Червоні лінії, нанесення червоних ліній

Лінії забудови – це спеціальні лінії, основним завданням яких є визначення меж між будівлею та іншими об’єктами нерухомості. Червоні лінії в містобудівній документації розташовуються на будівельному плані конкретної земельної ділянки та засвідчують не тільки лінії, які є призначеними для магістральних комунікацій, історичних об’єктів культури та головних вулиць, але й вказують чіткі межі для реалізації будівельного процесу.

Червоні лінії бувають наступних типів:

  • Проектні лінії;

Проектні червоні лінії створюються для того, щоб документально засвідчити, де саме будуть проходити вулиці та дороги.

  • Існуючі лінії;

Існуючі лінії показують кордон території, яка є призначеною для громадського користування. У тому випадку, якщо необхідно додати нові червоні лінії біля об’єктів нерухомості, то всі дані заносяться у загальний державний кадастр.

Під час реалізації будівельного процесу, червоні лінії відіграють важливу роль та показують, як відстань від червоної лінії до будинку, так і розташування інших об’єктів нерухомості.

Червоні лінії розрізняють наступних видів:

  • Червоні лінії забудови;

Червоні лінії забудови засвідчують відстань та межі, які відокремлюють проїзди та вулиці від території, яка передбачена для реалізації будівельного процесу. Завдяки проектному плану червоних ліній досягається не тільки точність та дисциплінованість під час будівництва, але й під час ремонту або реконструкції міста.

  • Червоні лінії міських вулиць та доріг;

Червоні лінії доріг – це спеціальні позначки, які фіксують умовні межі, які відокремлюють дорогу від території з іншим цільовим призначенням.

Червоні лінії вулиць є призначеними для  відокремлення вулиці та території, де буде здійснюватися будівництво.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ НАНЕСЕННЯ ЧЕРВОНИХ ЛІНІЙ?

Червоні лінії є невід’ємним етапом реалізації будівництва кожного об’єкта нерухомості. Завдяки правильно розробленим червоним лініям досягається архітектурна точність та актуальність майбутньої споруди. Виніс червоних ліній внатуру передбачає проведення ряду підготовчих робіт, які складаються з перевірки та обстеження об’єкту нерухомості, а також аналізу відповідності вже затвердженому плану планування червоних ліній. Наступним етапом є визначення способу розбивки та формування геодезичного проекту розбивки червоних ліній. Визначені червоні лінії наносяться на топографічний план майбутньої споруди з координатами точок, з врахуванням поворотів червоних ліній в міській системі координат.

Для того, щоб нанесення червоних ліній відбувалося у відповідності до всіх інженерно-будівельних норм їх нанесення слід робити з врахуванням всіх та норм та правил.

Основними правилами нанесення червоних ліній є:

  • довжина червоних ліній між кутами кварталів та межами мікрорайонів;
  • Ширина проїздів, розміри та радіуси закруглення;
  • Розміри елементів проекту.

Розміри складових проекту повинні бути  зафіксованими у плані у відповідності існуючій будівельній ситуації, а також бути погодженими на території міста.

  • Перевірка відсутності червоних ліній.

У тому випадку, якщо на обраній для будівництва ділянці є прокладена дорога, то така ділянка не підійде для здійснення будівельного процесу.

Основним завданням червоних ліній є зазначення фактичної ситуації на земельній ділянці. Завдяки залученню сучасних технологій, сьогодні можна представити план червоних ліній у цифровому форматі. Під час побудови червоних ліній їх розрізняють на прямі та криві. Кожна поворотна точка має свої координати, які дозволяють точно визначити місце розташування конкретного об’єкту.

Замовити нанесення червоних ліній днб на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує нанесення червоних ліній у відповідності до чинних вимог Законодавства України для об’єктів будь-якого призначення. В нашому арсеналі нове обладнання та команда кращих геодезистів, які швидко реалізують будь-який етап будівельного процесу.

Замовити план червоних ліній у Львові Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише підтвердити запит на нанесення червоних ліній в режимі он-лай.

ТзОВ «Мірничий» – це вдалий вибір для швидкого виконання будь-якого етапу будівництва і тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

Як ми працюємо