Гідрогеологія

Гідрогеологія – це дослідження, для оцінки впливу підземних вод, які проводять в процесі експлуатації та реконструкції, будівництві чи проектуванні об’єктів.

Замовити послугу

  Для чого необхідна гідрогеологія?

  Гідрогеологічні вишукування проводяться для того щоб оцінити можливі ризики, що виникають під впливом гідрогеологічних факторів, а також для створення рекомендацій і дій, які знизять негативний вплив на будівельний процес.

  Проводять такі роботи:

  • гідрогеологічний моніторинг;
  • дослідно-фільтраційні роботи на ділянці;
  • оцінку геологічних ризиків.

  За підсумком проведення робіт складається гідрогеологічна карта, яка відображає умови залягання, закономірності розподілу і створення підземних вод.

  Що таке гідрогеологічні дослідження?

  Кваліфіковані гідрогеологічні дослідження – невід’ємна частина процесу проектування будь-якої будівлі чи споруди. Отримані дані дозволяють вивчити склад і властивості ґрунтових вод, а також дають можливість правильно пробурити свердловину.

  Потенційні ризики експлуатації будівлі виникають в разі нехтування гідрогеологічними дослідженнями. Як правило, руйнування фундаменту відбувається саме за рахунок негативних властивостей ґрунтів.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Проведені гідрогеологічні дослідження сприяють успішному вирішенню наступних завдань:

  • Вибір найбільш сприятливого місця будівельних робіт, підбір типу конструкції для зведення будівлі;
  • Оцінка потенційного впливу об’єкта на навколишнє середовище і розроблення плану заходів з його охорони;
  • Визначення ступеня забезпеченості території ґрунтовими водами;
  • Розрахунок глибини буріння свердловини.

  Умови дослідження

  Нормативні документи регламентують і строго визначають умови, при яких проведення досліджень обов’язкове. До таких випадків належить можливий розтин будівельним котлованом підземних вод, а також для нормального функціонування об’єкту в подібних ситуаціях проектується дренажна система.

  Повне гідрогеологічне дослідження включає в себе аналіз інформації за кілька останніх десятиліть, а також обстеження території впливу майбутнього об’єкта.

  Дослідження проводяться з бурінням шурфів і свердловин, що допомагає відстежити глибину залягання ґрунтових вод і ступінь їх забруднення.

  Гідрогеологія

  Гідрогеологія та її дослідження потрібні для таких об’єктів:

  • Об’єктів, потенційно небезпечних для підземних вод, що викликають в процесі експлуатації або при аварії, інтенсивне забруднення;
  • При проектуванні експлуатаційного дренажу і будівельного водозниження;
  • При проектуванні профілактичного дренажу – якщо максимальні рівні підземних вод залягають за прогнозами на глибині менше півметра, нижче днища котловану;
  • При розтині водотривкого шару і небезпеки прориву напірними водами днища котловану;
  • Потрібна зміна фізико-механічних властивостей ґрунту (досягається насиченням капілярною вологою і гравітаційною підземною водою);
  • При прогнозованих само підтопленнях і можливих витоках з водогінних комунікацій.
  Гідрогеологія 1

  Замовлення гідрогеологічних послуг в ТзОВ «Мірничий»

  Значний досвід професійної діяльності, висококваліфіковані фахівці і найсучасніше спеціалізоване обладнання дозволяють нам надавати послуги гідрогеологічної спрямованості максимально якісно і оперативно. Крім того, компетентні співробітники компанії «Мірничий» готові виїхати для проведення гідрогеологічних досліджень, не тільки в Тернопіль, Івано-Франківськ та Рівне, а й в будь-яку точку регіону Західної України.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -