Аерофотозйомка

Створення ортофотопланів, 3D моделей, цифрових моделей місцевості будь-якої складності незалежно від задачі. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Замовити послугу

  Аерофотозйомка

  У нас сучасні дрони, багатий досвід та кваліфіковані прогресивні геодезисти

  Для чого необхідне?

  Замовлення аерофотозйомки може скоротити геодезичні роботи на вашій ділянці на декілька днів

  Послуги аерофотозйомки

  Обміри площі полів безпілотником

  Серед технологічних новітніх систем з вимірювання площі полів або інших наділів землі можна виділити вимірювання площі земельної ділянки [...]

  Складання карт полів

  Електронні карти полів (ЕКП) – це основа точного землеробства. Економічна цінність ЕКП полягає в виявленні і аналізі лише ефективної для [...]

  Створення ортофотопланів

  Фотографування з великої висоти – це зручний сучасний метод вивчення земної поверхні. З розвитком легких літальних апаратів та появою [...]

  Створення ЦМР (цифрова модель рельєфу)

  Цифрова модель рельєфу – це подання в цифровому вигляді геологічної інформації. Для цього можуть бути використані два типи кодування [...]

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Аерофотозйомка – це зйомка і створення вимірів з висоти пташиного польоту за допомогою безпілотних літальних апаратів (БЛА). Це самий зручний і точний метод створення замірів для тих об’єктів, які складно виміряти або навіть небезпечно іншими методами. До таких об’єктів належать різні дорожні покриття, рейки залізниці, лінії електропередач, нафто- і газопроводи, зони, вкриті лісом і болотами, і інші.

  Послуги аерофотозйомки місцевості (земельної ділянки)

  Сьогодні багато компаній надають послуги аерофотозйомки. Однак не всі можуть виконати таку роботу якісно в строк і без похибок. Та й якісне обладнання для виконання таких завдань коштує дорого, тому дозволити собі його купити може далеко не кожен. Такі витрати виправдані тільки для серйозних компаній, що бажають зберегти свою репутацію на ринку не один рік. Плюси проведення зйомки з повітря – це можливість зробити все максимально швидко, чітко і в режимі реального часу. Також цифрові технології дозволяють моментально перетворити отримані знімки і створити з їхньою допомогою цифрову модель рельєфу або ж об’ємну модель будівель і споруд.

  Аерофотозйомка дозволяє зробити знімки з детальністю від тридцяти до трьох сантиметрів. Така висока точність дозволяє вирішувати багато завдань без безпосереднього виїзду на натуру. За допомогою таких знімків можливо створювати топографічні плани місцевості з різним масштабом. Також використання даної технології дозволяє створювати цифрові моделі рельєфів, показувати рельєф в розрізах, як горизонтальних, так і вертикальних; вона дозволяє створювати електронні карти полів і виконувати різні сільськогосподарські завдання – проводити моніторинг якості оранки землі, обробки поля різними добривами і хімікатами, контролювати якість збору врожаю і так далі. Аерофотозйомка яка виконується з дрона набагато вигідніша економічно, до того ж її можна зробити навіть коли на небі досить хмарно, що проблематично для більшої техніки. Всі отримані таким чином знімки спеціальними методами об’єднуються, із зазначенням точних координат, таким чином формується максимально точна карта місцевості або її тривимірна модель.

  Також результати повітряної аерофотозйомки  земельної ділянки або іншої місцевості можна використовувати для створення ортофотоплану, який завжди має під собою чіткі геодезичні підстави. Завдяки йому можна з максимальною точністю визначити площі різних ділянок, крім того на такому плані вказуються різні водні об’єкти, дороги, поля і таке інше.

  Хто може виконати аерофотозйомку в Україні?

  Аерофотозйомка – не проблема для ТОВ «МІРНИЧИЙ». Наша компанія працює у Львові та Рівному, а також по областям України. Ми маємо великий досвід проведення аерофотозйомок із застосуванням БЛА і квадрокоптера. Наші знімки завжди відрізняються максимальною точністю, до одного міліметра, і високою якістю зображення. Також в процесі виконання зйомки ви маєте можливість спостерігати за процесом в режимі реального часу.

  Аерофотозйомка, ціна на яку залежить від безлічі факторів, все ж задоволення не з дешевих. Однак застосування сучасних технологій допомагає економити час для отримання необхідних даних, а відповідно, допомагає вам набагато швидше вирішувати всі ваші питання. До того ж в порівнянні з вартістю тих же знімків отриманих за допомогою супутників, вартість даної послуги буде мінімум на 20% дешевше. Ви також можете звернутися в наші філіали в Тернополі та Івано-Франківську.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -