Виніс репера, передача репера

Інженерна геодезія – це невід’ємна складова кожного будівельного процесу. Завдяки супроводженню та керівництву кваліфікованими геодезистами, будівництво споруд відбувається швидко, правильно та у відповідності до наданої проектної документації. Одним з найважливіших інженерно-геодезичних напрямків є розбивка реперів та осей. Розбивка та виніс осей та реперів проводиться для точного встановлення висотного та планового положення площин та реперних точок споруджуваного будівельного об’єкту, згідно геодезичного плану або вертикалки. Як результат, репер у реалізації етапів будівництва відіграє надважливу роль.

Замовити послугу

  Що таке репер?

  Репер – це геодезична мітка, яка закріплюється на визначеній точці поверхні з визначеною абсолютною висотою. Задана висота визначається за допомогою нівелювання відносно першочергової рівневої поверхні. Надалі, на геодезичному репері закріплюється металевий диск з фіксованим діаметром та серійним номером.

  Для чого необхідне винесення репера?

  Винесення репера – це важливий процес, адже саме завдяки точній передачі даних з креслень в натуру досягається правильність виконання подальшого будівельного процесу. Передача репера вимагає не тільки точного та уважного перенесення заданих параметрів, але й врахування індивідуальних особливостей місцевості та конкретної будівельної ділянки. Завдяки вірно встановленим ґрунтовим та стінним реперам досягається правильність реалізації наступних етапів будівництва. Крім того, на державному рівні, завдяки фундаментальним та ґрунтовим реперам створюються опорні пункти для визначення висот проміжних точок земної поверхні під час топографічних зйомок.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Види реперів

  Розрізняють наступні види реперів:

  • Фундаментальні репери;

  Фундаментальні репери представлені у вигляді залізних пілонів та закладаються у грунт на відстані від 50 км. до 80 км. по довжині всіх нівелірних ліній першого класу, а також біля важливих ліній другого класу та поряд з головним водомірним устаткуванням.

  • Рядові репери;

  Рядові репери закладаються через кожні сім кілометрів на нівелірних лініях будь-якого класу.

  Рядові репери бувають таких видів, як:

  • Ґрунтові репери;

  Ґрунтовий репер є призначеним для встановлення в землі на будівельній ділянці.

  • Репер стінний або нівелірна марка;

  Репер стінний є призначеним для встановлення в стіні споруди. Завдяки стінним реперам забезпечується швидкість та точність будівельного процесу при проектуванні стін споруди.

  • Скальні репери.

  Репери у гірничій виробці закладаються у скальний грунт будови.

  • Вікові репери.

  Вікові репери закладаються в точках перетину нівелірних ліній першого класу.

  Виніс репера, передача репера

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Виніс репера, передача репера 1

  Замовити виніс репера у західній Україні по доступні ціні

  ТзОВ «Мірничий» пропонує широкий спектр інженерно-геодезичних робіт для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки команді кращих геодезистів та високоточному обладнанню, ми швидко проведемо розбивку осей та винос репера з гарантією якості. Правильна розбивка осей та реперів забезпечує точне визначення загального положення всієї споруди на місцевості. За допомогою методів прямокутних координат та сучасного устаткування винос в натуру репера у Львові відбувається з 100% точністю.

  Для того, щоб замовити виніс репера в режимі он-лайн Вам достатньо лише підтвердити свій запит на нашому сайті. Також замовити перенесення репера в Івано-Франківську Ви можете зв’язавшись з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

  ТзОВ «Мірничий – це професійне та точне перенесення репера в натуру від професіоналів!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -