Трасопошукові роботи, пошук підземних кабелів, труб, водопроводу, каналізації, газопроводу, уточнити положення

Трасопошукові роботи — це комплекс інженерно-вишукувальних, інженерно-геодезичних та топографо-геодезичних робіт, основним завданням яких є точне визначення розміщення, глибини закладення та інших характеристик комунікацій з метою дослідження відповідності об’єкта нерухомості будівельним нормам та регламентам.  Трасопошукові роботи передбачають формування топографічної зйомки з подальшим нанесенням розташування всіх підземних комунікацій та мереж, а також складання виконавчої документації з фіксацією інженерних комунікацій до зазначених жорстких контурів.

Замовити послугу

  Що таке трасопошукові роботи?

  Трасопошукові роботи є невід’ємною складовою кожного будівельного процесу. Завдяки точному визначенню місцезнаходження всіх підземних мереж досягається не тільки аналітика відповідності результатів будівництва з заданим генпланом, але й екологічна безпечність споруди під час майбутньої експлуатації. Трасопошукові роботи передбачають не тільки пошук каналізації або пошук водопроводу, але й пошук труб, які вже є закладеними в процесі будівництва. Завдяки пошуку газопроводу та інших комунікацій з їх точним визначенням, геодезисти формують звітність про глибину закладення, діаметр та інші характеристики кожного елемента комунікацій. Крім того, особливої уваги вимагає пошук кабелів. Саме пошук підземних кабелів є запорукою швидкого та безпечного переходу будівництва на новий рівень.

  Для чого необхідні трасопошукові роботи?

  Трасопошукові роботи є необхідними для уточнення положення розташування конкретних підземних комунікацій. Вихідними даними для визначення обсягів необхідних робіт є характеристика та тип досліджуваного об’єкта.

  Початковий етап виконання трасопошукових робіт передбачає виконання ряду факторів, які є спрямованими на обробку існуючої інформації та роботу з архівними даними. В залежності від виду комунікацій, а також матеріалів, з яких вони були виготовленими залежать методи пошуку підземних комунікацій.

  Замовлення трасопошукових робіт  – це важливий етап будівництва, який передбачає не тільки точне дослідження та визначення інженерних мереж, але й вибір правильного обладнання. Саме тому процес його проведення варто довіряти тільки сертифікованим та досвідченим експертам.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Замовити трасопошукові роботи на території України

  ТзОВ «Мірничий» пропонує професійні трасопошукові роботи з використанням високоточного та сучасного обладнання для об’єктів нерухомості будь-якого призначення.

  Основними перевагами реалізації трасопошукових робіт від ТзОВ «Мірничий» є:

  • Наявність сучасного обладнання для реалізації трасопошукових завдань будь-якого рівня складності;

  Перед початком реалізації трасопошукових робіт у Львові важливим етапом є вибір правильного обладнання. Вибір трасопошукових приладів відбувається в залежності від інженерно-комунікаційних характеристик конкретного об’єкта нерухомості та визначається індивідуально.

  • Команда кращих експертів з багаторічним досвідом роботи;
  • Наявність дозвільних документів на виконання трасопошукових робіт;
  • Можливість замовлення трасопошукових робіт в режимі он-лайн;
  • Своєчасність виконання кожного замовлення;
  • Індивідуальний підхід та консультаційний супровід клієнтів;
  • Доступні ціни.

  ТзОВ «Мірничий» – це вдалий вибір для проведення трасопошукових робіт по всій території України з гарантією якості виконаних робіт.

  Трасопошукові роботи, Пошук підземних кабелів, труб, водопроводу, каналізації, газопроводу, уточнити положення 1

  Замовити трасопошукові роботи на території Західної України

  ТзОВ «Мірничий» пропонує професійні трасопошукові роботи з використанням високоточного та сучасного обладнання для об’єктів нерухомості будь-якого призначення.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -