Виніс котловану

Котлован – це штучне заглиблення в грунті, яке проводиться з метою встановлення фундаменту будівлі, а також інших будівельних елементів та гідротехнічних споруд. Розміри котловану визначаються з врахуванням цільового призначення та умов експлуатації споруди. Основним призначенням котловану у процесі будівництва є створення первинного фронту робіт на уступі з подальшим аналізом можливості утримання всіх навантажень, які можуть виникнути у процесі експлуатації споруди. Процес будівельної реалізації котловану згідно з будівельним проектом розпочинається з виносу котловану для фундаменту будівель.

Замовити послугу

  Що таке виніс котловану?

  це важливий процес, який реалізується згідно наданої проектної документації, кваліфікованими інженерами-геодезистми. Саме виніс котловану у грунті під фундамент є початковим та вагомим етапом будівельного процесу, від правильного проведення якого залежить не тільки кінцева якість будівництва, але й експлуатаційна безпечність споруди. Під час проведення виносу котловану в натуру важлива точність. Адже найменша похибка під час реалізації робіт на місцевості є недопустимою.

  Для чого потрібен виніс котловану у будівництві

  Виніс котловану є невід’ємною складовою кожного будівельного процесу. Завдяки проведенню точних замірів та геодезичних досліджень визначається придатність конкретної місцевості для будівництва. Таким чином виніс котловану є не тільки початковим етапом будівельного процесу, але й погодженням, з геодезичної точки зору, початку будівництва.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  До геодезичних робіт на місцевості відносять наступні етапи будівництва:

  • Розбивка котловану;
  • Винесення меж котловану;
  • Розбиття проміжних осей;
  • Розбивка осей під фундамент.

  Розбивка осей котловану під фундамент споруди на місцевості передбачає проведення точних вимірювань, згідно проекту будівлі з врахуванням найдрібніших факторів. Окрім точного виносу всіх замірів котловану в натуру, виніс котловану у будівництві проводиться з врахуванням глибини промерзання грунтів, а також рівня залеглих грунтів, які надалі будуть витримувати споруду.

  Розбивка осей будівлі на місцевості передбачає точне визначення точок в натурі у відповідності точкам, які є закладеними у проекті. Надалі, всі винесені точки закріпляються на вільній відстані, з врахуванням місця, де буде проводитися риття котловану. Визначені точки варто розміщати так, щоб не заважати процесу земляних робіт. У тому випадку, якщо виніс котловану проводиться у житлових масивах, то по периметру будівельного майданчика по всім будівлям навколо визначаються спеціальні марки опорної геодезичної мережі. Крім того розбивка осей котловану під фундамент має бути відповідною з розмірами осей перекриттів. Виніс котловану для гідротехнічних споруд виконують землерийними машинами.

  При розбивці осей котловану під фундамент варто враховувати наступні правила:

  • При зведенні прямокутного або квадратного будинку слід проводити ретельне спостереження стін. Стіни споруди мають примикати одна до одної під кутом 90 градусів.
  • У випадку здійснення панельних перекриттів, розмір фундаменту має бути відповідним розміру панелей.

  Для того, щоб виніс котловану у будівництві відбувся у відповідності до норм та регламентів чинного законодавства його проведення варто довіряти тільки експертам.

  Виніс котловану

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Виніс котловану 1

  Замовити виніс котловану у ґрунті у Західній Україні по доступній ціні

  ТзОВ «Мірничий» – пропонує виніс та розбивку котловану для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки широкому парку високоточного обладнання та команді кращих геодезистів ми швидко проведемо виніс котловану у відповідності до заданої проектної документації.

  Для того, щоб замовити винос котловану у Львові Вам необхідно лише зв’язатися з менеджерами ТзОВ «Мірничий» або підтвердити замовлення в режимі он-лайн на нашому сайті. Експерти нашої компанії нададуть відповіді на всі Ваші запитання та проведуть винос котловану будівлі в Івано-Франківську у відповідності до норм та правил чинного законодавства України.

  ТзОВ «Мірничий» – це точне перенесення всіх точок і осей з паперів в натуру з гарантією якості!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -