Для чого це потрібно?

Знімання конструктивних елементів будівлі є процесом підвищеної важливості, адже саме від правильного встановлення опалубки та залиття бетону залежить експлуатаційна безпечність та надійність споруди. Геодезична зйомка конструктивних елементів споруди дає можливість точно визначити якість та точність проведення всіх монтажних робіт. У тому випадку, якщо будеи допущені будівельниками помилки, то за допомогою виконавчої зйомки металоконструкцій, вони будуть ліквідованими.

Виконавча зйомка конструктивних елементів будівлі є надважливим етапом будівельного процесу, адже в процесі будівництва деякі конструкційні елементи споруди будуть забетонованими або можуть мати обмежений доступ. Результати виконавчої зйомки конструктивних елементів будівлі фіксуються у документації згідно генплану об’єкту. На підставі даних, які було отримано в ході проведення виконавчої зйомки формуються виконавчі креслення та додаткова документація, яка є підтвердженням актуальності здійснення наступних етапів будівництва.

Початковим етапом виконавчого знімання є риття котловану та дослідження земельної ділянки. Саме виконавча зйомка території є невід’ємним етапом узгодження початку проведення будівельних робіт. Результатом виконавчого знімання земельної ділянки є отримання фахівцями всіх відомостей про стан ґрунтів та особливості території, завдяки чому будівельники можуть провести роботи з максимальною якістю для майбутньої споруди.

Геодезична зйомка фундаменту спрямована на контроль якості виконаних геодезичних робіт. Саме виконавча зйомка земельної ділянки є заключним етапом проведення монтажних робіт для фундаменту. Після отримання дозвільних документів розпочинається початок будівництва споруди.

Виконавче знімання земельної ділянки, як і виконавча зйомка конструкційних елементів споруди  передбачає не тільки координування проекту, але й проведення різних вимірювань, у відповідності з генпланом будівельного проекту. Результати отриманих даних дозволяють отримати точні відомості, як про обсяги бетону, так і про площу бічних стін, які підлягають проведенню гідроізоляційних робіт.

Виконавча зйомка фундаменту передбачає реалізацію наступних етапів:

 • Зйомка кутів фундаменту по висоті та в плані;
 • Дослідження граней бетону;
 • Виконавче знімання колон;
 • Виконавче знімання сваєвого поля;
 • Виконавче знімання роствірок;
 • Нівелювання поверхні фундаментної плити;
 • Виконавче знімання випусків арматури, яка є призначеною для монтажу колон;
 • Виявлення проблемних точок для їх усунення;
 • Визначення положення технологічних отворів та ніш для каналізації, водопроводів та інших комунікацій;
 • Дослідження всіх деталей та елементів для встановлення необхідного обладнання на технологічні фундаменти.
 • Виявлення місць, де не було дотримано умов нанесення захисних шарів для арматури, що підлягає додатковому обстеженню та зйомці.

Для того, щоб процес будівництва відповідав найвищим стандартам будівельної якості, його проведення варто довіряти кращим спеціалістам.

Замовити виконавчу зйомку конструктивних елементів будівлі на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує проведення виконавчої зйомки конструкційних елементів будівлі для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки високоточному обладнанню та команді кращих експертів ми здійснюємо повний комплекс геодезичних робіт для реалізації якісного будівельного процесу будь-якої складності.

Замовити виконавчу зйомку конструктивних елементів будівлі  Ви можете в будь-який зручний для вас час, як в режимі он-лайн, так і зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

ТзОВ «Мірничий – це широкий спектр геодезичних робіт для швидкої та безпечної реалізації будівельного процесу.

Де знайти спеціалістів?

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.

Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Слідкуйте за ходом нашої роботи у Facebook та Instagram, цікаві новини, наші свята, як все відбувається

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Click here to Troubleshoot.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну