Лазерне 3д сканування

Ми надаємо послуги 3D-сканування найрізноманітніших об’єктів в залежності від перслідуваних цілей.
Отримайте  консультацію і замовте наші послуги.

Лазерне 3D-сканування складних контурів будівель і споруд – це економічно доцільна технологія створення цифрових моделей об’єктів. За допомогою високочастотного випромінювання лазерного променю можна швидко отримувати дуже детальні тривимірні моделі, які точно відтворюють особливості архітектурних об’єктів та показують усі технологічні елементи конструкцій.

Лазерне 3D-сканування

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з 3D-сканування фасадів, житлових будинків, промислових об’єктів, елементів інфраструктури, інженерних споруд тощо.

• Наші фахівці мають великий досвід лазерного сканування та обробки отриманих даних для створення віртуальних моделей різних об’єктів.
• Ми створюємо цифрові 3Д-моделі, придатні до імпорту у пакети програмного забезпечення (CAD, 3D MAX, DGN), які використовуються для проектування та моделювання архітектурних об’єктів.
• Група «Мірничий» надає послуги з лазерного сканування за помірними цінами і швидко виконує роботи з отримання та обробки даних.

Для чого необхідне?

Лазерне сканування використовується для створеннях віртуальних моделей складних архітектурних будівель та споруд. Ця технологія дає змогу створювати дуже детальні та точні цифрові версії окремих об’єктів для їх подальшого імпорту у програмне забезпечення для проектування чи візуалізації.

Сканування за допомогою лазера дає докладну інформацію про розміри та геометрію поверхні об’єкта. Точність цього методу дає змогу фіксувати і відтворювати найменші деталі розміром від 2 мм, тому його доречно використовувати для створення цифрових копій стародавніх пам’яток архітектури зі складним оздоблення чи ліпниною абощо.

3D лазерне сканування складних контурів будівель і споруд

З’явившись близько десяти років тому, 3D лазерне сканування в Україні вже встигло завоювати ринок послуг в сфері геодезичних досліджень. Воно використовується для створення або відновлення креслень споруд, а також для переведення всіх цих вимірів у тривимірну площину для подальшої їх обробки.

Для чого необхідне 3D лазерне сканування складних контурів будівель і споруд?

3D лазерне сканування складних контурів будівель і споруд допомагає з точністю до міліметрів відтворити будь-які архітектурні елементи і особливості будови. До того ж це займає набагато менше часу, ніж при використанні класичних технологій обмірів і дає більш точні результати. Особливо бажано використовувати цю технологію тоді, коли будівля знаходиться в пошкодженому стані і проводити класичні обміри дуже важко або й неможливо.

Використовуючи 3D лазерне сканування складних контурів будівель, ви маєте можливість досить швидко отримати всю необхідну технічну документацію. Якісне зображення на звичайних та тривимірних кресленнях найдрібніших деталей допомагає скласти точний проект реставрації будинка зі збереженням всіх автентичних елементів, адже саме такі елементи роблять архітектурні об’єкти особливими. Використовуючи будь-які інші способи створення креслень, буде дуже складно досягти таких результатів.

Обладнання, необхідне для виконання 3D лазерного сканування складних контурів споруд, має дуже велику собівартість, саме тому ціна такої послуги є досить високою. Проте якість, швидкість і точність отриманих результатів варті цього.

Виконувати такі складні роботи і працювати із спеціальним обладнанням може не кожен працівник геодезичної компанії у місті Тернопіль. Проведення таких маніпуляцій є досить складним процесом, в основному, в технічному плані. Адже після сканування будівлі з різних точок всі отримані дані потрібно зшити в один цілісний проект з прив’язкою до системи координат, а також створити креслення та скласти плани і інші необхідні документи.

Хто може надати такі послуги?

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

3D сканування фасаду

Для створення докладного і точного будівельного проекту доцільно використовувати найсучасніше обладнання. Одним із сучасних методів проведення досліджень, необхідних для якісної побудови проекту будівництва, є 3D-сканування фасаду. Особливо важливим воно є, коли необхідно зробити точні виміри складних виробничих споруд чи архітектурних пам’яток, де в елементах фасаду присутні елементи оздоблення, колони і таке інше.

Чому саме 3D сканування фасаду?

Особливістю таких робіт є те, що інформація одразу переводиться в цифровий вигляд, модель у тривимірному вигляді можливо побачити одразу і розпочати необхідну роботу. На основі вимірів можна провести розрахунок необхідних матеріалів та обсяг майбутніх робіт.

Гарно проведене 3D сканування фасаду – це задоволення недешеве. Висока ціна послуги пояснюється високою вартістю необхідного обладнання. Проте саме тривимірне сканування допоможе вам зекономити час, необхідний для проведення всіх вимірів класичними методами, а також час на побудову креслень і тому подібне.

Сканування проводиться у кілька етапів. Першим етапом є складання плану проведених робіт. Далі розподіляються обов’язки між обраними спеціалістами. І лише після цього починається безпосередньо сканування, по закінченні якого робота з даними продовжується в лабораторних умовах. З усіх отриманих зображень формується об’ємна модель споруди з прив’язкою до координат. Далі виконуються всі необхідні креслення, складання планів.

Хто допоможе зробити 3D сканування фасаду?

Працювати на такому обладнані може далеко не кожен спеціаліст у місті Рівне. Тому пропонуємо послуги своєї компанії «Мірничий» – ми маємо не тільки все необхідне обладнання для проведення такого типу робіт, а й сертифікованих відповідно до чинного законодавства професіоналів своєї справи.

Така послуга доступна для замовлення у нашій компанії по всій території Західної України. Наше головне представництво знаходиться у місті Львів. Також ми можемо виконати замовлення і з інших міст, наприклад з Івано-Франківська.

Замовити проведення сканування, а також інші послуги від нашої компанії можна і у нашій філії в місті Тернопіль. Ми завжди якісно і своєчасно виконуємо всі покладені на нас зобов’язання, адже задоволений клієнт – це наша головна мета.

Інвентаризація архітектурно-будівельних, археологічних об'єктів

В будь-якій галузі час від часу проводяться відповідні перевірки. Інвентаризація – це процес зіставлення даних про матеріальний стан об’єктів на папері у вигляді бухгалтерської звітності з фактичним станом на конкретний момент. Саме перевірки допомагають вчасно виявити і попередити спроби самовільної забудови, перепланування та інших дій з об’єктами нерухомості, на які відповідно до законодавства мають бути окремі дозволи.

Що таке інвентаризація архітектурно-будівельних або археологічних об’єктів?

Інвентаризація архітектурно-будівельних або археологічних об’єктів – це необхідна перевірка та оцінка стану об’єктів, що мають важливе архітектурне та історичне значення. Це необхідно для паспортизації, систематизації та занесення до відповідного держреєстру таких об’єктів.

Також проведення інвентаризації сприяє виявленню нових пам’яток або негайному реагуванню на стан руйнації архітектурно-будівельних об’єктів і проведення вчасних реставраційних робіт. Процес інвентаризації включає в себе проведення різноманітних обмірювальних робіт, складання проектів, креслень та іншої супровідної документації для будівлі. Якщо раніше така документація була наявна, то проводиться звірення даних, вносяться доповнення та оновлення. Якщо ж раніше відповідної документації не існувало або вона була втрачена, на основі проведених робіт можливо виготовити всі відповідні папери.

Вчасна інвентаризація архітектурно-будівельних об’єктів сприяє виявленню руйнацій або самовільної зміни зовнішнього вигляду чи внутрішнього планування будівель. Також завдяки проведенню комплексу геодезичних робіт можна як найточніше визначити, місце розташування та площу об’єкта, який розташований на території яка підлягає інвентаризації. Вона може виконуватися з вимоги державних органів у певні періоди часу або в будь-який час на прохання замовника.

Важливою також є інвентаризація археологічних об’єктів. Саме завдяки їй проводиться реєстрація і каталогізація різноманітних археологічних знахідок, що сприяє їх збереженню та ставить під охорону законодавства України.

Хто може провести інвентаризацію архітектурно-будівельних, археологічних об’єктів?

Зважаючи на всю важливість проведення таких робіт, виконувати їх можуть тільки професіонали. На території Західної України це товариство з обмеженою відповідальністю «Мірничий». Саме в нашій компанії працюють люди в величезним досвідом та наявними сертифікатами, які необхідні для проведення відповідних робіт.

Головний офіс нашої компанії знаходиться у місті Львів. Але скористатися нашими послугами можуть і жителі інших міст регіону, наприклад, жителі міста Івано-Франківськ.

Замовляйте наші послуги і ви будете задоволені як якістю виконаної нами роботи, так і нашим сервісом.

Інвентаризація промислових та інженерних комплексів

Інвентаризація – це перевірка фізичної наявності майна підприємства і порівняння даних проведеного обліку з державними реєстрами та  бухгалтерською звітністю.

Інвентаризація промислових та інженерних комплексів – це перевірка наявних забудов в межах території промислових та інженерних комплексів, оцінка їх стану та вартості рухомого і нерухомого майна, що відноситься до відповідних комплексів. Метою інвентаризації є визначення фактичної площі забудов, а також виявлення фактів самочинного будівництва, перебудови або капітального ремонту відповідних споруд чи інженерних мереж.

Обов’язкова технічна інвентаризація здійснюється:

 1. до того, як прийняти в експлуатацію завершений об’єкт будівництва, включаючи випадки після проведення реконструкції, технічного переоснащення діючих підприємств, реставрації та капремонту;
 2. перед реєстрацією права власності на недобудований об’єкт;
 3. до здійснення реєстрації в держорганах права власності на об’єкт нерухомості, що змінив свої початкові розміри від моменту реєстрації.

В інших випадках інвентаризація виконується на розсуд замовника.

Хто може допомогти провести інвентаризацію?

В будь-якому місті західної України інвентаризація промислових комплексів виконується працівниками нашої компанії «Мірничий». Саме спеціалісти нашої компанії допоможуть вам отримати відповідні документи на всі наявні об’єкти нерухомості на вашому виробництві, а також проведуть оцінку вартості наявного майна, необхідну для отримання державного сертифікату на право власності.

У разі виявлення самочинного втручання в загальну структуру виробничого комплексу, що знаходиться на території міста Івано-Франківськ, наша компанія допоможе з оформленням відповідної документації для узаконення внесених змін.

Поняття інвентаризація інженерних комплексів включає в себе перевірку транспортних споруд, трубопроводів, інженерних комунікацій та ліній електропередачі, комплексних промислових споруд, що не мають ознак, характерних для будинків, та інших інженерних споруд. Вони повинні відповідати своєму призначенню, виконувати проектні умови експлуатації, бути довговічними і відповідати іншим вимогам чинного законодавства.

Де нас можна знайти?

Наш головний офіс знаходиться у місті Львів, проте ми працюємо і в інших містах нашого регіону. Ви можете знайти наше представництво також у місті Тернопіль.

Проводити технічну інвентаризацію відповідних нежитлових споруд і комплексів необхідно, тому що саме вона допомагає визначити стан споруд і визначитися: чи є необхідність капітального ремонту, чи можливо краще взагалі знести морально і технічно застарілу будівлю, що не відповідає сучасним вимогам законодавства.

Наші сертифіковані спеціалісти допоможуть вам з вчасним, правильним і законним оформленням необхідного пакету документів для спокійної і коректної роботи вашого підприємства. Маючи на руках всі необхідні рішення, дозволи і сертифікати, ви будете почуватися впевнено, не боятись перевірок з боку виконавчих органів.

Якщо вам знадобляться наші послуги у місті Рівне, то філія компанії «Мірничий» діє і в цьому регіоні. Ми допоможемо вам. Ціни на наші послуги цілком доступні, а залишивши заявку на нашому сайті, ви можете отримати додаткову знижку.

Сканування археологічних розкопок

Проведення археологічних розкопок відбувається шляхом поступового вивчення шарів ґрунту певними пластами. Дослідження ведуться на території великої площі, щоб мати можливість не пошкодити можливі будівлі та споруди. Ґрунт в таких випадках знімається дуже обережно, невеликими квадратами, на які розбивається вся площа території, де проводяться розкопки.

Коли ж за допомогою методів розкопок будівлі відчищені і готові до вивчення, виникає потреба сканування археологічних розкопок. Це робиться з метою візуального 3D-моделювання об’єктів та легкого занесення цих даних до мереж в електронному вигляді для подальшого дослідження та вивчення.

При проведенні розкопок дуже важливо документувати всі знахідки, робити їх детальний опис, фотографії та при необхідності об’ємні моделі. Особливо важливо чітко передати кожну деталь архітектурних пам’яток, адже їх найважче зберегти і неможливо доставити в інше місце для детального вивчення. Саме тому в таких випадках допомагають сучасні технології 3D-сканування.

Хто може просканувати розкопки?

Для проведення таких робіт важливо мати відповідне обладнання. На теренах Західної України таким обладнанням може похвалитися наша компанія «Мірничий». У нашому розпорядженні знаходиться необхідний 3D-сканер, який допомагає з точністю до двох міліметрів відтворити деталі архітектурних пам’яток. А наші сертифіковані спеціалісти добре знають, як саме треба поводитися з цією технікою та обробляти результати отриманих вимірів та сканувань.

Ми маємо досвід у проведенні відповідних робіт у Івано-Франківську, тому готові допомогти вам у таких цікавих дослідженнях. Також маємо змогу проводити відповідні роботи і в інших містах регіону, наприклад, у Тернополі.

Наші працівники справжні професіонали, тож після сканування ви отримаєте чітку об’ємну модель старовинної будівлі з якісно промальованими найдрібнішими елементами ліпнини, різьби тощо.

Що таке 3D-сканування?

Якісне сканування археологічних розкопок – це важливий етап проведення реконструкції та збереження історичної пам’яті нашої країни. Також воно має важливе значення для наших країн сусідів. Адже не секрет, що, скажімо, історія міста Львів тісно пов’язана з історією Польщі, а тому археологічні пам’ятки, знайдені у цьому місті, можуть мати значення і для польської історичної науки.

Ми розуміємо усю важливість і відповідальність проведення таких робіт, тому якість наших досліджень завжди найвищого класу. Ціна за проведення сканування може коливатися в залежності від місця проведення розкопок, їх площі та сезонності. Проте ви можете бути впевнені, що вона буде помірною і цілком об’єктивною. Адже наша компанія завжди дбає про своїх клієнтів і пропонує їм тільки найкращий сервіс і ціни.

Послуга сканування розкопок також надається нашою компанією і у місті Рівне. Тут знаходиться наша філія, тому у разі виникнення необхідності обов’язково звертайтеся до нас. Ми вам допоможемо.

Всі питання, які у вас виникли, ви можете задати нам по телефону або в онлайн-режимі на нашому інтернет-порталі. До речі, зробивши замовлення наших послуг через наш сайт, ви матимете змогу отримати приємний бонус у вигляді знижки на п’ятнадцять відсотків. Деталі шукайте на нашій сторінці в Інтернеті.

Ми впевнені, що ви залишитесь задоволені нашою співпрацею і обов’язково звернетесь до нас наступного разу у випадку, якщо з’явиться така необхідність. Також на нашій сторінці ви можете ознайомитися з переліком інших послуг, які надає наша компанія «Мірничий» у сфері геологічних розшукувань і не тільки.

Створення і візуалізація 3D моделі місцевості, створення тривимірних моделей будівель та промислових об’єктів

З появою доступних безпілотників, ринок аерофотознімання виріс: якщо раніше зйомка з гелікоптера або літака коштувала дорого і була неможливою для важкодоступних місць, то тепер все більше компаній замовляють відеозйомку, зйомку ортофотопланів та 3d моделей саме з безпілотників.

За допомогою дронів можна отримувати точні фото і відеоматеріали, які після обробки в спеціалізованому програмному забезпеченні дозволяють створювати цифрові та електронні карти і складати топографічні плани місцевості, а також будувати детальні 3D моделі місцевості та об’єктів.

БПЛА дозволяють проводити зйомку з малих висот з великою деталізацією, недоступною для великої авіації і супутників і в десятки разів швидше, ніж з використанням тахеометричної зйомки.

Створення та візуалізація 3d моделей місцевості

Щоб провести будівництво чи зробити зміну в наявному промисловому об’єкті, будівлі чи місцевості перш за все потрібно створити його 3d модель. Це дасть змогу не тільки отримати візуальне бачення майбутніх змін, а також скласти детальні інструкції, плани дій.

Вихідними даними для створення 3D-моделей місцевості (тривимірних карт) є детальні плани міст і топографічні карти, дані класичної аерофотозйомки (або зйомки з БПЛА) і лазерного сканування, а також космічні знімки надвисокої роздільної просторової здатності.

3D реконструкції робляться за допомогою звичайних фотографій, знятих на безпілотник і об’єднаних в 3д модель. За допомогою спеціальної програми, можна одночасно обробляти і об’єднувати тисячі фотографій, знятих з різних ракурсів, і автоматично створювати топографічні карти і 3d моделі місцевості.

Завдяки комп’ютерним програмам, можна здійснювати вимірювання: вважати обсяги, площі і відстані, що пізніше дозволить використати ці дані для контролю запасів, що залишилися на будівництвах.

Попит на 3D моделі

Зростаючий попит на створення та візуалізацію 3D-моделі місцевості обумовлений активним їх використанням в навігаційних пристроях і геоінформаційних системах. Крім того вони використовуються для просторового аналізу в міському плануванні та управлінні розвитком територій, при проведенні проектних робіт в будівництві і на транспорті, розрахунках телекомунікаційних мереж і в багатьох інших сферах.

Тривимірні моделі промислових та будівельних об’єктів

Створення тривимірних моделей будівель та промислових об’єктів в Тернополі, Івано-Франківську та всьому регіоні Західної України широко застосовується для цілей моніторингу та управління об’єктами. Збір інформації про об’єкт може здійснюватися:

 • Регулярно (з певною періодичністю);
 • В режимі реального часу, коли інформація доступна постійно;
 • Тимчасово, з великою періодичністю в режимі довгострокової перспективи.

Якісні послуги та помірну ціну

Геодезично – землевпорядна група «Мірничий» Львів та Рівне, надає лише професійні послуги:

 1. Створення тривимірних моделей будівель;
 2. Створення тривимірних моделей промислових об’єктів;
 3. Створення тривимірних моделей місцевості.

Ми використовуємо лише сертифіковане устаткування та програмне забезпечення, а також в нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, тому наші послуги одні з найякісніших в регіоні. Для замовлення створення та візуалізації 3-вимірних моделей різної складності звертайтесь в компанію «Мірничий».

Результати виконаних робіт

3D МОДЕЛЬ ПЛОЩА РИНОК ЛЬВІВ

Інвентаризація промислових об’єктів

Інвентаризація промислових об’єктів, а саме мереж теплопостачання та газопостачання, автомобільних доріг, гідротехнічних споруд, ліній електропередач та інших промислових об’єктів здійснюється для підрахунку їх фактичної площі, оцінки технічного стану і встановлення ступеня готовності.

Інвентаризація ПО (промислових об’єктів) в першу чергу включає в себе наступні роботи:

 • Польові роботи з безпосереднім виїздом на місцевість;
 • Камеральна обробка виміряних даних, аналіз точності виконання робіт, порівняння фактичних параметрів об’єктів з проектними;
 • Підготовка відповідних документів, а також оформлення графічної, аналітичної та звітної документації.

Етапи проведення відповідних інвентаризаційних робіт:

 • Підготовчі роботи (збір і аналіз вихідної документації);
 • Рекогностування;
 • Створення ортофотопланів та проведення геодезичних вимірів на об’єкті;
 • Складання відповідних планів;
 • Підготовка правової і технічної документації, яку формує інвентарна справа.

Правові аспекти та випадки проведення технічної інвентаризації

Правові та організаційні засади про технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна визначає відповідний закон України.

В яких випадках потрібно проводити технічну інвентаризацію:

 • Для того, щоб зареєструвати права на незакінчене будівництво;
 • Для введення в експлуатацію завершеного об’єкта будівництва;
 • У випадку об’єднання, розділення домоволодінь, або ж внаслідок перерахунку часток між співвласниками;
 • Після реалізації капітального ремонту або реконструкції.

Згідно з інструкцією з технічної інвентаризації об’єктів нежитлового призначення та інженерних споруд, до виконання відповідних робіт можуть приступати лише працівники, які мають спеціальний кваліфікаційний сертифікат після того, як пройшли кадрову атестацію в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Мірничий» – лише надійні послуги

В ТзОВ «Мірничий» працюють лише кваліфіковані та сертифіковані професіонали, які надають послуги якісно та швидко. В роботі притримуємося усіх методичних рекомендацій з питань технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, а також консультуємо клієнтів відповідно до них.

Ми виконуємо наступний спектр робіт з технічної інвентаризації промислових об’єктів.

Роботи по первинній інвентаризації:

 • Виявлення наявності об’єктів інвентаризації та їх розташування на ділянці;
 • Опис об’єктів за основними ознаками;
 • Встановлення внутрішніх і зовнішніх розмірів, площ і обсягів об’єктів;
 • Визначення економічних характеристик об’єктів, в тому числі їх інвентаризаційної вартості;
 • Виявлення можливих суперечностей між технічними документами і фактичним станом об’єктів.

Для того, щоб замовити послугу інвентаризації за доступною ціною звертайтесь в нашу компанію. Ми виконуємо роботи по всій території Західної України. Наш офіс знаходиться у Львові, але ми також робимо виїзд в такі обласні центри як, Рівне, Тернопіль та Івано-Франківськ.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Слідкуйте за ходом нашої роботи у Facebook та Instagram, цікаві новини, наші свята, як все відбувається

⚡️Стань партнером «Мірничого»🤝

👉приєднуйтесь до нас, щоб працювати якісніше та швидше🥇

Якщо ви є:

✅архітектором;

✅проектантом;

✅будівельною компанією.

😎Саме ви можете виявитись нашим ідеальним партнером👏

❗️❗️❗️Заплануйте дружній дзвінок з нами і побачимо, як ми можемо допомогти один одному❗️

🧠Work smarter not Harder!🛠

⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️

📲 0676164058

📩 mirnychyj.com.ua/geologiya/

⛳️вул.Садова 2а, м. Львів

#геодезичніроботи #геодезія #геологія #топографія #аерозйомка #геодезичнийсупровід #геодезичнівишукування #мірничий #mirnychyj #geodesy #topography #изысканиядлястроительства #геодезияукраина #геодезия #геология #геодезиястроительстве #топография #инженернаягеодезия #лазерне3dсканування #геологияучастка #топоплан #ортофотоплан #аерозйомка #аеросьемка #аерознімання
... See MoreSee Less

9 hours ago

⚡️Стань партнером «Мірничого»🤝 ⠀ 👉приєднуйтесь до нас, щоб працювати якісніше та швидше🥇 ⠀ Якщо ви є: ⠀ ✅архітектором; ⠀ ✅проектантом; ⠀ ✅будівельною компанією. ⠀ 😎Саме ви можете виявитись нашим ідеальним партнером👏 ⠀ ❗️❗️❗️Заплануйте дружній дзвінок з нами і побачимо, як ми можемо допомогти один одному❗️ ⠀ 🧠Work smarter not Harder!🛠 ⠀ ⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️ ⠀ 📲 0676164058 ⠀ 📩 https://mirnychyj.com.ua/geologiya/ ⠀ ⛳️вул.Садова 2а, м. Львів ⠀ #геодезичніроботи #геодезія #геологія #топографія #аерозйомка #геодезичнийсупровід #геодезичнівишукування #мірничий #mirnychyj #geodesy #topography #изысканиядлястроительства #геодезияукраина #геодезия #геология #геодезиястроительстве #топография #инженернаягеодезия #лазерне3dсканування #геологияучастка #топоплан #ортофотоплан #аерозйомка #аеросьемка #аерозніманняImage attachmentImage attachment

МИ МОЖЕМ ПОЛЕКШИТИ ВАШУ РОБОТУ🤩

Лазерний сканер - це високоточний пристрій для створення 3D моделей будівель, фасадів, місцевості і об’єктів❗️

✔️Швидкість ⚠️ 800 тис. вимірювань в секунду, збільшена відстань сканування, кутова точність- все це дозволяє отримати сканеру трьохвимірні дані і зображення міліметрової якості максимально швидко🔥

✔️ Відстань сканування до 130 метрів зі збереженням точності вимірювання 3-5 мм..🔥

✔️Ларне 3D сканування широко використовується під час реконструкції фасадів будівель і оптимізації виробництва на промислових об’єктах🔥

✔️ Також створювати ВІМ моделі 🤗(модель складається з трьохвимірних зображень будівель та інженерних систем)🔥

😎Хочете бути першим у своїй галузі та спростити процеси роботи⁉️

Телефонуйте⤵️

📲 0676164058

Пишіть або залишайте заявки⤵️

📩 mirnychyj.com.ua/aerofotozyomka-ta-lazerne-3d-skanuvan/

#будівництво #архітектор #фасад #ландшафтнийдизайн #ВІМ #замір #лазернесканування #3dсканування #лазернескануванняльвів #лазерноесканирование #создание3dмоделей #3dмоделирование #3dмоделювання #3dmodelling #3dмодель #створення3dмоделей #лазерноесканированиецена #3dсканерпомещений #лазерное3dсканирование #лазерноесканированиеукраина #лазерноесканированиевгеодезии #мірничий #mirnychyj #geodesy #3dмодель #лазерний3dсканер
... See MoreSee Less

2 days ago

 

Comment on Facebook

Круте обладнання, друже!💪

Load more
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну