Аерофотозйомка

Аерофотозйомка

Створення ортофотопланів, 3D моделей, цифрових моделей місцевості будь якої складності незалежно від задачі.
Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Створення фотоплану, площа 800 га с.Велика Тур'я, р-н Долинський, обл.ЛьвівськаЛазерне 3Д сканування дозволяє визначити параметри та розміри ділянки або споруди та зробити необхідні виміри для проектування чи реконструкції даного об’єкта .

В чому полягає послуга лазерного 3Д сканування

Лазерне 3д сканування – це  новітня технологія, яку використовують геодезисти для дослідження території та визначення параметрів різних об’єктів та споруд. До цього параметри ділянки землі вивчалися різноманітними оптичними приладами. Якість та швидкість робіт зросла, коли замість оптики стали використовуватись електронні тахеометри. Але й такі прилади не стали останнім словом техніки. Адже з’явилося тримірне сканування. Цей спосіб вимірювання дає можливість дослідити ділянки ніби зсередини, створюючи 3Д модель.

Лазерне 3д сканування – послуги, що надаються компанією ТЗОВ Мірничий в Західних регіонах України. Неважливо, знаходитесь ви в Рівному або Івано-Франківську, наші сертифіковані спеціалісти готові надати вам всі необхідні послуги. Лазерне 3д сканування в Західній Україні також можливо і у Львові, і в Тернополі, але важливо завчасно повідомити нашого спеціаліста та зробити попереднє замовлення з вказуванням населеного пункту, в якому будуть проводитись роботи.

Як це відбувається – сутнісь технології

Технологія тривимірного сканування дозволяє одночасно робити горизонтальну та висотну зйомку місцевості. Під час роботи лазерного сканера формується «множина точок», на основі якої будуються тривимірна модель місцевості.

Отримані в результаті такого сканування «множини точок», тривимірні моделі, прикріплені у просторі фотозображення, дозволяють в камеральних умовах скласти високоточні топографічні плани та підвищити якість картографічних матеріалів, шляхом їх оновлення.

Матеріали 3Д сканування та отримані на їх основі топографічні плани можуть стати для населеного пункту єдиною актуальною картографічною основою для вирішення багатьох практичних завдань. Наприклад, ведення кадастру місце забудови, розробки генерального плану та схем територіального планування, інвентаризації земель, прокладення та ремонт інженерних мереж.

Для чого потрібне лазерне 3Д сканування

Лазерне 3д сканування актуально для зйомки комплексних об’єктів, з важкодоступними спорудами та елементами, виконавче знімання фасаду будинку. Наприклад, сканування фасадної частини будинку 2-3 поверхів заввишки, буде включати у вартість – складання кошторисних документів, доставка фахівців та техніки на місце зйомки, власне виконання робіт, камеральні послуги та обробка первісних даних спеціальною програмою.

На базі 3Д зйомки можна розробляти картографічні матеріали в тривимірному форматі, який дає можливість моделювати та робити просторовий аналіз візуального відображення об’єкту.

Зручність технології в тому, що матеріали 3Д сканування легко інтегруються з масивами просторової інформації, що вже міститься в ГІС. Це дозволяє організовувати процес оновлення та уточнення даних, що вже є в наявності при мінімальному обсязі польових робіт.

Конкретні розцінки на послуги тривимірного сканування в компанії ТЗОВ Мірничий, ви можете подивитись на нашому інтернет-ресурсі.

Компанія ТЗОВ Мірничий з успіхом виконує і лазерне тримірне сканування, і аерофотозйомку на замовлення клієнтів. Ми працюємо для вас, використовуючи принцип якості обслуговування та індивідуальний підхід. Вся наша діяльність сертифікована і ми видаємо тільки юридично значущу документацію.