Аерофотозйомка

Створення ортофотопланів, 3D моделей, цифрових моделей місцевості будь-якої складності незалежно від задачі. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Лазерне 3Д сканування дозволяє визначити параметри та розміри ділянки або споруди та зробити необхідні виміри для проектування чи реконструкції даного об’єкта.

 

 

В чому полягає послуга лазерного 3Д сканування

Лазерне 3д сканування – це  новітня технологія, яку використовують геодезисти для дослідження території та визначення параметрів різних об’єктів та споруд. До цього параметри ділянки землі вивчалися різноманітними оптичними приладами. Якість та швидкість робіт зросла, коли замість оптики стали використовуватись електронні тахеометри. Але й такі прилади не стали останнім словом техніки. Адже з’явилося тримірне сканування. Цей спосіб вимірювання дає можливість дослідити ділянки ніби зсередини, створюючи 3Д модель.

Лазерне 3д сканування – послуги, що надаються компанією ТЗОВ Мірничий в Західних регіонах України. Неважливо, знаходитесь ви в Рівному або Івано-Франківську, наші сертифіковані спеціалісти готові надати вам всі необхідні послуги. Лазерне 3д сканування в Західній Україні також можливо і у Львові, і в Тернополі, але важливо завчасно повідомити нашого спеціаліста та зробити попереднє замовлення з вказуванням населеного пункту, в якому будуть проводитись роботи.

Як це відбувається – сутнісь технології

Технологія тривимірного сканування дозволяє одночасно робити горизонтальну та висотну зйомку місцевості. Під час роботи лазерного сканера формується «множина точок», на основі якої будуються тривимірна модель місцевості.

Отримані в результаті такого сканування «множини точок», тривимірні моделі, прикріплені у просторі фотозображення, дозволяють в камеральних умовах скласти високоточні топографічні плани та підвищити якість картографічних матеріалів, шляхом їх оновлення.

Матеріали 3Д сканування та отримані на їх основі топографічні плани можуть стати для населеного пункту єдиною актуальною картографічною основою для вирішення багатьох практичних завдань. Наприклад, ведення кадастру місце забудови, розробки генерального плану та схем територіального планування, інвентаризації земель, прокладення та ремонт інженерних мереж.

Для чого потрібне лазерне 3Д сканування

Лазерне 3д сканування актуально для зйомки комплексних об’єктів, з важкодоступними спорудами та елементами, виконавче знімання фасаду будинку. Наприклад, сканування фасадної частини будинку 2-3 поверхів заввишки, буде включати у вартість – складання кошторисних документів, доставка фахівців та техніки на місце зйомки, власне виконання робіт, камеральні послуги та обробка первісних даних спеціальною програмою.

На базі 3Д зйомки можна розробляти картографічні матеріали в тривимірному форматі, який дає можливість моделювати та робити просторовий аналіз візуального відображення об’єкту.

Зручність технології в тому, що матеріали 3Д сканування легко інтегруються з масивами просторової інформації, що вже міститься в ГІС. Це дозволяє організовувати процес оновлення та уточнення даних, що вже є в наявності при мінімальному обсязі польових робіт.

Конкретні розцінки на послуги тривимірного сканування в компанії ТЗОВ Мірничий, ви можете подивитись на нашому інтернет-ресурсі.

Компанія ТЗОВ Мірничий з успіхом виконує і лазерне тримірне сканування, і аерофотозйомку на замовлення клієнтів. Ми працюємо для вас, використовуючи принцип якості обслуговування та індивідуальний підхід. Вся наша діяльність сертифікована і ми видаємо тільки юридично значущу документацію.

Аерофотозйомка

У нас сучасні дрони, багатий досвід та кваліфіковані прогресивні геодезисти

Для чого необхідне?

Замовлення аерофотозйомки може скоротити геодезичні роботи на вашій ділянці на декілька днів

Обміри площі полів безпілотником

Серед технологічних новітніх систем з вимірювання площі полів або інших наділів землі можна виділити вимірювання площі земельної ділянки безпілотником. До того як  БПЛА (безпілотний летаючий апарат) з’явилися в широкому вжитку, найновітнішою була система обміру за допомогою приладів Джи-пі-ес навігації, які активізувались під час об’їзду ділянки на автотранспорті. Тепер спеціальні камери та прилади можна встановлювати на безпілотниках та робити зйомку або вимірювання. Результати зберігаються для їх аналізу в подальшому.

Які задачі виконує зйомка полів БПЛА?

Не тільки помилуватися своїми наділами може фермер, спостерігаючи за зображенням на моніторі під час аерофотозйомки. Через камери, встановлені на БПЛА можна побачити стан полів, спрогнозувати врожай та виміряти їхню площу.

Перші знімки з повітря датуються 1886 роком, коли аерограф підняли на висоту за допомогою повітряної кулі. Відтоді в аерофотозйомці відбулася справжня революція. Сьогодні сучасні прилади дозволяють отримувати точні дані для проведення розрахунків та виміру полів у різних ракурсах та спектрах.

З використанням безпілотників компанія ТЗОВ Мірничий успішно виконує наступні задачі:

 • надає послуги з вимірювання площі полів;
 • робить мультиспектральну аерофотозйомку;
 • отримує ортофотоплан.

Вимірювання площі земельної ділянки безпілотником має найважливіше значення для сільськогосподарів. Наприклад, безпілотником можна виміряти площі посіву, розмір полів, що не розроблені, де є негативні умови для вирощування рослин. Таким чином, можна отримати інформацію, яку надалі використовують в сільгоспроботах, бізнес-планах, розробках проектів.

Мультиспектральна зйомка проводиться БПЛА в ближньому або червоному ІЧ діапазоні. Таким чином можна виявити якісні показники біомаси на ділянці.

Ортофотоплан демонструє на знімках всі об’єкти, що знімають з повітря, але вони виглядають так, ніби знаходяться під нахилом – у вигляді ортогональної проекції. Ортофотоплан складається за численних аерофотознімків за допомогою математичних перетворень. В результаті виходить 1 знімок, що точно відповідає всім розмірам та масштабам кожного об’єкту на ділянці. За допомогою такого знімка можна вимірювати точні площі різних ділянок, адже він складається на основі геодезичних даних.

Від чого залежить вартість зйомок? Ціна зйомки з повітря може базуватися на таких факторах – кількість, відстань та висота польоту, частота експозицій, графічні параметри знімків, види фототехніки та оптики.

Звертайтеся на сайт Мірничого та дізнавайтеся ціну згідно ваших параметрів.

Де замовити таку зручну послугу

Потрібно виміряти площу поля безпілотником? Це не проблема.

Немає значення,  в якій точці Західної України ви знаходитесь, ми допоможемо вам вирішити суперечки щодо меж вашого наділу. Будемо раді вам допомогти якісними послугами спеціалістів з геодезії. Ми працюємо в Тернополі та Івано-Франківську. Жителі Рівного та Львова теж мають змогу замовити наших кваліфікованих співробітників.

Компанія ТзОВ Мірничий з успіхом виконує зйомку та вимірювання за допомогою БПЛА на замовлення клієнтів. Ми працюємо для вас, використовуючи принцип якості обслуговування та індивідуальний підхід. Вся наша діяльність сертифікована і ми видаємо тільки юридично значущу документацію.

Готові замовити наші послуги? Якість буде на висоті, а ціна вам сподобається. Телефонуйте нам саме зараз, і матимете змогу впевнитись в цьому.

Складання карт полів

Електронні карти полів (ЕКП) – це основа точного землеробства. Економічна цінність ЕКП складається в знанні виключно корисною оброблюваної площі поля.

Що таке електронні карти полів? Це зручний і наочний інструмент для керівника і агронома, а також можливість презентації господарства в сучасному форматі.

Що дають такі карти полів? Перш-за все це можливість вести строгий облік і контроль всіх сільськогосподарських операцій, оскільки спираються на точні знання площ полів, а також вони служать для оптимізації виробництва з метою отримання максимального прибутку і раціонального використання ресурсів.

Для чого потрібні карти полів:

 • обліку сівозміни;
 • моніторингу рухомих об’єктів;
 • організації перевезень;
 • картування врожайності;
 • для точного землеробства;
 • як система підтримки прийняття рішення;
 • для рішень про придбання нових земель або продажу нерентабельних;
 • для порівняння фінансових показників план-факту (при наявності систем моніторингу техніки в он-лайн режимі);
 • для планування і для контролю за польовими роботами;
 • для оптимізації логістики.

Складання карти полів – це перший і важливий етап у точному землеробстві, який є базовим для всіх наступних агротехнічних операцій.

Складання карти полів може здійснюватися шляхом об’їзду полів замовника з GPS-приймачем і польовим комп’ютером, на якому встановлено спеціальне програмне забезпечення або за допомогою аерофотозйомки, для якої використовують БПЛА (безпілотні літаючі апарати). Таким чином, визначається форма полів, уточняється їх площа і взаємне положення відносно один одного.

В ТзОВ «Мірничий» для складання електронних карт полів використовують безпілотні літаючі апарати (дрони), що дає можливість зробити точні заміри та фото, відео-матеріали, на основі яких і складається відповідна карта.

Використання БПЛА

БПЛА для аерофотозйомки запускається, злітає і сідає в автоматичному режимі (на автопілоті) по завантаженому маршруту. Безпілотний літаючий апарат пролітаючи за заздалегідь спланованим в ГІС маршруту, виконує цифрову зйомку місцевості. Результатом зйомки є знімки високої роздільної здатності на запрограмованих точках по GPS координатам. Виконавши запрограмований маршрут, дрон приземляється в ту ж точку, звідки він злетів. Для кожного знімка виходить повний набір цифрової інформації – географічні координати центральної точки знімка, висота зйомки, повний набір телеметричних даних для перенесення і використання в загальноприйнятих ГІС системах. Таким чином, всі фотографії є ​​геоприв’язанні і їх можна зшити в один великий ортофотоплан поля. Аерофотозйомка з БПЛА може замінити супутникові знімки високої роздільної здатності для сільського господарства.

Використання безпілотників на полях допоможе вирішити багато питань швидше і дешевше, ніж з допомогою супутників. Це означає, що своєчасне проведення робіт, зйомка в той же день допоможе прийняти оперативні заходи по найбільш актуальних питань. І в той же час, зміни ситуації в часі також будуть оперативно відображені.

Замовлення якісних послуг по складанню карт полів в «Мірничий»

Ми надаємо професійні послуги по складанню електронних карт полів як в обласних центрах (Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Рівне), а також по всьому регіону Західної України. Ми використовуємо лише сертифіковане обладнання та програмне забезпечення.

Створення ортофотопланів

Фотографування з великої висоти – це зручний сучасний метод вивчення земної поверхні. З розвитком легких літальних апаратів та появою безпілотних дронів аерофотозйомка в Україні перетворилась на доступну послугу і стала одним із базових інструментів в арсеналі картографів та геодезистів. Аерофотозйомка використовується в геології, геодезії, гірничій промисловості, будівництві, сільському господарстві та інших галузях.

Найчастіше аерофотозйомку в картографії та геодезії використовують для:

 • створення ортофотопланів – отримання масштабних фотографічних планів місцевості з точною прив’язкою до геодезичної основи. Вони використовуються для топографічних, геологічних, гідрологічних та екологічних вишукувань, а також для потреб землевпорядкування, проектування архітектурних та інфраструктурних об’єктів, контролю якості будівельно-монтажних робіт тощо;
 • створення підоснови для проектування – отримання детальних точних цифрових моделей рельєфу (у масштабах від 1:2000 до 1:10000) для потреб архітекторів і дизайнерів, що займаються проектуванням заміських котеджних містечок, містобудуванням, плануванням розвитку міської інфраструктури тощо.

Дані, отримані за допомогою аерофотозйомки, також застосовуються для моніторингу стану комунікацій і покриття автомобільних доріг, створення тематичних карт сільськогосподарських земель і лісів, контролю забруднення навколишнього середовища та ін.

Створення ортофотопланів у Львові та Львівській області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає професійні послуги з аерофотозйомки, обробки та інтерпретації отриманих зображень. Вартість кожної зйомки визначається індивідуально. Вона залежить від площі об’єкту, його конфігурації і місця розташування, деталізації та масштабу знімків і карт, термінів виконання роботи та інших факторів.

 

Зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09, щоб отримати більше інформації та дізнатися вартість аерофотозйомки вашого об’єкту.

Результати виконаних робіт

Створення ЦМР (цифрова модель рельєфу)

Цифрова модель рельєфу – це подання в цифровому вигляді геологічної інформації. Для цього можуть бути використані два типи кодування інформації. Таке моделювання і дослідження отриманих моделей є невід’ємною частиною картографії. Якісне створення ЦМР (цифрової моделі рельєфу) – це запорука довговічного будівництва.

Для чого необхідні цифрові моделі рельєфу?

Сьогодні цифрові моделі рельєфу в форматі 3D використовуються для:

 • визначення всіх можливих особливостей місцевості;
 • побудови профілів, горизонталей та розрізів рельєфу;
 • прогнозування безпечності будь-якого будівництва;
 • прогнозів змін у рельєфі місцевості і рослинності;
 • моделювання радіовидимості.

Створення цифрової моделі рельєфу – це відображення рельєфу у вигляді масиву його точок з відомими їх координатами у просторі. Координати отримуються у результаті проведення аерофотозйомки БПЛА (Безпілотний літаючий апарта). Щільність точок для проведення вимірів сягає від декількох мільйонів точок до декількх десятків мільйонів, про що свідчить висока точність визначення параметру будь-якого елементу на 3д моделі.

Без вивчення особливостей місцевості неможливо розпочати жодне будівництво, так як від цього залежатиме необхідний тип фундаменту, глибина закладки комунікацій та загальна міцність побудованої споруди, її стійкість до впливів зовнішнього середовища.

Починається створення цифрової моделі рельєфу з проведення точних вимірів спеціальним обладнанням, що встановлене на БПЛА. Далі всі необхідні дані заносяться до комп’ютера і виконується їх обробка з використанням програм та особливого кодування. В результаті створюється об’ємна модель необхідного шматочка місцевості. Завдяки цій моделі можна наочно побачити всі особливості рельєфу в розрізі. Отже, можна прогнозувати результат майбутніх робіт, наприклад, у місті Івано-Франківськ.

Територія Західної України має багато специфічних особливостей, які важливо враховувати перед початком будівельних робіт. В даному регіоні особливо важливо, щоб будівля була стійкою до підтоплень, адже велика цілорічна кількість опадів часто спричиняє паводки.

Отже, від якісно виконаного аналізу, сканування і моделювання рельєфу буде залежати дуже багато. Таку важливу справу варто довірити професіоналам нашої компанії «Мірничий». Працюючи не перший рік у даному регіоні, ми знаємо, на що саме потрібно звертати увагу та завжди якісно виконуємо свою роботу.

Де можна замовити ЦМР?

Наша компанія надає послуги на території багатьох міст на заході нашої країни. Головне представництво нашої компанії знаходиться у місті Львів. Проте ми також здійснюємо роботи і з виїздом по території всієї львівської області. Також ми маємо представництво у місті Рівне.

Помірні ціни на наші послуги зроблять нашу співпрацю ще більш приємною для вас.

Якщо вам необхідно розробити цифрову модель місцевості у Тернополі, то наша компанія зможе вам допомогти в цьому. Якість наданих нами послуг завжди на найвищому рівні. А всі працівники нашого товариства «Мірничий» є сертифікованими відповідно до діючого законодавства.

Користуючись нашими послугами, ви отримаєте успішне виконання поставлених перед нами завдань за достойною вартістю послуг і в чітко відведені строки.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Слідкуйте за ходом нашої роботи у Facebook та Instagram, цікаві новини, наші свята, як все відбувається

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Click here to Troubleshoot.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну