Створення ЦМР(цифрова модель рельєфу)

Створення ЦМР(цифрова модель рельєфу)Цифрова модель рельєфу – це подання в цифровому вигляді геологічної інформації. Для цього можуть бути використані два типи кодування інформації. Таке моделювання і дослідження отриманих моделей є невід’ємною частиною картографії. Якісне створення ЦМР (цифрової моделі рельєфу) – це запорука довговічного будівництва.

Для чого необхідні цифрові моделі рельєфу?

Сьогодні цифрові моделі рельєфу в форматі 3D використовуються для:

  • визначення всіх можливих особливостей місцевості;
  • побудови профілів, горизонталей та розрізів рельєфу;
  • прогнозування безпечності будь-якого будівництва;
  • прогнозів змін у рельєфі місцевості і рослинності;
  • моделювання радіовидимості.

Створення цифрової моделі рельєфу – це відображення рельєфу у вигляді масиву його точок з відомими їх координатами у просторі. Координати отримуються у результаті проведення аерофотозйомки БПЛА (Безпілотний літаючий апарта). Щільність точок для проведення вимірів сягає від декількох мільйонів точок до декількх десятків мільйонів, про що свідчить висока точність визначення параметру будь-якого елементу на 3д моделі сягає від декількох мільйонів точок до декількох десятків мільйонів, про що свідчить висока точність.

Без вивчення особливостей місцевості неможливо розпочати жодне будівництво, так як від цього залежатиме необхідний тип фундаменту, глибина закладки комунікацій та загальна міцність побудованої споруди, її стійкість до впливів зовнішнього середовища.

Починається створення цифрової моделі рельєфу з проведення точних вимірів спеціальним обладнанням, що встановлене на БПЛА. Далі всі необхідні дані заносяться до комп’ютера і виконується їх обробка з використанням програм та особливого кодування. В результаті створюється об’ємна модель необхідного шматочка місцевості. Завдяки цій моделі можна наочно побачити всі особливості рельєфу в розрізі. Отже, можна прогнозувати результат майбутніх робіт, наприклад, у місті Івано-Франківськ.

Територія Західної України має багато специфічних особливостей, які важливо враховувати перед початком будівельних робіт. В даному регіоні особливо важливо, щоб будівля була стійкою до підтоплень, адже велика цілорічна кількість опадів часто спричиняє паводки.

Отже, від якісно виконаного аналізу, сканування і моделювання рельєфу буде залежати дуже багато. Таку важливу справу варто довірити професіоналам нашої компанії «Мірничий». Працюючи не перший рік у даному регіоні, ми знаємо, на що саме потрібно звертати увагу та завжди якісно виконуємо свою роботу.

Де можна замовити ЦМР?

Наша компанія надає послуги на території багатьох міст на заході нашої країни. Головне представництво нашої компанії знаходиться у місті Львів. Проте ми також здійснюємо роботи і з виїздом по території всієї львівської області. Також ми маємо представництво у місті Рівне.

Помірні ціни на наші послуги зроблять нашу співпрацю ще більш приємною для вас.

Якщо вам необхідно розробити цифрову модель місцевості у Тернополі, то наша компанія зможе вам допомогти в цьому. Якість наданих нами послуг завжди на найвищому рівні. А всі працівники нашого товариства «Мірничий» є сертифікованими відповідно до діючого законодавства.

Користуючись нашими послугами, ви отримаєте успішне виконання поставлених перед нами завдань за достойною вартістю послуг і в чітко відведені строки.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату