Геодезія в будівництві

Геодезія в будівництві

Геодезія в будівництвіБудівництво будь-яких інженерних споруд має супроводжуватись постійним наглядом з боку геодезистів. Завдання геодезії у будівництві – контролювати відповідність проектних та фактичних параметрів конструкції.

Вклад геодезиста впливає на успіх будівництва не менше, ніж робота будівельників. Робота фахівця, що виконує геодезичний супровід будівельних робіт, полягає у тому, щоб:

  • розташувати будівлі та об’єкти на будівельному майданчику згідно з проектною документацією та встановленими законодавством обмеженнями;
  • здійснювати нагляд за дотриманням розмірів та геометрії усіх будівельних елементів і передавати інформацію замовнику для своєчасного усунення недоліків;
  • моніторити стан об’єкта під час будівництва, деформації споруди та будівель, що знаходяться поблизу.

Інженерно-геодезичні вишукування під час будівельних робіт вимагають знань та застосування сучасної вимірювальної техніки. Тому геодезичний супровід будівництва слід доручити компанії, що має відповідний досвід та кваліфікацію.

Геодезичний супровід будівельних робіт у Львові та області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з геодезії у будівництві. У нас працюють досвідчені фахівці, які використовують найсучасніше геодезичне обладнання Leica.

В компанії можна замовити повний геодезичний супровід та контроль на будівництві будь-якого об’єкту (житловий будинок, промислові приміщення, інженерні споруди тощо) або окремі послуги, необхідні для успішного виконання будівельних робіт:

  • виніс котловану в натуру;
  • виніс та розбивку будівельних осей;
  • виніс будь-яких конструктивних елементів будівлі.

Щоб замовити геодезичні послуги, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09

Результати виконаних робіт

Як ми працюємо