3D сканування фасаду

Для створення докладного і точного будівельного проекту доцільно використовувати найсучасніше обладнання. Одним із сучасних методів проведення досліджень, необхідних для якісної побудови проекту будівництва, є 3D-сканування фасаду. Важливість методу обумовлена необхідністю отримання точних вимірів складних виробничих споруд чи архітектурних пам’яток, де в елементах фасаду присутнє оздоблення, колони і таке інше.

Замовити послугу

  Чому саме 3D сканування фасаду?

  Особливістю таких робіт є те, що інформація відразу набуває цифрового вигляду, модель у тривимірному вигляді можливо побачити одразу і розпочати необхідну роботу. На основі вимірів можна провести розрахунок необхідних матеріалів та обсяг майбутніх робіт.

  Якісно проведене 3D сканування фасаду – задоволення з недешевих. Висока ціна послуги обумовлена високою вартістю необхідного обладнання. Проте саме тривимірне сканування допоможе вам зекономити час, необхідний для проведення всіх вимірів класичними методами, а також час на побудову креслень і тому подібне.

  Як проводиться 3D сканування фасаду?

  Сканування проводиться у кілька етапів. Першим етапом є складання плану проведених робіт. Далі обов’язки розподіляються між обраними спеціалістами. Лише після цього починається безпосереднє сканування, по закінченні якого робота з даними продовжується в лабораторних умовах. З усіх отриманих зображень формується об’ємна модель споруди з прив’язкою до координат. Далі виконуються всі необхідні креслення та складаються плани.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Хто допоможе зробити 3d сканування фасаду?

  Працювати на такому обладнані може далеко не кожен спеціаліст у місті Рівне. Тому пропонуємо послуги своєї компанії «Мірничий» – ми маємо не тільки все необхідне обладнання для проведення такого типу робіт, а й сертифікованих відповідно до чинного законодавства професіоналів.

  3d сканування фасаду

  Наше головне представництво знаходиться у місті Львів. Також ми можемо виконати замовлення і з інших міст, наприклад з Івано-Франківська.

  Замовити проведення сканування, а також інші послуги від нашої компанії можна і у нашій філії в місті Тернопіль. Ми завжди якісно і своєчасно виконуємо всі покладені на нас зобов’язання, адже задоволений клієнт – це наша головна мета.

  3d сканування фасаду 1

  Допомогти з 3Д скануванням фасаду вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

  Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -