Геологія під дороги та системи комунікацій

Для будівництва доріг, так само як і будь-якого іншого, а також для прокладання систем різноманітних комунікацій важливо правильно провести підготовчий етап. І основне в цьому етапі – це геологія під дороги та системи комунікацій. Саме на цьому етапі проводиться аналіз ґрунтів та дослідження їх фізичних властивостей. Без знання цих даних неможливо збудувати якісні автошляхи або правильно закласти комунікації.

Замовити послугу

  Що включає в себе комплекс робіт?

  Найперше, що робиться при проведенні такого комплексу робіт – топографічна зйомка місцевості, складання плану території з нанесенням на нього найменших особливостей місцевого рельєфу. В залежності від типу місцевості план масштабу карти буде відрізнятися, при тому суттєво. Так, наприклад, для рівнинної місцевості масштаб може бути від 1:10000 до 1:25000, тоді як для гірської місцевості це 1:2000.

  З якою метою проводиться геологія під дороги?

  Виконується геологія під дороги з метою визначення максимально можливого навантаження на магістраль, що буде проходити в даній місцевості. Також завдяки проведеним геологічним роботам можна спрогнозувати, наскільки міцною буде майбутня дорога, а ще визначити територіально найближчі місця знаходження та видобутку піску, скалля та інших природних матеріалів, необхідних для будівництва.

  Для проведення відповідних робіт у такому геологічно різноманітному районі як Західна Україна, важливо, щоб фірма, яка проводитиме роботи, знала особливості проведення топографічних зйомок на різних типах місцевості, а її працівники мали у цій справі чималий досвід.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Хто надає ці послуги в західній Україні?

  Наша компанія «Мірничий» пропонує свої послуги жителям міста Івано-Франківськ. Ми знаємо все особливості геологічної ситуації в регіоні, володіємо інформацією щодо досліджень попередніх років, що може значно зменшити час на оформлення документації та зекономить ваші кошти.

  Геологія під дороги – це складний комплекс різноманітних маніпуляцій, виконувати який варто довірити сертифікованим професіоналам. І ми готові запропонувати вам саме таких, відданих своїй справі, працівників.

  Супутнім процесом при будівництві є геологія під системи комунікацій. Виконується вона з метою визначення, на якій оптимальній глибині краще прокладати той чи інший вид комунікацій. Розробка свердловин повинна проводитися по трасі прокладання. Якщо ж такої можливості нема, то буріння свердловин вздовж неї виконується на відстані 200–300 метрів одна від одної. Необхідно забезпечити розробку свердловин по заболоченим або водним місцям та по балках чи схилах. При будь-якій зміні рельєфу важливо проводити там геологічні роботи.

  Наша компанія давно працює в цьому регіоні і знає, яке саме устаткування необхідно взяти для якісного проведення робіт у Тернополі та області для забезпечення максимального результату.

  Геологія під дороги та системи комунікацій

  Геологія під системи комунікацій – це необхідний етап будівництва, не виконавши який ви ризикуєте прокласти певний вид комунікацій у невідповідному для цього місці. В результаті природні явища можуть зіпсувати вам систему та призвести до руйнацій.

  Геологія під дороги та системи комунікацій 1

  Де можна замовити геологію під дороги та системи комунікацій?

  Наша компанія «Мірничий» завжди готова допомогти вам в геологічних віршуваннях у місті Львів. Якість нашої роботи завжди на найвищому рівні, адже всі маніпуляції проводять для вас професіонали своєї справи.

  А ціна наших послуг вас приємно здивує, бо ми не намагаємося видурити у вас якомога більше грошей. Ми надаємо якісні послуги за помірними цінами у Львові та інших містах регіону. Звертайтесь до нас і ви обов’язково залишитесь задоволеними. Детальніше про пропозицію ви можете дізнатися на нашому сайті або зателефонувавши нам.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -