Замовити погодження підземних мереж з ретельним дослідженням всіх комунікацій споруди Ви можете, як в режимі он-лайн на нашому сайті, так і зв’язавшись з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

ТзОВ «Мірничий» – це широкий комплекс інженерно-геодезичних робіт, сучасне обладнання та більш, ніж доступні ціни.

Результати виконаних робіт

Подеревна зйомка з таксацією дерев

Подеревна зйомка – це один з різновидів топографічної зйомки, яка дозволяє створювати докладні плани місцевості за допомогою БПЛА (Безпілотних літаючих апаратів) та електронних Тахеометрів . На плані відображається кожне дерево, а також вказуються його основні характеристики:

 • місцезнаходження дерева;
 • діаметр стовбура дерева;
 • вид, до якого дерево має відношення;
 • висота дерева.

Основні характеристики наносяться на план за допомогою спеціальних символів. Дерева, які мають відношення до однієї, певної, категорії, позначаються однаковими умовними знаками. Кожне дерево має свій порядковий номер. Топографічна подеревна зйомка грає особливу роль у створенні ландшафтного дизайну. Завдяки докладним планам місцевості, створеним за допомогою подеревної зйомки, професіонали створюють цифрові моделі місцевостей.

Подеревна зйомка з траксацією дерев в Україні на замовлення

Львів став однією з основних місцин, де набула широкого застосування подеревна зйомка. Сертифіковані спеціалісти геодизично-землевпорядної групи “Мірничий” проводять подеревні зйомки на території обласних центрів, серед яких одними з перших стали Рівне та Івано-Франківськ. Презентабельна ціна даної послуги в ТзОВ “Мірничий” сприяє досягненню продуктивного результату без переплат. Замовити послугу подеревної зйомки можна в найкоротші строки.

Основні характеристики топографічної подеревної зйомки з таксацією дерев

Західна Україна відрізняється особливим різномаїттям природних рослинних ресурсів. Місто Тернопіль, з його помірно континентальним кліматом, являється домом багатьох виключних рослин, занесених до Червоної книги України. Саме у Тернопільській області набула активного поширення подеревна зйомка.

Особливе значення тут відіграє таксація дерев – проведення обліку вказаної місцевості з подальшим створенням технічних характеристик кожної частини регіону.

Подеревна зйомка з урахуванням траксації дерев проводиться в наступних випадках:

 • під час проведення планових робіт, коли виникає необхідність зберегти певний вид дерев;
 • задля визначення обсягів планових робіт;
 • у випадку створення ландшафтних дизайнів;
 • під час озеленення певних територій.

Топографічна подеревна зйомка з таксацією дерев  допомагає визначити вік насаджень з детальним урахуванням їх приросту за певні проміжки часу, що сприяє ефективності ведення лісового господарства. Ця особлива послуга  дозволяє дізнатися про стан кожного дерева або лісового насадження, а потім вибрати найефективніші шляхи реалізаціі деревини вказаного типу, що зумовлює високу якість вихідної продукції.

Результати виконаних робіт

Де знайти спеціалістів?

Створення підоснови для проектування

Створення підоснови для проектування необхідно, зокрема, коли на ділянці планується удосконалення ландшафту, висадка рослин, тощо. Не так і просто зробити справжній та якісний ландшафтний дизайн. Виявляється, в це поняття втілюється не тільки файні клумбочки та альпійські гірки. Для ландшафтного проектування необхідні неабиякі знання з геодезії, інженерії, агрономії та садівництва.

Перед тим, як робити проект майбутнього дизайну вашого подвір’я або міського парку, необхідно зробити  підоснови для проектування.  Благоустрій власної ділянки чи громадських місць відпочинку процес, що вимагає ретельного планування та раціоналізації використання сил та засобів.

Які етапи у плануванні та підготовки підоснови для проектування в західній Україні можна виділити. По-перше, це пошук спеціалістів з землеустрою. Живете на Заході країни? Вам пощастило. Бо тут ви знайдете найкращих фахівців з інженерно-проектних робіт. Вони знають на геодезії та нададуть також юридичну допомогу. Звертайтеся до ТЗОВ Мірничий.

Основні моменти в підготовці це:

 • Підготовка клієнту комплекту документів щодо майбутнього проекту дизайну;
 • Вироблення додатків;
 • Підготовка території, інженерні роботи;
 • Створення ландшафтного дизайну шляхом проведення зрошувальних систем, висадки дерев, кущів тощо.

Саме підготовчі роботи містять перед проектну підготовку та узгодження з клієнтом обсягу робіт разом з кошторисом. Для цього проводиться зустріч з замовником, виїзд на місцевість.

Разом з дослідженням ділянки проводиться також виявлення екологічних, природних та кліматичних умов.

Проект починається зі створення ескізів:

 • Стиль та концепція;
 • Створення різних варіантів, що відповідають вимогам клієнта.

Результатом передпроектних робіт стане створення Генерального плану. Його додають на електронний носій та затверджують і в паперовому вигляді.

Передпроектний план враховує геометрію та площину ділянки, містить опис території, попередні ескізні малюнки, комп’ютерні зображення в тривимірному просторі. На цьому етапі додається і геодезичне креслення, схема посадок, розміщення доріжок та алей, водоймища, асортимент рослин. На цьому ж етапі планується кошторис втілення проекту на практиці.

Далі проводяться інженерні роботи, що передують основній діяльності щодо оформлення ландшафту. Наприклад, розміщення штучних водоймищ, встановлення систем зрошення тощо.

Хто зможе зробити проект та перед проектні ескізи та виміри?

Де б не знаходилася ваша ділянка на Західній Україні – у Львові чи Рівному, в Тернополі чи Івано-Франківську, замовити якісні інженерні роботи можна в компанії Мірничий. Ціна вас не злякає, а якість перевершить всі очікування.

Всі послуги здійснюють сертифіковані професіонали з чималим досвідом робіт з геодезії та ландшафтного планування. Контакти наших співробітників є на сайті Мірничого. Звертайтесь саме зараз, чекаємо на вас.

Результати виконаних робіт

Топографічна карта (ДНА) підводної частини рік, озер, штучних водойм

Топографічна карта дна підводної частини річок, озер, штучних водойм – це карта з промірами глибин і різними елементами навігації, яка стане невід’ємним атрибутом як для прихильників водного спорту і рибалок, так і для тих, хто бажає використовувати цю частину природних ресурсів в промислових потребах. Окрім того, топографічна карта озер та аналогічних водоймищ містить всі позначення, які допоможуть при прокладанні нових маршрутів для водоплавного транспорту (такі, як небезпечні зони, мілини, глибокі місця і т.д.). Корисною рисою топографічних карт дна водойм є відображення швидкості течій (як придонних, так і тих, що обумовлені швидкістю вітру) і даних, отриманих шляхом гравиметричних і магнітних зйомок і сейсмічного профілювання. При цьому на карті зображується не тільки водна частина території, але і частина прибережної зони, а також безпосередньо сама берегова лінія (в межах трапеції).

У даного різновиду географічних карт існує єдина вимога до позначень і точності. Крім того, топографічна карта дна підводної частини річок, озер, штучних водойм, крім вищевказаних деталей, повинна містити в собі рельєф дна, донні ґрунти, бентос, місця виходу корисних копалин і специфічні зони (наприклад, канали, або ж ті, які формально позначені людиною – такі, як заповідники або місця для рибного лову).

Кому може бути корисна топографічна карта дна підводної частини рік, озер, штучних водойм

Як показує практика, головним призначенням топографічної карти підводної частини озер та інших природних та штучних водоймищ є проведення дослідницьких робіт. Отримане схематичне зображення місцевості потім може стати справжнім джерелом корисної інформації для інженерів-будівельників та видобувачів корисних копалин, адже дані, які містить карта, можуть стати в нагоді при розширенні потужностей легкої та важкої промисловості.

Вам потрібна топографічна карта штучних водойм, річок, озер? Звертайтесь до нас!

ТзОВ Мірничий – це унікальний на території України сервіс, який займається виготовленням топографічних карт для ділянок у Тернополі та інших містах Західної України. Наш девіз – це, насамперед, якість. Ви можете замовити у нас топографічну карту дна підводної частини річок, озер, штучних водойм для міст Західної України (в тому числі, Рівного). Результатом нашої діяльності стане надзвичайно точне і інформативне зображення всіх територіальних особливостей в заданій місцевості, яке може буде корисним і для любителів водних подорожей, і для тих, хто бажає освоїти нові території для ведення свого бізнесу.

Для того щоб створити таку топографічну карту, наші сертифіковані професіонали проводять спеціальну зйомку заздалегідь визначеної території таких населених пунктів, як Львів. Зокрема, вони визначають точні координати висотних точок дна, встановлюють наявність вже існуючих підводних і надводних конструкцій, а також фіксують підводні трубопроводи і кабельні розводки.

Кольорове рішення топографічних карт для ділянок у Івано-Франківську чи у будь-якому іншому місті Західної України може бути виповненим як в яскравих відтінках, так і мати чорно-біле представлення. Відносно інформативності вони один від одного не відрізняються, хоча кольоровий формат уявлення здається багатьом зручнішим для візуального сприйняття.

Що стосується цінової політики на дану послугу, вона може бути досить різною. Щоб дізнатися, якою буде ціна саме вашого замовлення, зв’яжіться з нашим менеджером по вказаному контактному телефону чи напишіть нам на електрону адресу.

Топографічне знімання для ландшафтного дизайну

Топографічне знімання для ландшафтного дизайну – це комплекс робіт, які є призначеними для визначення рельєфу, меж ділянки та висоти точки над рівнем моря, з метою отримання даних для реалізації завдань ландшафтного проекту. Саме топографічне знімання ландшафту є обов’язковим етапом  перед початком реалізації ландшафтного проекту.

Для реалізації ландшафтного проекту на невеликій ділянці виконують топографічну зйомку у масштабі 1:200, 1:100, 1:50. Під час проведення топографічного знімання для ландшафтного проекту варто враховувати кожен елемент декору, а також особливості прилеглої до земельної ділянки території. У випадку проведення ландшафтного дизайну для великих територій варто обирати топографічну зйомку у масштабі 1:500. Також така топографічна зйомка стане актуальною у випадку створення детальної цифрової моделі місцевості.

Для чого потрібне топографічне знімання для ландшафтного дизайну?

Топографічне знімання для проекту ландшафтного дизайну дозволяє визначити характеристики земельної ділянки для вірного, з геодезичної точки зору, розміщення рослин та інших елементів дизайну.

Топографічне знімання ландшафтного дизайну є актуальним в наступних випадках:

 • При отримані дозвільних документів на реалізацію ландшафтного дизайну;
 • При реєстрації документації, які є пов’язаними з межами ділянки;
 • При розподілі землі та подальшому будівництві нового об’єкту нерухомості;
 • При отриманні документації про початок будівельного процесу на конкретній земельній ділянці;
 • Під час складання робочих креслень та планів.

Топографічне знімання ландшафтного дизайна передбачає реалізацію наступних етапів:

 • Підготовчий етап;

Підготовчий етап передбачає роботу з матеріалами та документами. Саме у цей період формується остаточне завдання на реалізацію обраного ландшафтного проекту;

 • Геодезичне знімання земельної ділянки;

Процес знімання реалізується на земельній ділянці і полягає у ретельному вивчені рельєфу та відбору опорних пунктів.

 • Створення сітки реперів;
 • Камеральні роботи;

Камеральна робота передбачає ретельне дослідження отриманих даних після проведення топографічної зйомки. На топографічному плані фіксуються всі об’єкти та декоровані елементи, які будуть розміщатися на земельній ділянці.

Топографічний план ландшафтного дизайну формується у відповідності до всіх нормативів та вимогам чинного законодавства України та фіксується за допомогою умовних знаків. Отримані дані надаються Замовнику, як у вигляді креслення, так і у вигляді 3D візуалізації проекту. Результат топографічної зйомки для ландшафтного дизайну фіксується у технічному звіті з виконання топографо-геодезичних робіт.

Ціна топографічної зйомки ландшафтного дизайну залежить від обсягів виконаних робіт та від масштабів проекту, тому оговорюється індивідуально.

Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

Замовити топографічну зйомку ландшафтного дизайну по доступній ціні.

ТзОВ «Мірничий» пропонує професійну топографічну зйомку для ландшафтного дизайну у відповідності до всіх будівельних вимог чинного Законодавства України. Завдяки штату кваліфікованих фахівців та сучасному обладнанню, сьогодні ми проводимо топографічну зйомку для об’єктів будь-якого цільового призначення на Західній Україні.

Замовити топографічну зйомку ландшафтного дизайну Ви можете у будь-який для Вас зручний час. Для цього достатньо лише зв’язатися з експертами ТзОВ «Мірничий».

