Лазерне 3д сканування

Ми надаємо послуги 3D-сканування найрізноманітніших об’єктів в залежності від перслідуваних цілей. Отримайте  консультацію і замовте наші послуги.

Замовити послугу

  Послуги лазерного 3D-сканування

  Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з 3D-сканування фасадів, житлових будинків, промислових об’єктів, елементів інфраструктури, інженерних споруд тощо.

  • Наші фахівці мають великий досвід лазерного сканування та обробки отриманих даних для створення віртуальних моделей різних об’єктів.
  • Ми створюємо цифрові 3Д-моделі, придатні до імпорту у пакети програмного забезпечення (CAD, 3D MAX, DGN), які використовуються для проектування та моделювання архітектурних об’єктів.
  • Група «Мірничий» надає послуги з лазерного сканування за помірними цінами і швидко виконує роботи з отримання та обробки даних.

  Для чого необхідне лазерне сканування?

  Лазерне сканування використовується для створеннях віртуальних моделей складних архітектурних будівель та споруд. Ця технологія дає змогу створювати дуже детальні та точні цифрові версії окремих об’єктів для їх подальшого імпорту у програмне забезпечення для проектування чи візуалізації.

  Сканування за допомогою лазера дає докладну інформацію про розміри та геометрію поверхні об’єкта. Точність цього методу дає змогу фіксувати і відтворювати найменші деталі розміром від 2 мм, тому його доречно використовувати для створення цифрових копій стародавніх пам’яток архітектури зі складним оздоблення чи ліпниною тощо.

  Крім Львова ми також надаємо послуги з лазерного 3D сканування у інших містах та обласних центрах України: Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Чернівці.

  Послуги з лазерного 3д сканування

  Створення та візуалізація 3d моделей місцевості

  З появою доступних безпілотників, ринок аерофотознімання виріс: якщо раніше зйомка з гелікоптера або літака коштувала дорого і була [...]

  3D сканування фасаду

  Для створення докладного і точного будівельного проекту доцільно використовувати найсучасніше обладнання. Одним із сучасних методів [...]

  Інвентаризація архітектурно-будівельних, археологічних об'єктів

  В будь-якій галузі час від часу проводяться відповідні перевірки. Інвентаризація – це процес зіставлення даних про матеріальний стан [...]

  Інвентаризація промислових та інженерних комплексів

  Інвентаризація – це перевірка фізичної наявності майна підприємства і порівняння даних проведеного обліку з державними реєстрами та [...]

  СКАНУВАННЯ АРХЕОЛОГІЧНИХ РОЗКОПОК

  Проведення археологічних розкопок відбувається шляхом поступового вивчення шарів ґрунту певними пластами. Дослідження ведуться на [...]

  ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

  Інвентаризація промислових об’єктів, а саме мереж теплопостачання та газопостачання, автомобільних доріг, гідротехнічних споруд, ліній [...]

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Лазерне сканування – це інноваційна технологія збору різних даних в просторі. В результаті проведення сканування формується тривимірна модель – так зване «хмара точок».

  Матеріали лазерного сканування місцевості є основою для створення топографічних карт і картограм, які допомагають вирішити безліч практичних завдань у вигляді розробки генерального плану місцевості, схем територіального планування, інвентаризації земель, встановлення та ремонту інженерних мереж.

  Спираючись на багатий досвід наших співробітників, ви зможете замовити і отримати послуги 3d сканування в короткі терміни без шкоди якості роботи. Сертифіковані інженери-геодезисти з групи «Мірнічій» дуже часто здійснюють подібні роботи: нашими фахівцями успішно застосовуються лазерні сканери в геодезії. Прикладом цього можуть стати недавні роботи по лазерному скануванню в будівництві в Тернополі та Івано-Франківську, а також 3d-зйомки полів надаємо у Львові, Львівській області та всій території України.

  Переваги лазерного 3d сканування

  Лазерне 3d сканування останнім часом все частіше починає застосовуватися не тільки в геодезії, але і в інших галузях. Воно має низку очевидних переваг:

  • висока швидкість зйомки;
  • зменшення витрат при топозйомці і виконавчій зйомці;
  • отримання більш точних результатів зйомки;
  • мінімальний час польових робіт;
  • деталізація і повнота даних;
  • економія часу;
  • автоматизація обробки результатів;
  • можливість використання в багатьох галузях;
  • безпеку проведення робіт.

  Де застосовують лазерне сканування?

  Лазерне сканування в геодезії використовується для створення віртуальних моделей складних споруд. 3d сканер для виміру приміщень дає точні цифрові версії певних об’єктів, що дає можливість в майбутньому використовувати їх для імпорту в програмне забезпечення для проектування і візуалізації. Сканування будівель і їх контурів досить економно. За допомогою високочастотного лазерного випромінювання можна швидко отримувати детальні моделі в трьох вимірах, які в точності повторюють технологічні елементи конструкцій.

  Наземне лазерне сканування в геодезії дозволяє отримати детальну інформацію про розміри і форму об’єктів. Точність цього методу дозволяє зафіксувати і відтворити найдрібніші деталі розміром від 2 мм, тому лазер часто використовують для створення цифрових копій архітектурних будівель зі складною ліпниною.

  Послуга лазерного 3Д сканування від групи «Мірничий»

  Співробітники групи «Мірничій» здійснюють послуги сканування житлових будинків і фасадів, елементів інфраструктури і промислових об’єктів і т д. Ми створюємо 3d-моделі, які можуть використовуватися при імпорті пакетів програмного забезпечення (CAD, 3D MAX, DGN), використовуваних для проектування і моделювання архітектурних об’єктів.

  Вам потрібно дізнатися, скільки родючої землі втрачає рілля після надмірних опадів? Не знаєте, де оформити замовлення на лазерне сканування об’єктів в Рівному? Потрібно провести сканування лісу з подеревной зйомкою або луки? Незважаючи на те, що основний офіс геодезично-землевпорядної групи «Мірничій» розташований у місті Львів, ми готові запропонувати свої послуги і в інших містах регіону. Ми гарантуємо використання сучасного якісного обладнання при лазерному скануванні, ціна якого вас приємно здивує.

  Кваліфіковані співробітники компанії «Мірничій» здійснять 3d сканування у Львові і області, а також в інших населених пунктах Західної України – довіртеся справжнім професіоналам, і ви отримаєте гарантований результат за оптимальною ціною, що на 100% задовільнить ваші побажання.!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -