Лазерне 3д сканування

Лазерне 3D сканування

Ми надаємо послуги 3D-сканування найрізноманітніших об’єктів в залежності від перслідуваних цілей.
Отримайте  консультацію і замовте наші послуги.

Лазерне 3д скануванняЛазерне сканування використовується для створеннях віртуальних моделей складних архітектурних будівель та споруд. Ця технологія дає змогу створювати дуже детальні та точні цифрові версії окремих об’єктів для їх подальшого імпорту у програмне забезпечення для проектування чи візуалізації.

Лазерне 3D-сканування складних контурів будівель і споруд – це економічно доцільна технологія створення цифрових моделей об’єктів. За допомогою високочастотного випромінювання лазерного променю можна швидко отримувати дуже детальні тривимірні моделі, які точно відтворюють особливості архітектурних об’єктів та показують усі технологічні елементи конструкцій.

Сканування за допомогою лазера дає докладну інформацію про розміри та геометрію поверхні об’єкта. Точність цього методу дає змогу фіксувати і відтворювати найменші деталі розміром від 2 мм, тому його доречно використовувати для створення цифрових копій стародавніх пам’яток архітектури зі складним оздоблення чи ліпниною абощо.

Лазерне 3Д-сканування будівель і споруд у Львові та Львівській області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з 3D-сканування фасадів, житлових будинків, промислових об’єктів, елементів інфраструктури, інженерних споруд тощо.

• Наші фахівці мають великий досвід лазерного сканування та обробки отриманих даних для створення віртуальних моделей різних об’єктів.
• Ми створюємо цифрові 3Д-моделі, придатні до імпорту у пакети програмного забезпечення (CAD, 3D MAX, DGN), які використовуються для проектування та моделювання архітектурних об’єктів.
• Група «Мірничий» надає послуги з лазерного сканування за помірними цінами і швидко виконує роботи з отримання та обробки даних.

Замовити лазерне сканування і створення цифрової моделі вашого об’єкта
можна за телефоном у Львові: +38 (098) 680 99 09.