ТзОВ «Мірничий» – це широкий спектр інженерно-геодезичних робіт будь-якої складності та тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

Топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000

Топографічна зйомка місцевості – це  відповідальний процес, основним завданням якого є створення топографічного або геодезичного плану місцевості. Топографічна зйомка місцевості в масштабі 1:500-1:2000 передбачає поетапне знімання меж ділянки та об’єктів нерухомості, які є розташованими на досліджуваній земельній території. Крім того, під час топографічного знімання місцевості проводиться дослідження таких  об’єктів інженерії, як газопровід, лінії електропередач, теплотраси, каналізації, люки, водопровід та електрошафи. Окрім створення детального топографічного плану місцевості, під час топографічного знімання визначається рівень екологічної безпечності об’єкту нерухомості відносно об’єктів, які є розташованими у сто метровій зоні від земельної ділянки. До таких об’єктів відносяться ферми, кладовища, автомагістралі, газопостачальні станції, великі трансформаторні підстанції, склади та водонапірні башти.

Для створення топографічних планів у масштабі 1:5000, 1:2000 використовують стереотопографічний та комбінований метод. Дані методи топографічного знімання дозволяють отримати достовірну інформацію про особливості досліджуваної ділянки.

Для чого потрібне топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000?

Топографічне знімання місцевості в масштабі є необхідним під час реалізації кожного будівельного процесу. Завдяки отриманим даним не тільки визначається еколого-геодезична відповідність об’єкту нерухомості чинним нормативам подальшої будівельної експлуатації об’єкта, але й проводиться ретельне дослідження заданої території. Результатом виконання всіх геодезичних робіт є отримання друкованого варіанту топоплану досліджуваної ділянки з нанесеними висотними пікетами та горизонталями в Балтійській системі висот. Завдяки отриманню даних про характеристики земельної ділянки, проектанти та архітектори визначають оптимальне розміщення, як споруди на ділянці, так і ландшафтного дизайну або інших декорованих елементів.

Вибір правильного методу для проведення топографічної зйомки визначається в залежності від рельєфу території та її характеристики, а також  масштабу та площі знімання. Процес топографічного знімання дозволяє отримати точні фактичні дані форми та розміри на місцевості, які далі підтверджуються топографічними картами та вериикалкою. Під час проведення топографічної зйомки допускається, як окреме використання методів, так і поєднання комбінованого та стереотопографічного методу.

Топографічне знімання місцевості реалізується з врахуванням наступних етапів:

 • Аеротопографічне знімання земельної ділянки;
 • Аерофотознімання;

Аерофотознімання виконується у відповідності до вимог чинних нормативних документів з аерофотознімання, а також положень Інструкції та документів, що стосуються фото-робіт при створенні топографічних планів та карт.

 • Маркування опознаків на місцевості;

Великомасштабне топографічне знімання потребує особливої уваги та передбачає маркірування точок геодезичної основи. При топографічній зйомці масштабу 1:500  маркують пункти геодезичної основи та всі розпізнавальні планово-висотні та планові позначки. Топографічна зйомка масштабу 1:2000 передбачає маркування пунктів геодезичної основи, планово-висотні розпізнавальні знаки, люки підземних комунікацій, всі вихідні та вхідні орієнтири, які є зафіксованими на осях маршрутів аерофотознімання.

 • Планова підготовка аерофотознімків;

Розміщення всіх планових розпізнавальних знаків проектується в якості доповнення до існуючих на місцевості пунктів геодезичної мережі з метою забезпечення кожної секції  фотограмметричної мережі плановою основою.

 • Висотна підготовка аерофотознімків при стереотопографічному зніманні;

Висотна підготовка аерофотознімків проводиться з метою визначення планових опорних точок та чітких контурів. Даний етап є важливим при проведені топографічного знімання місцевості лісових ділянок.

Невід’ємною  складовою топографічних планів, які створюються стереотопографічним методом є дешифрування фото зображення. Під час дешифрування на фотопланах розпізнають та креслять за допомогою умовних знаків, предмети та контури конкретної місцевості, а також наносять всі цифрові характеристики досліджуваного об’єкту нерухомості.

Виконання основних положень створення топографічних планів масштабів 1:500, 1:2000 досзволяє отримати досліджувальний топоплан земельної ділянки, який дозволяє перейти на реалізацію наступних етапів будівництва. Погодження на топографічну зйомку масштабу  отримується районним архітектором, який засвідчує відповідність топографічного плану чинним будівельним нормам.

Топографічна зйомка – це не простий процес, саме тому його реалізацію необхідно довіряти тільки команді досвідчених геодезистів. Як швидко та правильно провести топографічну зйомка масштабу 1:500 або топографічну зйомка масштабу 1:2000 знають геодезисти ТзОВ «Мірничий».

Замовити топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000 по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий – це вдалий вибір для проведення топографічної зйомки будь-якого рівня складності на території Західної України. Завдяки багаторічному досвіду роботи та високоякісному обладнанню, ми швидко реалізуємо топографічну зйомку для об’єктів нерухомості будь-якого цільового призначення. Ціна на топографічне знімання масштабу 1:500, а також ціна на топографічне знімання масштабу 1:2000 залежить від особливостей земельної ділянки та оговорюється індивідуально.

Для зручності наших клієнтів, замовити топографічну зйомку місцевості в масштабі Ви можете, як в режимі он-лайн на нашому сайті, так і зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

ТзОВ Мірничий – це широкий спектр інженерно-геодезичних робіт,  команда кращих експертів та тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

Трасо-пошукові роботи, Пошук підземних кабелів, труб, водопроводу, каналізації, газопроводу, уточнити положення

Трасопошукові роботи — це комплекс інженерно-вишукувальних, інженерно-геодезичних та топографо-геодезичних робіт, основним завданням яких є точне визначення розміщення, глибини закладення та інших характеристик комунікацій з метою дослідження відповідності об’єкта нерухомості будівельним нормам та регламентам.  Трасо пошукові роботи передбачають формування топографічної зйомки з подальшим нанесенням розташування всіх підземних комунікацій та мереж, а також складання виконавчої документації з фіксацією інженерних комунікацій до зазначених жорстких контурів.

Для чого потрібні трасо пошукові роботи?

Трасопошукові роботи є невід’ємною складовою кожного будівельного процесу. Завдяки точному визначенню місцезнаходження всіх підземних мереж досягається не тільки аналітика відповідності результатів будівництва з заданим генпланом, але й  екологічна безпечність споруди під час майбутньої експлуатації. Трасо пошукові роботи передбачають не тільки пошук каналізації або пошук водопроводу, але й пошук труб, які вже є закладеними в процесі будівництва. Завдяки пошуку газопроводу та інших комунікацій з їх точним визначенням, геодезисти формують звітність про глибину закладення, діаметр та інші характеристики кожного елемента комунікацій. Крім того, особливої уваги вимагає пошук кабелів. Саме пошук підземних кабелів є запорукою швидкого та безпечного переходу будівництва на новий рівень.

Трасопошукові роботи є необхідними для уточнення положення розташування конкретних підземних комунікацій. Вихідними даними для визначення обсягів необхідних робіт є характеристика та тип досліджуваного об’єкта.

Початковий етап виконання трасо пошукових робіт в Івано-Франківську та в інших містах передбачає виконання ряду факторів, які є спрямованими на обробку існуючої інформації та роботу з архівними даними. В залежності від виду комунікацій, а також матеріалів, з яких вони були виготовленими залежать методи пошуку підземних комунікацій.

Замовлення трасо пошукових робіт  – це важливий етап будівництва, який передбачає не тільки точне дослідження та визначення інженерних мереж, але й вибір правильного обладнання. Саме тому процес його проведення варто довіряти тільки сертифікованим та досвідченим експертам.

Замовити трасо пошукові роботи на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує професійні трасо пошукові роботи з використанням високоточного та сучасного обладнання для об’єктів нерухомості будь-якого призначення.

Основними перевагами реалізації трасо пошукових робіт від ТзОВ «Мірничий» є:

 • Наявність сучасного обладнання для реалізації трасо пошукових завдань будь-якого рівня складності;

Перед початком реалізації трасо пошукових робіт у Львові важливим етапом є вибір правильного обладнання. Вибір трасо пошукових приладів відбувається в залежності від інженерно-комунікаційних характеристик конкретного об’єкта нерухомості та визначається індивідуально.

 • Команда кращих експертів з багаторічним досвідом роботи;
 • Наявність дозвільних документів на виконання трасо пошукових робіт;
 • Можливість замовлення трасо пошукових робіт в режимі он-лайн;
 • Своєчасність виконання кожного замовлення;
 • Індивідуальний підхід та консультаційний супровід клієнтів;
 • Доступні ціни.

ТзОВ «Мірничий» – це вдалий вибір для проведення трасопошукових робіт в Тернополі чи в інших містах Західної України з гарантією якості виконаних робіт.

Результати виконаних робіт

Червоні лінії, нанесення червоних ліній

Лінії забудови – це спеціальні лінії, основним завданням яких є визначення меж між будівлею та іншими об’єктами нерухомості. Червоні лінії в містобудівній документації розташовуються на будівельному плані конкретної земельної ділянки та засвідчують не тільки лінії, які є призначеними для магістральних комунікацій, історичних об’єктів культури та головних вулиць, але й вказують чіткі межі для реалізації будівельного процесу.

Червоні лінії бувають наступних типів:

 • Проектні лінії;

Проектні червоні лінії створюються для того, щоб документально засвідчити, де саме будуть проходити вулиці та дороги.

 • Існуючі лінії;

Існуючі лінії показують кордон території, яка є призначеною для громадського користування. У тому випадку, якщо необхідно додати нові червоні лінії біля об’єктів нерухомості, то всі дані заносяться у загальний державний кадастр.

Під час реалізації будівельного процесу, червоні лінії відіграють важливу роль та показують, як відстань від червоної лінії до будинку, так і розташування інших об’єктів нерухомості.

Червоні лінії розрізняють наступних видів:

 • Червоні лінії забудови;

Червоні лінії забудови засвідчують відстань та межі, які відокремлюють проїзди та вулиці від території, яка передбачена для реалізації будівельного процесу. Завдяки проектному плану червоних ліній досягається не тільки точність та дисциплінованість під час будівництва, але й під час ремонту або реконструкції міста.

 • Червоні лінії міських вулиць та доріг;

Червоні лінії доріг – це спеціальні позначки, які фіксують умовні межі, які відокремлюють дорогу від території з іншим цільовим призначенням.

Червоні лінії вулиць є призначеними для  відокремлення вулиці та території, де буде здійснюватися будівництво.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ НАНЕСЕННЯ ЧЕРВОНИХ ЛІНІЙ?

Червоні лінії є невід’ємним етапом реалізації будівництва кожного об’єкта нерухомості. Завдяки правильно розробленим червоним лініям досягається архітектурна точність та актуальність майбутньої споруди. Виніс червоних ліній внатуру передбачає проведення ряду підготовчих робіт, які складаються з перевірки та обстеження об’єкту нерухомості, а також аналізу відповідності вже затвердженому плану планування червоних ліній. Наступним етапом є визначення способу розбивки та формування геодезичного проекту розбивки червоних ліній. Визначені червоні лінії наносяться на топографічний план майбутньої споруди з координатами точок, з врахуванням поворотів червоних ліній в міській системі координат.

Для того, щоб нанесення червоних ліній відбувалося у відповідності до всіх інженерно-будівельних норм їх нанесення слід робити з врахуванням всіх та норм та правил.

Основними правилами нанесення червоних ліній є:

 • довжина червоних ліній між кутами кварталів та межами мікрорайонів;
 • Ширина проїздів, розміри та радіуси закруглення;
 • Розміри елементів проекту.

Розміри складових проекту повинні бути  зафіксованими у плані у відповідності існуючій будівельній ситуації, а також бути погодженими на території міста.

 • Перевірка відсутності червоних ліній.

У тому випадку, якщо на обраній для будівництва ділянці є прокладена дорога, то така ділянка не підійде для здійснення будівельного процесу.

Основним завданням червоних ліній є зазначення фактичної ситуації на земельній ділянці. Завдяки залученню сучасних технологій, сьогодні можна представити план червоних ліній у цифровому форматі. Під час побудови червоних ліній їх розрізняють на прямі та криві. Кожна поворотна точка має свої координати, які дозволяють точно визначити місце розташування конкретного об’єкту.

Замовити нанесення червоних ліній днб на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує нанесення червоних ліній у відповідності до чинних вимог Законодавства України для об’єктів будь-якого призначення. В нашому арсеналі нове обладнання та команда кращих геодезистів, які швидко реалізують будь-який етап будівельного процесу.

Замовити план червоних ліній у Львові Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише підтвердити запит на нанесення червоних ліній в режимі он-лай.

ТзОВ «Мірничий» – це вдалий вибір для швидкого виконання будь-якого етапу будівництва і тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Слідкуйте за ходом нашої роботи у Facebook та Instagram, цікаві новини, наші свята, як все відбувається

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Click here to Troubleshoot.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну