Створення підоснови для проектування

Проектування котеджівСтворення підоснови для проектування необхідно, зокрема, коли на ділянці планується удосконалення ландшафту, висадка рослин, тощо. Не так і просто зробити справжній та якісний ландшафтний дизайн. Виявляється, в це поняття втілюється не тільки файні клумбочки та альпійські гірки. Для ландшафтного проектування необхідні неабиякі знання з геодезії, інженерії, агрономії та садівництва.

Перед тим, як робити проект майбутнього дизайну вашого подвір’я або міського парку, необхідно зробити  підоснови для проектування.  Благоустрій власної ділянки чи громадських місць відпочинку процес, що вимагає ретельного планування та раціоналізації використання сил та засобів.

Які етапи у плануванні та підготовки підоснови для проектування в західній Україні можна виділити. По-перше, це пошук спеціалістів з землеустрою. Живете на Заході країни? Вам пощастило. Бо тут ви знайдете найкращих фахівців з інженерно-проектних робіт. Вони знають на геодезії та нададуть також юридичну допомогу. Звертайтеся до ТЗОВ Мірничий.

Основні моменти в підготовці це:

  • Підготовка клієнту комплекту документів щодо майбутнього проекту дизайну;
  • Вироблення додатків;
  • Підготовка території, інженерні роботи;
  • Створення ландшафтного дизайну шляхом проведення зрошувальних систем, висадки дерев, кущів тощо.

Саме підготовчі роботи містять перед проектну підготовку та узгодження з клієнтом обсягу робіт разом з кошторисом. Для цього проводиться зустріч з замовником, виїзд на місцевість.

Разом з дослідженням ділянки проводиться також виявлення екологічних, природних та кліматичних умов.

Проект починається зі створення ескізів:

  • Стиль та концепція;
  • Створення різних варіантів, що відповідають вимогам клієнта.

Результатом передпроектних робіт стане створення Генерального плану. Його додають на електронний носій та затверджують і в паперовому вигляді.

Передпроектний план враховує геометрію та площину ділянки, містить опис території, попередні ескізні малюнки, комп’ютерні зображення в тривимірному просторі. На цьому етапі додається і геодезичне креслення, схема посадок, розміщення доріжок та алей, водоймища, асортимент рослин. На цьому ж етапі планується кошторис втілення проекту на практиці.

Далі проводяться інженерні роботи, що передують основній діяльності щодо оформлення ландшафту. Наприклад, розміщення штучних водоймищ, встановлення систем зрошення тощо.

Хто зможе зробити проект та перед проектні ескізи та виміри?

Де б не знаходилася ваша ділянка на Західній Україні – у Львові чи Рівному, в Тернополі чи Івано-Франківську, замовити якісні інженерні роботи можна в компанії Мірничий. Ціна вас не злякає, а якість перевершить всі очікування.

Всі послуги здійснюють сертифіковані професіонали з чималим досвідом робіт з геодезії та ландшафтного планування. Контакти наших співробітників є на сайті Мірничого. Звертайтесь саме зараз, чекаємо на вас.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату