Репер

– це геодезична мітка, яка закріплюється на визначеній точці поверхні з визначеною абсолютною висотою. Задана висота визначається за допомогою нівелювання відносно першочергової рівневої поверхні. Надалі, на геодезичному репері закріплюється металевий диск з фіксованим діаметром та серійним номером.

Розрізняють наступні види реперів:

  • Фундаментальні репери;

Фундаментальні репери представлені у вигляді залізних пілонів та закладаються у грунт на відстані від 50 км. до 80 км. по дожині всіх нівелірних лініях першого класу, а також біля важливих ліній другого класу та поряд з головним водомірним устаткуванням.

  • Рядові репери;

Рядові репери закладаються через кожні сім кілометрів на нівелірних лініях будь-якого класу.

Рядові репери бувають таких видів, як:

  • Ґрунтові репери;

Ґрунтовий репер є призначеним для встановлення в землі на будівельній ділянці.

  • Репер стінний або нівелірна марка;

Репер стінний є призначеним для встановлення в стіні споруди. Завдяки стінним реперам забезпечується швидкість та точність будівельного процесу при проектуванні стін споруди.

  • Скальні репери.

Репери у гірничій виробці закладаються у скальний грунт будови.

  • Вікові репери.

Вікові репери закладаються в точках перетину нівелірних ліній першого класу.

Для чого це потрібно?

Винесення репера – це важливий процес, адже саме завдяки точній передачі даних з креслень в натуру досягається правильний процес подальшого будівельного процесу. Передача  репера вимагає не тільки точного та уважного перенесення заданих параметрів, але й врахування індивідуальних особливостей місцевості та конкретної будівельної ділянки. Завдяки вірно встановленим ґрунтовим та стінним реперам досягається правильність реалізації наступних етапів будівництва. Крім того, на державному рівні, завдяки фундаментальним та ґрунтовим реперам створюються опорні пункти для визначення висот проміжних точок земної поверхні під час топографічних зйомок.

Замовити винос репера у Західній Україні по доступні ціні

ТзОВ «Мірничий» пропонує широкий спектр інженерно-геодезичних робіт для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки команді кращих геодезистів та високоточному обладнанню, ми швидко проведемо розбивку осей та винос репера з гарантією якості. Правильна розбивка осей та реперів забезпечує точне визначення загального положення всієї споруди на місцевості. За допомогою методів прямокутних координат та сучасного устаткування винос в натуру репера у Львові відбувається з 100% точністю.

Для того, щоб замовити виніс репера в режимі он-лайн Вам достатньо лише підтвердити свій запит на нашому сайті. Також замовити перенесення репера в Івано-Франківську Ви можете зв’язавшись з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

ТзОВ «Мірничий – це професійне та точне перенесення репера в натуру від професіоналів.

Результати робіт

Де знайти спеціалістів?

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Слідкуйте за ходом нашої роботи у Facebook та Instagram, цікаві новини, наші свята, як все відбувається

🇺🇦З Днем архітектора🇺🇦

🥇Шановні колеги, команда «Мірничого» щиро вітає Вас з професійним святом👏
... See MoreSee Less

1 day ago

🇺🇦З Днем архітектора🇺🇦 ⠀ 🥇Шановні колеги, команда «Мірничого» щиро вітає Вас з професійним святом👏

⁉️Чому топографічне знімання слід доручати лише перевіреним компаніям, що мають фахівців із відповідними кваліфікацією та досвідом.

🛠Помилки, припущені під час польових зйомок чи обробки їх результатів, можуть призвести до серйозних проблем під час проектування чи будівельних робіт.

🦾Хочете гарантію з якості, тоді вам до «Мірничого»🦾

⚠️Топографічне знімання необхідне в наступних випадках:
✅ для проектування/реконструкції доріг і комунікацій;
✅ для проектування промислових чи інфраструктурних об’єктів та реконструкції;
✅ для обрахунку земляних мас (картограми переміщення мас);
✅ для початку будівельних робіт на земельній ділянці🚜🛠;
✅ для отримання технічних умов і підведення інженерних мереж (електрика⚡️, водопостачання🚰, газ🔥);
✅для планування ландшафтних робіт🌳.

Телефонуйте⤵️:

📞0676164049

Залишайте заявку на сайті:

📩https://mirnychyj.com.ua/topografichna-zyomka/

⛳️ вул. Садова 2а, м. Львів

#геодезичніроботи #геодезія #топографія #геодезичнийсупровід #геодезичнівишукування #мірничий #mirnychyj #geodesy #topography #изысканиядлястроительства #геодезияукраина #геодезия #геодезиястроительстве #топография #геодезіяльвів #изыскания #геодезичніроботи #топосьемка #топографічнезніманняльвів #геодезичніпослуги #топографічназйомка #інженерногеодезичнівишукування #топографогеодезичніроботи #топогеодезичназйомка #геодезичискаясьемка #выносграницземельногоучасткавнатуру #вимірюванняплощіземельноїділянки #топосьемка #геодезичказйомка #измерениеземельногоучастка
... See MoreSee Less

3 days ago

⁉️Чому топографічне знімання слід доручати лише перевіреним компаніям, що мають фахівців із відповідними кваліфікацією та досвідом. ⠀ 🛠Помилки, припущені під час польових зйомок чи обробки їх результатів, можуть призвести до серйозних проблем під час проектування чи будівельних робіт. ⠀ 🦾Хочете гарантію з якості, тоді вам до «Мірничого»🦾 ⠀ ⚠️Топографічне знімання необхідне в наступних випадках: ✅ для проектування/реконструкції доріг і комунікацій; ✅ для проектування промислових чи інфраструктурних об’єктів та реконструкції; ✅ для обрахунку земляних мас (картограми переміщення мас); ✅ для початку будівельних робіт на земельній ділянці🚜🛠; ✅ для отримання технічних умов і підведення інженерних мереж (електрика⚡️, водопостачання🚰, газ🔥); ✅для планування ландшафтних робіт🌳. ⠀ Телефонуйте⤵️: ⠀ 📞0676164049 ⠀ Залишайте заявку на сайті: ⠀ 📩https://mirnychyj.com.ua/topografichna-zyomka/ ⠀ ⛳️ вул. Садова 2а, м. Львів ⠀ #геодезичніроботи #геодезія #топографія #геодезичнийсупровід #геодезичнівишукування #мірничий #mirnychyj #geodesy #topography #изысканиядлястроительства #геодезияукраина #геодезия #геодезиястроительстве #топография #геодезіяльвів #изыскания #геодезичніроботи #топосьемка #топографічнезніманняльвів #геодезичніпослуги #топографічназйомка #інженерногеодезичнівишукування #топографогеодезичніроботи #топогеодезичназйомка #геодезичискаясьемка #выносграницземельногоучасткавнатуру #вимірюванняплощіземельноїділянки #топосьемка #геодезичказйомка #измерениеземельногоучастка
Load more
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну