Встановлення меж земельної ділянки в натуру на місцевості

Процес встановлення меж земельної ділянки в натуру на місцевості фактично позначає граничні межі ділянки, відокремлюючи її від сусідніх наділів.

Таку послугу надають професійні геодезисти у випадках, коли замовнику необхідно щось робити з ділянкою – продавати її, здавати в найм, дарувати або робити забудову. Також подібну процедуру замовляють новоспечені спадкоємці або люди, які отримали наділ в дарування чи оренду. Звичайно мітки з паперового плану переносяться у вигляді межових знаків безпосередньо на грунт, але буває і зворотна ситуація, коли документ, що підтверджує розміри втрачено. Тоді фактичні встановлення меж, або заміри по фактичним знакам дозволяють законно відновити папери на землю.

Як відбувається процес встановлення меж в натурі

Встановлення меж земельної ділянки проводять  на базі геодезичних даних що є в наявності. Наприклад, спираючись на генплан селища чи міста. На кожній точці повороту ділянки мають стояти межові знаки. Виключення в їх встановленні можуть бути, якщо поворот проходить через природні межі – водоймище або лісосмуга, тощо.

Акт визначення меж земельної ділянки в натуру на місцевості свідчить про те, що межові знаки встановлено в тих місцях, де необхідно для даного наділу землі. Правила встановлення знаків на межі врегульовані законодавством України з 2010 року. Якщо раніше позначки мали довільний вигляд,  з 2010 року Держкомітет земельних ресурсів встановив їх тип та метод закріплення. Особливість маркування в тому, що кожен знак має індивідуальний номер, який не може повторюватись навіть в іншому регіоні.

Встановлення меж земельної ділянки сільською радою відбувається з відома власника та з попередженням його сусідів по ділянці. Встановлення меж земельної ділянки міською радою також проходить з погодженням власника та сусідів, а також згідно чинного законодавства, з використанням стандартизованих межових знаків як елементів маркування.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості – Львів або Рівне – регіон не має значення – проходить з залученням спеціалістів з геодезії та землевпорядкування. Особливо, коли потрібне незалежне вимірювання. Наприклад, позов про встановлення меж земельної ділянки, зобов`язує власника провести цю процедуру за власний кошт та надати відповідні документи, що підтвердять кінцевий результат.  Якщо були видані наділи декільком фермерам в одному місці і існує непорозуміння між сусідами, щодо належності ділянок та їх точних меж, використовується процедура погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами. Її мають виконувати сертифіковані професіонали, такі, як в ТЗОВ Мірничий.

Де замовити послугу по фактичному встановленню меж

Неважливо в якій точці Західної України ви знаходитесь, ми допоможемо вам вирішити суперечки щодо меж вашого наділу. Звертайтеся до нас за контактами. Будемо раді вам допомогти якісними послугами спеціалістів з геодезії. Ми працюємо в Тернополі та Івано-Франківську. Жителі Рівного та Львова теж мають змогу замовити наших кваліфікованих співробітників. Тепер у вас не буде проблем, як визначити межі земельної ділянки між сусідами або зробити топографічну карту місцевості чи інше.

Готові замовити наші послуги? Якість буде на висоті, а ціна вам сподобається. Телефонуйте нам саме зараз, і матимете змогу впевнитись в цьому.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату