Обміри площі полів безпілотником

Серед технологічних новітніх систем з вимірювання площі полів або інших наділів землі можна виділити вимірювання площі земельної ділянки безпілотником. До того як  БПЛА (безпілотний летаючий апарат) з’явилися в широкому вжитку, найновітнішою була система обміру за допомогою приладів GPS навігації, які активізувались під час об’їзду ділянки на автотранспорті. Тепер спеціальні камери та прилади можна встановлювати на безпілотниках та робити зйомку або вимірювання. Результати зберігаються для їх аналізу в подальшому.

Замовити послугу

  Які задачі виконує зйомка полів БПЛА?

  Не тільки помилуватися своїми наділами може фермер, спостерігаючи за зображенням на моніторі під час аерофотозйомки. Через камери, встановлені на БПЛА можна побачити стан полів, спрогнозувати врожай та виміряти їхню площу.

  Перші знімки з повітря датуються 1886 роком, коли аерограф підняли на висоту за допомогою повітряної кулі. Відтоді в аерофотозйомці відбулася справжня революція. Сьогодні сучасні прилади дозволяють отримувати точні дані для проведення розрахунків та виміру полів у різних ракурсах та спектрах.

  З використанням безпілотників компанія ТЗОВ Мірничий успішно виконує наступні задачі:

  • надає послуги з вимірювання площі полів;
  • робить мультиспектральну аерофотозйомку;
  • отримує ортофотоплан.

  Вимірювання площі земельної ділянки безпілотником має найважливіше значення для сільськогосподарів. Наприклад, безпілотником можна виміряти площі посіву, розмір полів, що не розроблені, де є негативні умови для вирощування рослин. Таким чином, можна отримати інформацію, яку надалі використовують в сільгоспроботах, бізнес-планах, розробках проектів.

  Мультиспектральна зйомка проводиться БПЛА в ближньому або червоному ІЧ діапазоні. Таким чином можна виявити якісні показники біомаси на ділянці.

  Ортофотоплан демонструє на знімках всі об’єкти, що знімають з повітря, але вони виглядають так, ніби знаходяться під нахилом – у вигляді ортогональної проекції. Ортофотоплан складається за численних аерофотознімків за допомогою математичних перетворень. В результаті виходить 1 знімок, що точно відповідає всім розмірам та масштабам кожного об’єкту на ділянці. За допомогою такого знімка можна вимірювати точні площі різних ділянок, адже він складається на основі геодезичних даних.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Чому важливо вимірювати площу поля

  Виконувати обміри земельних ділянок  за допомогою безпілотника важливо, оскільки дуже часто виникає проблема неповних даних в кадастровій документації. Ще одна проблема – різні підходи до того, як виміряти площу земельної ділянки. В результаті виникають майнові розбіжності, кадастрові невідповідності, такі як:

  • розбіжності в фактичних межах ділянки і документальних;
  • накладення кордонів однієї ділянки на межі іншого;
  • самостійне присвоєння землі;
  • дублювання даних про ділянку в кадастрових документах.

  Тому дуже важливо проводити вимірювання площі поля за допомогою сучасного обладнання, яке дає високу точність і достовірність результату.

  Обміри площі полів безпілотником

  Чому потрібно довірити обмір полів компанії «Мірничий»

  Наша компанія має велику кількість переваг:

  • Ми маємо великий досвід у наданні геодезичних послуг;
  • Ми працюємо з сучасним обладнанням;
  • Наша компанія встановила низькі ціни на послуги;
  • У нас працюють висококваліфіковані фахівці;
  • Ми гарантуємо високу точність всіх даних, які ви отримуєте на виході.

  Якщо у вас виникли труднощі з встановленням меж ділянки, ми швидко і легко їх розв’яжемо! Наша компанія працює як у Львові, так і в інших містах України.

  Обміри площі полів безпілотником 1

  Від чого залежить вартість зйомок за допомогою БПЛА?

  Ціна зйомки з повітря може базуватися на таких факторах як кількість, відстань і висота польоту, частота експозицій, графічні параметри знімків, види фототехніки і оптики.

  Компанія ТОВ «Мірничий» з успіхом виконує зйомку і вимірювання за допомогою БПЛА на замовлення клієнтів. Ми працюємо для вас, використовуючи принцип якості обслуговування і індивідуальний підхід. Вся наша діяльність сертифікована, і ми видаємо тільки юридично значиму документацію.

  Телефонуйте нам вже зараз і ми гарантуємо швидке і точне надання послуги!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -