Контроль правильності фіксування анкерних болтів і закладних деталей

Геодезичні роботи в будівництві – це комплекс, обчислень та вимірювань, основним завданням яких є забезпечення правильного розміщення споруди та її конструктивних елементів згідно геометричним параметрам проекту. Завдяки геодезичному супроводу будівельного процесу досягається в подальшому надійність та безпечність будівлі під час експлуатації. Одним з найважливіших етапів геодезичних робіт у будівництві є контроль правильності фіксування анкерних болтів і закладених деталей. Саме вірно розмічені анкерні болти є запорукою міцності та довговічності конструкції.

Замовити послугу

  Для чого необхідний контроль правильності фіксування анкерних болтів?

  Контроль правильності фіксування анкерних болтів та закладених деталей – це важливий процес, який передбачає проведення контролюючих заходів інженерами-геодезистами на предмет відповідності розміщення та фіксування анкерних болтів нормативним будівельним документам. Контроль правильності фіксування анкерних болтів та закладених деталей є невід’ємною складовою, як будівельного процесу заводів та промислових об’єктів, так і споруд будь-якого цільового призначення.

   

  Основним завданням контролю правильності фіксування анкерних болтів є забезпечення відповідності виконаних робіт заданій геодезичній документації, а також конструкційна безпечність будівлі після здачі споруди в експлуатацію. Саме надійно та правильно встановлені деталі є запорукою успішного переходу об’єкту нерухомості до наступних етапів будівництва. Точність геодезичних розбивочних робіт під час проведення контролю правильності фіксування закладених деталей залежить від порядку та способів з’єднання різних вузлів та механізмів. Максимально висока точність проведення монтажних робіт для деталей та будівельних  болтів пред’явлена до встановлення збірних металевих конструкцій та залізобетонних елементів. Такі будівельні елементи монтуються методом само фіксації та вимагають підвищеного контролю виконання робіт.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Контроль правильності фіксування анкерних болтів та закладених деталей здійснюється методами вимірювання та виконавчого знімання процесів фіксації елементів споруди. У тому випадку, якщо анкерні болти або закладені деталі не були розміщеними та зафіксованими у відповідності до проектної документації, похибки мають бути ліквідованими. Контроль правильності фіксування анкерних болтів відноситься до основного періоду будівельного процесу та виконується кваліфікованими геодезистами. Після документального засвідчення правильності фіксування анкерних деталей відбувається перехід на наступні етапи будівництва споруди.

  Для того, щоб процес контролю правильного розміщення та фіксування деталей та анкерних болтів відбувся у відповідності до всіх вітчизняних будівельних норм, його проведення варто довіряти команді досвідчених геодезистів. Знайти кращих фахівців з багаторічним досвідом роботи  Ви зможете звернувшись до компанії «Мірничий».

  Контроль правильності фіксування анкерних болтів і закладних деталей
  Контроль правильності фіксування анкерних болтів і закладних деталей 1

  Замовити контроль правильності фіксації анкерних болтів та деталей по доступній ціні на території західної України

  ТзОВ «Мірничий» пропонує широкий комплекс геодезичних робіт для об’єктів будь-якого цільового призначення. В нашому арсеналі професійне, високоточне обладнання, досвідчені геодезисти та новітні методики проведення будівельного процесу, завдяки яким кожен етап будівництва реалізується не тільки швидко, але й правильно.

  Замовити контроль правильності фіксації анкерних болтів та закладених деталей Ви можете у будь-який зручний для Вас час в режимі он-лай на нашому сайті, або ж зв’язавшись з експертами ТзОВ «Мірничий».

  ТзОВ «Мірничий» – це те, що треба для правильного та швидкого будівництва сучасних об’єктів нерухомості з гарантією якості.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -