Подеревна зйомка з таксацією дерев

На Львівщині подеревна зйомка набула широкого застосування. Сертифіковані спеціалісти геодезично-землевпорядної групи “Мірничий” проводять подеревні зйомки на території обласних центрів, серед яких одними з перших стали Рівне та Івано-Франківськ. Оптимальна ціна даної послуги в ТзОВ “Мірничий” сприяє досягненню ефективного результату без переплат. Замовити послугу подеревної зйомки можна в найкоротші терміни.

Замовити послугу

  Що таке подеревна зйомка?

  Подеревна зйомка – це один з різновидів топографічної зйомки, яка дозволяє створювати докладні плани місцевості за допомогою електронних тахеометрів. На плані відображається кожне дерево, а також вказуються його основні характеристики:

  • місцезнаходження дерева;
  • діаметр стовбура дерева;
  • вид, до якого дерево має відношення;
  • висота дерева.

  Основні характеристики наносяться на план за допомогою спеціальних символів. Дерева, які мають відношення до однієї певної категорії, позначаються однаковими умовними знаками. Кожне дерево має свій порядковий номер. Топографічна подеревна зйомка грає особливу роль у створенні ландшафтного дизайну. Завдяки докладним планам місцевості, створеним за допомогою подеревної зйомки, професіонали створюють цифрові моделі місцевостей.

  Для чого необхідна подеревна зйомка з таксацією?

  Особливе значення в подеревній зйомці відіграє таксація дерев – проведення обліку вказаної місцевості з подальшим створенням технічних характеристик кожної частини регіону.

  Подеревна зйомка з урахуванням траксації дерев проводиться в наступних випадках:

  • під час проведення планових робіт, коли виникає необхідність зберегти певний вид дерев;
  • задля визначення обсягів планових робіт;
  • при створенні ландшафтних дизайнів;
  • під час озеленення певних територій.
  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Топографічна подеревна зйомка з таксацією дерев  допомагає визначити вік насаджень з детальним урахуванням їх приросту за певні проміжки часу, що сприяє ефективності ведення лісового господарства. Ця особлива послуга дозволяє дізнатися про стан кожного дерева або лісового насадження, а потім вибрати найефективніші шляхи реалізаціі деревини вказаного типу, що зумовлює високу якість вихідної продукції.

  Подеревна зйомка з таксацією дерев

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Подеревна зйомка з таксацією дерев 1

  Допомогти з подеревною зйомкою вам можуть професіонали компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

  Всі наші працівники сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -