Виконавче знімання конструктивних елементів на будівництві

Виконавче знімання конструктивних елементів – це важливий процес, основним завданням якого є отримання достовірних даних про відповідність елементів будівництва наданій проектній документації. Процес виконавчої зйомки реалізується на всіх етапах будівельного процесу, а також після його завершення. Завдяки виконавчій зйомці конструктивних елементів споруди формуються виконавчі креслення про стан та відповідність будівельного проекту, а також зазначаються відхилення збудованого будинку від проекту.

Замовити послугу

  Для чого необхідне виконавче знімання конструктивних елементів на будівництві?

  Знімання конструктивних елементів будівлі є процесом підвищеної важливості, адже саме від правильного встановлення опалубки та залиття бетону залежить безпечність та надійність споруди під час експлуатації. Геодезична зйомка конструктивних елементів споруди дає можливість визначити якість та точність проведення всіх монтажних робіт. У тому випадку, якщо будівельниками були допущені помилки, за допомогою виконавчої зйомки металоконструкцій, вони будуть ліквідовані.

  Виконавча зйомка конструктивних елементів будівлі є надважливим етапом будівельного процесу, адже в процесі будівництва деякі конструкційні елементи споруди будуть забетонованими або можуть мати обмежений доступ. Результати виконавчої зйомки конструктивних елементів будівлі фіксуються у документації згідно генплану об’єкту. На підставі даних, які було отримано в ході проведення виконавчої зйомки формуються виконавчі креслення та додаткова документація, яка є підтвердженням актуальності здійснення наступних етапів будівництва.

  Початковим етапом виконавчого знімання є риття котловану та дослідження земельної ділянки. Саме виконавча зйомка території є невід’ємним етапом узгодження початку проведення будівельних робіт. Результатом виконавчого знімання земельної ділянки є отримання фахівцями всіх відомостей про стан ґрунтів та особливості території, завдяки чому будівельники можуть провести роботи з максимальною якістю для майбутньої споруди.

  Геодезична зйомка фундаменту спрямована на контроль якості виконаних геодезичних робіт. Саме виконавча зйомка земельної ділянки є заключним етапом проведення монтажних робіт для фундаменту. Після отримання дозвільних документів розпочинається початок будівництва споруди.

  Виконавче знімання земельної ділянки, як і виконавча зйомка конструкційних елементів споруди  передбачає не тільки координування проекту, але й проведення різних вимірювань, у відповідності з генпланом будівельного проекту. Результати проведеної робото дають змогу дізнатись точні відомості, як про обсяги бетону, так і про площу бічних стін, які підлягають проведенню гідроізоляційних робіт.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Виконавча зйомка фундаменту передбачає реалізацію наступних етапів:

  • Зйомка кутів фундаменту по висоті та в плані;
  • Дослідження граней бетону;
  • Виконавче знімання колон;
  • Виконавче знімання сваєвого поля;
  • Виконавче знімання роствірок;
  • Нівелювання поверхні фундаментної плити;
  • Виконавче знімання випусків арматури, яка є призначеною для монтажу колон;
  • Виявлення проблемних точок для їх усунення;
  • Визначення положення технологічних отворів та ніш для каналізації, водопроводів та інших комунікацій;
  • Дослідження всіх деталей та елементів для встановлення необхідного обладнання на технологічні фундаменти.
  • Виявлення місць, де не було дотримано умов нанесення захисних шарів для арматури, що підлягає додатковому обстеженню та зйомці.

  Для того, щоб процес будівництва відповідав найвищим стандартам будівельної якості, його проведення варто довіряти кращим спеціалістам.

  Виконавче знімання конструктивних елементів на будівництві
  Виконавче знімання конструктивних елементів на будівництві 1

  Замовити виконавчу зйомку конструктивних елементів будівлі на території західної України

  ТзОВ «Мірничий» пропонує проведення виконавчої зйомки конструкційних елементів будівлі для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки високоточному обладнанню та команді кращих експертів ми здійснюємо повний комплекс геодезичних робіт для реалізації якісного будівельного проекту будь-якої складності.

  Замовити виконавчу зйомку конструктивних елементів будівлі Ви можете в будь-який зручний для вас час, як в режимі он-лайн, так і зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

  ТзОВ «Мірничий – це широкий спектр геодезичних робіт для швидкої та безпечної реалізації будівельного процесу!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -