Геодезія в будівництві

Будівництво будь-яких інженерних споруд має супроводжуватись постійним наглядом з боку геодезистів. Завдання геодезії у будівництві – контролювати відповідність проектних та фактичних параметрів конструкції.

Замовити послугу

  Що це?

  Вклад геодезиста впливає на успіх будівництва не менше, ніж робота будівельників. Робота фахівця, що виконує геодезичний супровід будівельних робіт, полягає у тому, щоб:

  • розташувати будівлі та об’єкти на будівельному майданчику згідно з проектною документацією та встановленими законодавством обмеженнями;
  • здійснювати нагляд за дотриманням розмірів та геометрії усіх будівельних елементів і передавати інформацію замовнику для своєчасного усунення недоліків;
  • моніторити стан об’єкта під час будівництва, деформації споруди та будівель, що знаходяться поблизу.
  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Інженерно-геодезичні вишукування під час будівельних робіт вимагають знань та застосування сучасної вимірювальної техніки. Тому геодезичний супровід будівництва слід доручити компанії, що має відповідний досвід та кваліфікацію.

  Геодезія в будівництві

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Геодезія в будівництві 1

  Геодезичний супровід будівельних робіт у Львові та області

  Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з геодезії у будівництві. У нас працюють досвідчені фахівці, які використовують найсучасніше геодезичне обладнання Leica.

  В компанії можна замовити повний геодезичний супровід та контроль на будівництві будь-якого об’єкту (житловий будинок, промислові приміщення, інженерні споруди тощо) або окремі послуги, необхідні для успішного виконання будівельних робіт:

  • виніс котловану в натуру;
  • виніс та розбивку будівельних осей;
  • виніс будь-яких конструктивних елементів будівлі.

  Щоб замовити геодезичні послуги, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -