Винесення меж земельної ділянки в натурі на місцевості

Процес винесення меж земельної ділянки в натурі на місцевості фактично позначає граничні межі ділянки, відокремлюючи її від сусідніх наділів.

Замовити послугу

  Для чого потрібно встановлення межових знаків?

  Таку послугу надають професійні геодезисти у випадках, коли замовнику необхідно щось робити з ділянкою – продавати її, здавати в найм, дарувати або робити забудову. Також подібну процедуру замовляють новоспечені спадкоємці або люди, які отримали наділ в дарування чи оренду. Звичайно мітки з паперового плану переносяться у вигляді межових знаків безпосередньо на грунт, але буває і зворотна ситуація, коли документ, що підтверджує розміри втрачено. Тоді фактичні винесення меж, або заміри по фактичним знакам дозволяють законно відновити папери на землю.

  На базі чого проводять процес винесення меж в натурі

  Геодезичне винесення і погодження меж земельної ділянки проводять на базі геодезичних даних, які є внесені в Держгеокадасті. Наприклад, спираючись на генплан селища чи міста. На кожній точці повороту ділянки мають стояти межові знаки. Виключення в їх винесенні можуть бути, якщо поворот проходить через природні межі – водоймище або лісосмуга, тощо.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Як відбувається процес винесення меж в натурі

  Акт винесення меж земельної ділянки в натурі на місцевості свідчить про те, що межові знаки встановлено в тих місцях, де необхідно для даного наділу землі. Правила встановлення знаків на межі врегульовані законодавством України з 2010 року. Якщо раніше позначки мали довільний вигляд,  з 2010 року Держкомітет земельних ресурсів встановив їх тип та метод закріплення. Особливість маркування в тому, що кожен знак має індивідуальний номер, який не може повторюватись навіть в іншому регіоні.

  Винесення меж земельної ділянки сільською радою відбувається з відома власника та з попередженням його сусідів по ділянці. Винесення меж земельної ділянки міською радою також проходить з погодженням власника та сусідів, а також згідно чинного законодавства, з використанням стандартизованих межових знаків як елементів маркування.

  Вартість винесення меж земельної ділянки

  Послуга Ціна
  Винесення меж земельної ділянки від 3500 грн.
  Винесення меж земельної ділянки в натурі на місцевості

  Винесення меж земельної ділянки в натурі на місцевості – Львів або Рівне – регіон не має значення – проходить з залученням спеціалістів з геодезії та землевпорядкування. Особливо, коли потрібне незалежне вимірювання. Наприклад, позов про винесення меж земельної ділянки, зобов`язує власника провести цю процедуру за власний кошт та надати відповідні документи, що підтвердять кінцевий результат.  Якщо були видані наділи декільком фермерам в одному місці і існує непорозуміння між сусідами, щодо належності ділянок та їх точних меж, використовується процедура погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами. Її мають виконувати сертифіковані професіонали, такі, як в ТзОВ Мірничий.

  Винесення меж земельної ділянки в натурі на місцевості 1

  Неважливо в якій точці України ви знаходитесь, ми допоможемо вам вирішити суперечки щодо меж вашого наділу. Звертайтеся до нас за контактами. Будемо раді вам допомогти якісними послугами спеціалістів з геодезії. Ми працюємо в Тернополі та Івано-Франківську. Жителі Рівного та Львова теж мають змогу замовити роботу наших кваліфікованих співробітників. Тепер у вас не буде проблем, з винесенням меж земельної ділянки між сусідами або отриманням топографічноъ карти місцевості.

  Готові замовити наші послуги? Якість буде на висоті, а ціна вам сподобається. Телефонуйте нам саме зараз, і зможете переконатись самостійно.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -