Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Топографо-геодезична зйомка – це комплексне вивчення земельної ділянки, яке передбачає фіксацію всіх результатів дослідження на топографо-геодезичному плані. Одним з найважливіших документів у топографо-геодезичному плані є викопіювання з топографо-геодезичного плану.

Замовити послугу

  Викопіювання з топографо-геодезичного плану

  – це точне відображення всіх досліджуваних даних у відповідності до вихідної документації. Особливістю викопіювання з топоплану є перенесення всіх даних з загального топографо-геодезичного плану, з подальшим проведенням вишукувальних робіт з метою створення нового плану. Викопіювання з кадастрової карти зазвичай є представленим у стандартному масштабі 1:500 або ж більш детальний 1:200.

  Для чого потрібне викопіювання з топографо-геодезичного плану

  Викопіювання з топографо-геодезичного плану потрібне в наступних випадках:

  • При формуванні технічного завдання для проектування конструкцій під час реалізації будівельного процесу;
  • При підключенні споруди до електромереж та інших підземних комунікацій;
  • При необхідності оформлення дозвільної документації для початку будівництва.
  • При проведенні первинної приватизації земельної ділянки;
  • Для визначення червоних ліній на заданій території.
  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Де взяти викопіювання з топографо-геодезичного плану?

  Не менш важливим документом в ході формування документації про характеристики земельної ділянки є ситуаційний план. Ситуаційний план земельної ділянки є представленим у вигляді карти, яка відображає детальний план-схему місцевості для будівництва. Саме ситуаційний план є основним документом в ході проведення, як будівельних так і реконструкційних робіт та формує візуальне уявлення про ситуацію на об’єкті. Під час проведення реконструкційних робіт ситуаційний план є основою для створення проектної документації.

  Перевагою ситуаційного плану під час реалізації будівельного процесу є точне відображення розташування всіх об’єктів нерухомості на досліджуваній території. Крім того, на ситуаційному плані фіксуються всі підземні комунікації. Як результат, з ситуаційним планом можна провести аналітичні дослідження всіх переваг та недоліків розташування земельної ділянки відносно об’єктів інфраструктури, доріг, комунікаційних мереж та об’єктів промисловості. Серед всіх отриманих інформаційних даних, при формуванні ситуаційного плану особлива увага приділяється всім магістралям та дорогам, а також газопроводу, теплопроводу та водовідведенням. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування діялнки/об’єкту будівництва та інших підземних комунікацій є завершальним етапом формування дозвільної документації для об’єкту нерухомості. Основою формування ситуаційного плану є проведена топографічна зйомка заданої місцевості у масштабі 1:500 та 1:2000.

  Викопіювання з топографо-геодезичного плану

  Викопіювання з генерального плану місця розташування земельної ділянки та формування ситуаційного плану – це важливий та відповідальний процес, який потребує максимальної уважності та кваліфікації. Саме тому для формування даної документації необхідно залучати сертифікованих та досвідчених геодезистів.

  Ціни на викопіювання

  Послуга Ціна
  М 1:500 від 1500 грн/га
  М 1:100 \ 1:200 від 4500 грн/га
  М 1:1000 від 1500 грн/га
  М 1:2000 від 220 грн/га
  М 1:5000 від 220 грн/га
  Викопіювання з топографо-геодезичного плану 1

  Де замовити викопіювання з топографо-геодезичного плану?

  ТзОВ «Мірничий» пропонує викопіювання з топографо-геодезичного плану та формування ситуаційного плану з зазначенням точного місця розташування земельної ділянки чи об’єкту проектованого будівництва та інших комунікацій. Викопіювання з генерального плану у Львові стане для Вас актуальним у випадку проведення проектувальних робіт під час будівництва, а також для здійснення всіх процедур для отримання дозвільних документів для початку будівельного процесу. Отримати консультацію експерта та замовити викопіювання Ви можете в режимі онлайн просто зараз.

  Команда ТзОВ «Мірничий» завжди готова допомогти у вирішенні будь-яких інженерно-геодезичних завдань!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -