ВИНІС РЕПЕРА, ПЕРЕДАЧА РЕПЕРА

Інженерна геодезія – це невід’ємна складова кожного будівельного процесу. Завдяки супроводженню та керівництву кваліфікованими геодезистами, будівництво споруд відбувається швидко, правильно та у відповідності до наданої проектної документації. Одним з найважливіших інженерно-геодезичного напрямку є розбивка реперів та осей. Розбивка та виніс осей та реперів проводиться для точного встановлення висотного та планового положення площин та реперних точок споруджуваного будівельного об’єкту, згідно геодезичного плану або вертикалки. Як результат, репер у реалізації етапів будівництва відіграє надважливу роль.

Замовити послугу

  РЕПЕР

  – це геодезична мітка, яка закріплюється на визначеній точці поверхні з визначеною абсолютною висотою. Задана висота визначається за допомогою нівелювання відносно першочергової рівневої поверхні. Надалі, на геодезичному репері закріплюється металевий диск з фіксованим діаметром та серійним номером.

  Розрізняють наступні види реперів:

  • Фундаментальні репери;

  Фундаментальні репери представлені у вигляді залізних пілонів та закладаються у грунт на відстані від 50 км. до 80 км. по дожині всіх нівелірних лініях першого класу, а також біля важливих ліній другого класу та поряд з головним водомірним устаткуванням.

  • Рядові репери;

  Рядові репери закладаються через кожні сім кілометрів на нівелірних лініях будь-якого класу.

  Рядові репери бувають таких видів, як:

  • Ґрунтові репери;

  Ґрунтовий репер є призначеним для встановлення в землі на будівельній ділянці.

  • Репер стінний або нівелірна марка;

  Репер стінний є призначеним для встановлення в стіні споруди. Завдяки стінним реперам забезпечується швидкість та точність будівельного процесу при проектуванні стін споруди.

  • Скальні репери.

  Репери у гірничій виробці закладаються у скальний грунт будови.

  • Вікові репери.

  Вікові репери закладаються в точках перетину нівелірних ліній першого класу.

  ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО?

  Винесення репера – це важливий процес, адже саме завдяки точній передачі даних з креслень в натуру досягається правильний процес подальшого будівельного процесу. Передача  репера вимагає не тільки точного та уважного перенесення заданих параметрів, але й врахування індивідуальних особливостей місцевості та конкретної будівельної ділянки. Завдяки вірно встановленим ґрунтовим та стінним реперам досягається правильність реалізації наступних етапів будівництва. Крім того, на державному рівні, завдяки фундаментальним та ґрунтовим реперам створюються опорні пункти для визначення висот проміжних точок земної поверхні під час топографічних зйомок.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  ЗАМОВИТИ ВИНОС РЕПЕРА У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ ПО ДОСТУПНІ ЦІНІ

  ТзОВ «Мірничий» пропонує широкий спектр інженерно-геодезичних робіт для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки команді кращих геодезистів та високоточному обладнанню, ми швидко проведемо розбивку осей та винос репера з гарантією якості. Правильна розбивка осей та реперів забезпечує точне визначення загального положення всієї споруди на місцевості. За допомогою методів прямокутних координат та сучасного устаткування винос в натуру репера у Львові відбувається з 100% точністю.

  Для того, щоб замовити виніс репера в режимі он-лайн Вам достатньо лише підтвердити свій запит на нашому сайті. Також замовити перенесення репера в Івано-Франківську Ви можете зв’язавшись з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

  ТзОВ «Мірничий – це професійне та точне перенесення репера в натуру від професіоналів.

  Виніс репера, передача репера

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Результати робіт

  ДЕ ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛІСТІВ

  Виніс репера, передача репера 1

  Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

  Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

  Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Розробка і просування сайту   -