Повний геодезичний супровід будівництва: Житлові комплекси, Промислові об’єкти, АЗК та лінійні об’єкти

Геодезичний супровід будівництва – це складний процес, основним завданням якого є забезпечення надійності та безпечності майбутньої будівлі. Геодезичний супровід передбачає проведення геодезичних вимірювань, креслень та виконавчих змін у відповідності з заданою нормативною та проектною документацією.

Замовити послугу

  Для чого необхідний геодезичний супровід?

  Геодезичний супровід житлових комплексів є невід’ємною складовою кожного будівельного процесу. Особливістю геодезичного супроводу будівництва доріг та споруд є можливість його проведення не тільки перед початком здійснення будівельного процесу, але й під час його проведення.

  Етапи геодезичного супроводу будівництва

  Основними етапами геодезичного супроводу будівництва є :

  • Інженерно-геоднзичні та інженерно-геологічні вишукування перед початком будівництва
  • Основний період будівництва
  • Закінчення будівельного процесу
  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Геодезичні роботи

  Геодезичні роботи при будівництві споруди або доріг є важливим етапом перед початком нового будівництва. Саме від правильності їх розрахунків залежить можливість початку процесу будівництва. У випадку відповідності геодезичних розбивок нормам та регламентам чинного законодавства України, розпочинається будівництво нової споруди.

  Для забезпечення якості геодезичного супроводу будівництва, геодезисти мають супроводжувати процеси будівництва, а також виконувати необхідні заміри. Крім того, саме професійні геодезисти мають здійснювати оформлення документації, перевірку виконавчих документів, які було надано фірмами-субпідрядниками будівництва. Наступним етапом геодезичного супроводу є кваліфікована підготовка схеми всіх об’єктів, проекцій, задіяних комунікацій та загального генерального плану.

  Повний геодезичний супровід будівництва: Житлові комплекси, Промислові об’єкти, АЗК та лінійні об’єкти

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Повний геодезичний супровід будівництва: Житлові комплекси, Промислові об’єкти, АЗК та лінійні об’єкти 1

  Замовити геодезичний супровід будівництва у Західній Україні

  ТзОВ «Мірничий» пропонує інженерно-геодезичний супровід об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки команді професіоналів та залученню сучасного обладнання ми здійснюємо широкий спектр геодезичних робіт на кожному етапі виробництва. Ціна геодезичного забезпечення визначається індивідуально та залежить від обсягів робіт, конфігурації будівлі та від місця її розташування.
  Для замовлення геодезичного супроводу об’єкту будівництва Вам достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії. Кваліфіковані експерти нададуть відповіді на будь-які Ваші питання та порекомендують оптимальні види геодезичних робіт в будівництві в залежності від особливостей Вашого об’єкту.

  ТзОВ «Мірничий» – це професійний геодезичний супровід промислових об’єктів будь-якого цільового призначення з гарантією якості.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -