Сканування археологічних розкопок

Проведення археологічних розкопок відбувається шляхом поступового вивчення шарів ґрунту певними пластами. Дослідження ведуться на території великої площі, щоб мати можливість не пошкодити можливі будівлі та споруди. Ґрунт в таких випадках знімається дуже обережно, невеликими квадратами, на які розбивається вся площа території, де проводяться розкопки.

Коли ж за допомогою методів розкопок будівлі відчищені і готові до вивчення, виникає потреба сканування археологічних розкопок. Це робиться з метою візуального 3D-моделювання об’єктів та легкого занесення цих даних до мереж в електронному вигляді для подальшого дослідження та вивчення.

При проведенні розкопок дуже важливо документувати всі знахідки, робити їх детальний опис, фотографії та при необхідності об’ємні моделі. Особливо важливо чітко передати кожну деталь архітектурних пам’яток, адже їх найважче зберегти і неможливо доставити в інше місце для детального вивчення. Саме тому в таких випадках допомагають сучасні технології 3D-сканування.

Хто може просканувати розкопки?

Для проведення таких робіт важливо мати відповідне обладнання. На теренах Західної України таким обладнанням може похвалитися наша компанія «Мірничий». У нашому розпорядженні знаходиться необхідний 3D-сканер, який допомагає з точністю до двох міліметрів відтворити деталі архітектурних пам’яток. А наші сертифіковані спеціалісти добре знають, як саме треба поводитися з цією технікою та обробляти результати отриманих вимірів та сканувань.

Ми маємо досвід у проведенні відповідних робіт у Івано-Франківську, тому готові допомогти вам у таких цікавих дослідженнях. Також маємо змогу проводити відповідні роботи і в інших містах регіону, наприклад, у Тернополі.

Наші працівники справжні професіонали, тож після сканування ви отримаєте чітку об’ємну модель старовинної будівлі з якісно промальованими найдрібнішими елементами ліпнини, різьби тощо.

Що таке 3D-сканування?

Якісне сканування археологічних розкопок – це важливий етап проведення реконструкції та збереження історичної пам’яті нашої країни. Також воно має важливе значення для наших країн сусідів. Адже не секрет, що, скажімо, історія міста Львів тісно пов’язана з історією Польщі, а тому археологічні пам’ятки, знайдені у цьому місті, можуть мати значення і для польської історичної науки.

Ми розуміємо усю важливість і відповідальність проведення таких робіт, тому якість наших досліджень завжди найвищого класу. Ціна за проведення сканування може коливатися в залежності від місця проведення розкопок, їх площі та сезонності. Проте ви можете бути впевнені, що вона буде помірною і цілком об’єктивною. Адже наша компанія завжди дбає про своїх клієнтів і пропонує їм тільки найкращий сервіс і ціни.

Послуга сканування розкопок також надається нашою компанією і у місті Рівне. Тут знаходиться наша філія, тому у разі виникнення необхідності обов’язково звертайтеся до нас. Ми вам допоможемо.

Всі питання, які у вас виникли, ви можете задати нам по телефону або в онлайн-режимі на нашому інтернет-порталі. До речі, зробивши замовлення наших послуг через наш сайт, ви матимете змогу отримати приємний бонус у вигляді знижки на п’ятнадцять відсотків. Деталі шукайте на нашій сторінці в Інтернеті.

Ми впевнені, що ви залишитесь задоволені нашою співпрацею і обов’язково звернетесь до нас наступного разу у випадку, якщо з’явиться така необхідність. Також на нашій сторінці ви можете ознайомитися з переліком інших послуг, які надає наша компанія «Мірничий» у сфері геологічних розшукувань і не тільки.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату