Топографічне знімання для ландшафтного дизайну

Топографічне знімання для ландшафтного дизайну – це комплекс робіт, які є призначеними для визначення рельєфу, меж ділянки та висоти точки над рівнем моря, з метою отримання даних для реалізації завдань ландшафтного проекту. Саме топографічне знімання ландшафту є обов’язковим етапом  перед початком реалізації ландшафтного проекту.

Замовити послугу

  Що таке топографічне знімання для ландшафтного дизайну?

  Для реалізації ландшафтного проекту на невеликій ділянці виконують топографічну зйомку у масштабі 1:200, 1:100, 1:50. Під час проведення топографічного знімання для ландшафтного проекту варто враховувати кожен елемент декору, а також особливості прилеглої до земельної ділянки території. У випадку проведення ландшафтного дизайну для великих територій варто обирати топографічну зйомку у масштабі 1:500. Також така топографічна зйомка стане актуальною у випадку створення детальної цифрової моделі місцевості.

  Для чого необхідне топографічне знімання ландшафтного дизайну?

  Топографічне знімання для проекту ландшафтного дизайну дозволяє визначити характеристики земельної ділянки для вірного, з геодезичної точки зору, розміщення рослин та інших елементів дизайну.

  Топографічне знімання ландшафтного дизайну є актуальним в наступних випадках:

  • При отримані дозвільних документів на реалізацію ландшафтного дизайну;
  • При реєстрації документації, які є пов’язаними з межами ділянки;
  • При розподілі землі та подальшому будівництві нового об’єкту нерухомості;
  • При отриманні документації про початок будівельного процесу на конкретній земельній ділянці;
  • Під час складання робочих креслень та планів.
  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Топографічне знімання ландшафтного дизайна передбачає реалізацію наступних етапів:

  • Підготовчий етап;

  Підготовчий етап передбачає роботу з матеріалами та документами. Саме у цей період формується остаточне завдання на реалізацію обраного ландшафтного проекту;

  • Геодезичне знімання земельної ділянки;

  Процес знімання реалізується на земельній ділянці і полягає у ретельному вивчені рельєфу та відбору опорних пунктів.

  • Створення сітки реперів;
  • Камеральні роботи;
  Топографічне знімання для ландшафтного дизайну

  Камеральна робота передбачає ретельне дослідження отриманих даних після проведення топографічної зйомки. На топографічному плані фіксуються всі об’єкти та декоровані елементи, які будуть розміщатися на земельній ділянці.

  Топографічний план ландшафтного дизайну формується у відповідності до всіх нормативів та вимогам чинного законодавства України та фіксується за допомогою умовних знаків. Отримані дані надаються Замовнику, як у вигляді креслення, так і у вигляді 3D візуалізації проекту. Результат топографічної зйомки для ландшафтного дизайну фіксується у технічному звіті з виконання топографо-геодезичних робіт.

  Ціна топографічної зйомки ландшафтного дизайну залежить від обсягів виконаних робіт та від масштабів проекту, тому оговорюється індивідуально.

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Топографічне знімання для ландшафтного дизайну 1

  Замовити топографічну зйомку ландшафтного дизайну по доступній ціні.

  ТзОВ «Мірничий» пропонує професійну топографічну зйомку для ландшафтного дизайну у відповідності до всіх будівельних вимог чинного Законодавства України. Завдяки штату кваліфікованих фахівців та сучасному обладнанню, сьогодні ми проводимо топографічну зйомку для об’єктів будь-якого цільового призначення на Західній Україні.

  Замовити топографічну зйомку ландшафтного дизайну Ви можете у будь-який для Вас зручний час. Для цього достатньо лише зв’язатися з експертами ТзОВ «Мірничий».

  ТзОВ «Мірничий» – це широкий спектр інженерно-геодезичних робіт будь-якої складності та тільки доступні ціни.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -