3D лазерне сканування складних контурів будівель і споруд

Проектування котеджівЗ’явившись близько десяти років тому, 3D лазерне сканування в Україні вже встигло завоювати ринок послуг в сфері геодезичних досліджень. Воно використовується для створення або відновлення креслень споруд, а також для переведення всіх цих вимірів у тривимірну площину для подальшої їх обробки.

Для чого необхідне 3D лазерне сканування складних контурів будівель і споруд?

3D лазерне сканування складних контурів будівель і споруд допомагає з точністю до міліметрів відтворити будь-які архітектурні елементи і особливості будови. До того ж це займає набагато менше часу, ніж при використанні класичних технологій обмірів і дає більш точні результати. Особливо бажано використовувати цю технологію тоді, коли будівля знаходиться в пошкодженому стані і проводити класичні обміри дуже важко або й неможливо.

Використовуючи 3D лазерне сканування складних контурів будівель, ви маєте можливість досить швидко отримати всю необхідну технічну документацію. Якісне зображення на звичайних та тривимірних кресленнях найдрібніших деталей допомагає скласти точний проект реставрації будинка зі збереженням всіх автентичних елементів, адже саме такі елементи роблять архітектурні об’єкти особливими. Використовуючи будь-які інші способи створення креслень, буде дуже складно досягти таких результатів.

Обладнання, необхідне для виконання 3D лазерного сканування складних контурів споруд, має дуже велику собівартість, саме тому ціна такої послуги є досить високою. Проте якість, швидкість і точність отриманих результатів варті цього.

Виконувати такі складні роботи і працювати із спеціальним обладнанням може не кожен працівник геодезичної компанії у місті Тернопіль. Проведення таких маніпуляцій є досить складним процесом, в основному, в технічному плані. Адже після сканування будівлі з різних точок всі отримані дані потрібно зшити в один цілісний проект з прив’язкою до системи координат, а також створити креслення та скласти плани і інші необхідні документи.

Хто може надати такі послуги?

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Також наші філії працюють в інших містах регіону, наприклад, у місті Івано-Франківськ.

До речі, з повагою до наших клієнтів, ми пропонуємо всім, хто вирішить замовити наші послуги через наш сайт, додаткову знижку в розмірі 15 % на наші послуги. З докладнішою інформацією ви можете ознайомитись на нашому порталі або завітати до нашої філії у місті Рівне.

Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

Як ми працюємо