Геологія під будівництво будинків, котеджів, інженерних споруд

Геологія під будівництво будинків, котеджів, інженерних споруд – це дуже важливий етап будівництва. Такі розрахунки необхідні для того, аби в майбутньому будинок чи споруда не зазнали деформацій, просідання фундаменту чи руйнування несучих конструкцій. Для цього важливо вивчити геологічний склад і стан ґрунту на ділянці де відбуватиметься будівництво.

Замовити послугу

  Етапи проведення геології під будівництво

  Комплексні інженерно – геологічні вишукування під реконструкцію та будівництво цивільних та промислових споруд проводиться в кілька етапів:

  • Оцінка вивченості території, реконгносцирувальне обстеження ділянки вишукувань;
  • Буріння розвідувальних свердловин, відбір проб ґрунту та води;
  • Лабораторні дослідження, визначення фізико – механічних властивостей ґрунтів;
  • Опрацювання матеріалів, написання звіту

  Пройшовши всі етапи робіт, фахівець надає вам висновки та рекомендації щодо характеристики ґрунтів та які саме ґрунти доцільно використовувати як природну основу під будівництво фундаменту, його тип та глибину.

  Термін виконання замовлення залежить від місцевості і необхідної кількості проведених робіт. Так, геологія земельної ділянки у місті Львів буде значно відрізнятися від аналогічної послуги у місті Тернопіль. Адже хоч області і знаходяться поруч, геологічний склад шарів ґрунту у них буде різний.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Плануєте будівництво?

  Допомогти у виконанні завдання дослідження геології під будівництво інженерних споруд по всій Україні вам може наша компанія «Мірничий». Всі наші працівники – професіонали найвищого рівня. Вони мають відповідну освіту, досвід та сертифіковані відповідно до діючого в Україні законодавства.

  Замовити наші послуги дуже просто у місті Львові. Вам достатньо зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті, або заповнити відповідну форму.

  Знаючи, яка геологія ділянки міста Львів, ви зможете максимально якісно створити план забудови. Ваш будинок буде міцний і простоїть не один рік. Йому також будуть не страшні ні підтоплення, ні землетруси.

  Геологія під будівництво будинків, котеджів, інженерних споруд

  Інженерно – геологічні послуги нашими фахівцями надаються швидко та якісно, із максимальною віддачою. Послуги надаємо по всій Україні! Ціна на наші послуги цілком помірна і прийнятна. Хоча вона може коливатися в залежності від поставлених завдань, та можливості їх виконання. Також на формування ціни впливає розташування земельної ділянки та кількість свердловин для буріння.

  Також наша компанія надає супутні послуги, з переліком яких ви можете познайомитися на нашому сайті.

  Геологія під будівництво будинків, котеджів, інженерних споруд 1

  Допомогти з геологією під будівництво вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

  Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -