Інженерно-геологічні вишукування

Будь-яке будівництво – це дуже тривалий, важкий та відповідальний процес. Він складається з чималої кількості етапів. Один з найважливіших моментів будівництва – інженерно-геологічні вишукування.

Замовити послугу

  Для чого потрібні інженерно-геологічні вишукування

  Інженерно-геологічні вишукування – це сукупність досліджень земельної ділянки, які необхідні для здійснення проектування, будівництва або реконструкції будівельного об’єкта. Вони сприяють всебічному аналізу природних і техногенних умов місцевості, в якій здійснюється будівництво, прогнозування впливу об’єкта на навколишнє середовище і забезпечення безпеки місцевих жителів.

  За підсумком проведення робіт розробляють передпроектну і містобудівну документацію, обґрунтування необхідності інвестиційних вкладень в будівельний процес, складають проекти і робочу документацію, в тому числі в разі розширення, реконструкції, експлуатації або ліквідації будівель і споруд. Також в результаті робіт приймають обґрунтовані економічні, технічні, соціальні та екологічні проектні рішення.

  Інженерно-геологічні вишукування потрібно проводити задля визначення необхідних заходів щодо захисту будівель від небезпечних процесів та природних явищ. Крім того, за допомогою вишукувань фахівці прогнозують осідання будинків, зміни рельєфу та положення грунтових вод. Це буріння свердловин, випробування порід у лабораторіях, створення інженерно-геологічного звіту.

  1. Завдання інженерно-геологічних вишукувань

  До переліку робіт входять інженерно-геологічні та інженерно-гідрологічні дослідження, які націлені на встановлення особливостей геоморфологічної будови і зон, в яких відзначаються несприятливі інженерно-геологічні процеси.

  Геологічні вишукування вирішують наступні завдання:

  • оцінка складності, характеристики інженерно-геологічних умов території та отримання вихідних даних для проектів будівництва;
  • прогнозування змін інженерно-геологічних умов під дією природних і техногенних факторів, визначення допустимих впливів на елементи геологічного середовища та способів досягнення стану цього середовища, який вимагається;
  • оцінювання ризику життєдіяльності людини на конкретних територіях;
  • розроблення проектів захисту територій та окремих об’єктів від несприятливих і небезпечних процесів.

   

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Інженерно-геологічні вишукування для будівництва

  Інженерно-геологічні вишукування для будівництва є пояснювальним фактором грошових витрат на будівельні роботи. Планування та виконання цього процесу здійснюється за допомогою проектної організації, яка надає технічне завдання. Цей документ має містити в собі назву об’єкта, типи та мету вишукувань, поетапну інформацію проектувальних та будівельних робіт, а також дані про потрібні заходи захисту будівель та території.

  Для проведення відповідних робіт у такому геологічно різноманітному районі, як Західна Україна, вкрай необхідно, щоб компанія, яка береться за виконання подібного комплексу робіт, знала особливості проведення інженерно-геологічних вишукувань на різних типах місцевості, а її працівники мали у цій справі чималий досвід.

  Інженерно геологічні вишукування

  Необхідні документи для проведення робіт

  Якщо ви хочете замовити інженерно-геологічні вишукування у компанії «Мірничий», нам потрібні будуть наступні дані:

  • Технічне завдання від проектувальника об’єкта;
  • Топографічний план ділянки із зазначенням всіх підземних комунікацій і наявністю контурів проектованої споруди (в масштабі 1: 500).

  Ми працюємо з високоточним обладнанням, роботи виконують кваліфіковані та досвідчені співробітники, тому в якості кінцевого матеріалу ви можете бути впевнені. Також ми встановили прийнятні ціни на інженерно-геологічні вишукування, щоб всі бажаючі змогли скористатися нашими послугами.

  Інженерно геологічні вишукування 1

  Де можна замовити інженерно-геологічні вишукування?

  Ми дуже добре ознайомлені з геологічною ситуацією в регіоні, тому здатні виконувати замовлення будь-якого рівня складності. Ціна та термін виконання вишукувань повною мірою залежать від місцевості, ступеня дослідженості району, рівня складності об’єкту. Тобто вартість послуг у Львові може суттєво відрізнятися від цін у Івано-Франківську. Втім ви можете замовити наші послуги не тільки у вищезазначених містах, а й, наприклад, у Тернополі. І, незалежно від місця проведення, якість послуг нашої компанії значно перевищуватиме рівень витрат наших клієнтів.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -