Погодження підземних мереж

Погодження підземних мереж – це заключний етап досліджень відповідності всіх інженерних комунікацій до подальшої безпечної експлуатації об’єкту нерухомості. В процесі реалізації будівельного процесу саме погодження підземних мереж виступає гарантом експлуатаційної безпеки споруди на державному рівні.

Замовити послугу

  Розрізняють наступну класифікацію підземних мереж:

  • Трубопроводи;

  До трубопровідних мереж відносять водопровід, газові та теплові відведення, а також спеціальні мережі промислових об’єктів, які можуть включати золопроводи, нафтопроводи та інші підземні мережі. Завдяки правильному розташуванню та встановленню підземних відведень досягається загальна безпечність будівлі.

  • Кабельне обладнання;

  Встановлення кабельного обладнання передбачає монтаж та перевірку струмів високої та низької напруги, а також кабельне обладнання слабкого струму.

  • Загальні колектори.

  Колектори є призначеними для безпечного розміщення теплових, водопровідних та електричних будівельних елементів.

  Для чого потрібно погодження підземних мереж?

  Погодження підземних мереж є результатом відповідності об’єкту будівництва чинним вимогам охорони навколишнього середовища з питань інженерних комунікацій. Крім цього, при погодженні інженерних мереж та комунікацій балансоутримувачі підтверджують фактичне місце розташування комунікацій, їх матеріал, діаметр, тиск та інше.

  Під час проведення дослідження підземних мереж враховується, як мінімально допустимі відстані від електричних мереж до будинків, так і визначення розмірів земельних ділянок для об’єктів електричних мереж. Всі виконавчі схеми в процесі проведення топографічного знімання підземних мереж проводяться із використанням спеціального високоточного обладнання – трасошукача. Особливої уваги під час дослідження потребують висотні відмітки. При підключенні споруди до каналізаційної мережі, саме відмітка точки підключення відіграє вирішальну роль. Після отримання точних даних відповідно до конкретного об’єкта нерухомості, геодезисти формують звітну документацію, яка є підтвердженням відповідності споруди чинним нормативам безпеки та охорони навколишнього середовища.

  Процес погодження підземних мереж – це відповідальний та важливий процес, який передбачає передачу отриманих даних органам виконавчої Влади. Результатом погодження підземних мереж є перехід на наступні етапи реалізації плану будівництва.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Для отримання погодження інженерних комунікацій споруда має відповідати правилам охорони та безпеки подальшої експлуатації.

  Під час будівництва охоронні зони встановлюються:

  • Уздовж повітряних ліній електропередач;
  • Біля підземних кабельних ліній електропередач;
  • Уздовж підводних кабельних ліній та навколо підстанцій.

  Особлива увага приділяється безпечності експлуатації електричних мереж уздовж повітряних ЛЕП. Відповідність охоронним вимогам допускається за умов, що відстань споруди до  струмоведучих частин відносно вищої точки буде не менше одного метру при напрузі до 35 КВ. Охорона зона леп 10 кв та охорона зона о4 кв передбачає безпечну відстань ліній електропередачі від будованої споруди.

  Як правильно мають бути під’єднаними підземні мережі та яка має бути відстань між електричними стовпами знають експерти ТзОВ «Мірничий».

  Погодження підземних мереж

  ТзОВ «Мірничий» пропонує погодження підземних мереж у відповідності до вимог охорони та безпеки України для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки команді кращих та сертифікованих експертів та високоточному обладнанню вже сьогодні ми реалізували ряд погоджень для об’єктів нерухомості на території Західної України.

  Замовити погодження підземних мереж з ретельним дослідженням всіх комунікацій споруди Ви можете, як в режимі он-лайн на нашому сайті, так і зв’язавшись з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

  ТзОВ «Мірничий» – це широкий комплекс інженерно-геодезичних робіт, сучасне обладнання та більш ніж доступні ціни.

   

  Погодження підземних мереж 1

  Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

  Всі наші працівники сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -