Виконавча геодезична зйомка

Виконавча геодезична зйомка – це топографічна зйомка споруди, основним завданням якої є визначення положення в плані та по висоті наземної та підземної частини будівлі. В процесі реалізації виконавчої зйомки висотне положення знімається методом нівелювання, а планове положення проводиться методом створу полярних та прямокутних координат кутової та лінійної засічки. Процес ситуаційної та рельєфної зйомки ведеться окремо. Виконавча геодезична зйомка передбачає здійснення контролю над вже виконаними будівельними роботами. Крім того, такий вид зйомки дає змогу визначити точність винесення проекту споруди в натуру з визначенням всіх можливих відхилень від заданого проекту, які були зафіксованими в процесі реалізації будівництва.

Замовити послугу

  Для чого потрібна виконавча геодезична зйомка?

  Основним завданням виконавчої геодезичної зйомки є реалізація комплексу робіт, які є спрямованими на отримання точних координат заданих точок шляхом вимірювання, які мають відповідати даним, що зазначені в проектній документації.

  Результати виконавчої зйомки є підставою складання будівельного проекту об’єкта нерухомості, згідно з вимогами юридичного аспекту будівництва. В процесі реалізації виконавчої зйомки, геодезист  заносить інформацію про всі відхилення важливих конструкцій будівлі від заданої проектної документації в геодезичну документацію.

  Геодезичні зйомки проводяться після закінчення кожного етапу будівельних робіт, і в якості контрольної та остаточної зйомки вже збудованої споруди. На підставі контрольної зйомки складається план можливих відхилень винесеного будівельного проекту в натуру від заданого проекту та складається відповідна документація. Матеріали документації несуть в собі відомості, як про фактичний стан споруджувального об’єкту, так і про всі його окремі елементи у відповідності до вимог будівельних нормативів України. Основним завданням виконавчої геодезичної зйомки є реалізація комплексу робіт, які спрямовані на отримання точних координат заданих точок шляхом вимірювання, які мають відповідати даним зазначеним в проектній документації.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Для того, щоб виконавча геодезична зйомка будівельного процесу була проведена у відповідності до вимог та регламентів чинного законодавства України, її реалізацію варто довіряти виключно експертам. Виконавча геодезична зйомка будівельного процесу повинна відповідати наступним державним ЗНіП:

  • Виконавча зйомка здійснюється на кожному етапі будівництва будівельного об’єкту. Це може бути, як топографічна зйомка котловану, так і геодезична зйомка фасаду споруди або зйомка металоконструкцій. Виконавча зйомка земельної ділянки дозволяє отримати максимально точну інформацію не тільки про реальні масштаби об’єкту, але й про горизонти його вікон та стін. Геодезична зйомка металоконструкцій дає можливість точно визначити якість монтажу. У тому випадку, якщо будуть допущені помилки в процесі реалізації монтажного процесу, саме завдяки виконавчій геодезичній зйомці вони будуть виявленими та в подальшому виправленими.
  • Всі дані про проведення будівельних робіт необхідно щоденно фіксувати у журналі по монтажу конструкції, по наданим послугам, а також антикорозійному забезпеченню зварних з’єднань. Крім того необхідно кожен день фіксувати  порядок розташування конструкцій на документах;
  • Монтаж опалубка необхідно здійснювати у відповідності до всіх чинних вимог якості будівництва. Виконавча геодезична зйомка проводиться з метою фіксації правильності проведення монтажних робіт.
  • Формування виконавчої документації повинно складатися з таких матеріалів, як виконавчі креслення, документи, які підтверджують належну якість матеріалів, що використовувалися під час будівельного процесу, виконавчі схеми, які відображають положення та стан несучих конструкцій, виконавчі креслення, а також технічні та заводські паспорти на використані конструкції.
  Виконавча геодезична зйомка

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Виконавча геодезична зйомка 1

  Замовити виконавчу геодезичну зйомку на території західної України

  ТзОВ «Мірничий» пропонує проведення виконавчої геодезичної зйомки для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи, команді кращих експертів та професійному обладнанню ми виконуємо, як геодезичну зйомку складових будівельного процесу, так і фінальну геодезичну зйомку будівельного об’єкту.

  Для того, щоб замовити виконавчу геодезичну зйомку земельної ділянки у Західні Україні Вам необхідно або підтвердити запит на виконавчу зйомку в режимі он-лайн на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

  ТзОВ «Мірничий» – це виконавча геодезична зйомка від професіоналів з гарантією якості!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -