Топографічна зйомка

Топографічна зйомка проводиться для отримання коректних даних про рельєф земельної ділянки та точних координат об’єктів на ній. Топозйомка потрібна для складання детальних карт і генеральних планів місцевості. Вони використовуються архітекторами, проектувальниками та будівельниками.

Топографічні зйомки включають:

  • польові роботи – виміри на місцевості за допомогою спеціального геодезичного інструменту та обладнання;
  • складання топографічного плану – інтерпретація отриманих даних та їх виклад у вигляді карти чи плану.

Топозйомки, проведені фахівцями, дають достовірну та повну інформацію, яка може використовуватись для проектування житлових, промислових чи інфраструктурних об’єктів, капітального будівництва та реконструкції, прокладання доріг і комунікацій чи інших потреб.

Помилки, припущені під час польових зйомок чи обробки їх результатів, можуть призвести до серйозних проблем під час будівельних робіт. Тому топографічне знімання для ландшафтного дизайну чи будівництва слід доручати лише перевіреним компаніям, що мають фахівців із відповідними кваліфікацією та досвідом.

Топографічна зйомка у Львові та області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги фізичним та юридичним особам. Ми виконуємо:

  • топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500 – 1:2000 зі складанням планів у цифровому чи паперовому вигляді для отримання дозволів на будівництво, підключення до комунікацій, а також проектування, зведення чи реконструкції об’єктів;
  • нанесення червоних ліній – умовних меж, що відділяють ділянку від територій, на яких заборонено проводити будівельні та землерийні роботи.

Щоб дізнатися про точну вартість послуг та замовити топографічну зйомку у Львові чи Львівській області, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.