Топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000

Топографічна зйомка місцевості – це  відповідальний процес, основним завданням якого є створення топографічного або геодезичного плану місцевості. Проведення інженерно-геодезичних робіт в масштабі 1:500-1:2000 передбачає поетапне знімання меж ділянки та об’єктів нерухомості, які розташовані на досліджуваній земельній території.

Замовити послугу

  Крім того, під час топографічного знімання місцевості проводиться дослідження таких об’єктів інженерії, як газопровід, лінії електропередач, теплотраси, каналізації, люки, водопровід та електрошафи. Окрім створення детального топографічного плану місцевості, під час проведення інженерно-геодезичних вишукувань визначається рівень екологічної безпечності об’єкту нерухомості відносно об’єктів, які є розташованими у 300-метровій зоні від земельної ділянки. До таких об’єктів відносяться ферми, кладовища, автомагістралі, газопостачальні станції, великі трансформаторні підстанції, склади та водонапірні башти.

  Для створення топографічних планів у масштабі 1:500, 1:2000 використовують стереотопографічний та комбінований метод. Дані методи топографічного знімання дозволяють отримати достовірну інформацію про особливості досліджуваної ділянки.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Для чого потрібне топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000?

  Топографічне знімання місцевості в масштабі є необхідним під час реалізації кожного будівельного процесу. Завдяки отриманим даним не тільки визначається еколого-геодезична відповідність об’єкту нерухомості чинним нормативам подальшої будівельної експлуатації об’єкта, але й проводиться ретельне дослідження заданої території. Результатом виконання всіх геодезичних робіт є отримання друкованого варіанту топоплану досліджуваної ділянки з нанесеними висотними пікетами та горизонталями в Балтійській системі висот. Завдяки отриманню даних про характеристики земельної ділянки, проектанти та архітектори визначають оптимальне розміщення, як споруди на ділянці, так і ландшафтного дизайну або інших декорованих елементів.

  Топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000

  Вибір правильного методу для проведення топографічної зйомки визначається в залежності від рельєфу території та її характеристики, а також масштабу та площі знімання. Процес топографічного знімання дозволяє отримати точні фактичні дані форми та розміри на місцевості, які далі підтверджуються топографічними картами та вертикалкою. Під час проведення топографічної зйомки допускається, як окреме використання методів, так і поєднання комбінованого та стереотопографічного методу.

  Топографічне знімання місцевості реалізується з врахуванням наступних етапів:

  Аерофотознімання виконується у відповідності до вимог чинних нормативних документів з аерофотознімання, а також положень Інструкції та документів, що стосуються фото-робіт при створенні топографічних планів та карт.

  • Маркування опознаків на місцевості;

  Великомасштабне топографічне знімання потребує особливої уваги та передбачає маркірування точок геодезичної основи. При топографічній зйомці масштабу 1:500  маркують пункти геодезичної основи та всі розпізнавальні планово-висотні та планові позначки. Топографічна зйомка масштабу 1:2000 передбачає маркування пунктів геодезичної основи, планово-висотні розпізнавальні знаки, люки підземних комунікацій, всі вихідні та вхідні орієнтири, які є зафіксованими на осях маршрутів аерофотознімання.

  Топографічна зйомка – це не простий процес, саме тому його реалізацію необхідно довіряти тільки команді досвідчених геодезистів. Як швидко та правильно провести топографічну зйомку масштабу 1:500 або топографічну зйомку масштабу 1:2000 знають геодезисти ТзОВ «Мірничий».

  • Планова підготовка аерофотознімків;

  Розміщення всіх планових розпізнавальних знаків проектується в якості доповнення до існуючих на місцевості пунктів геодезичної мережі з метою забезпечення кожної секції  фотограмметричної мережі плановою основою.

  • Висотна підготовка аерофотознімків при стереотопографічному зніманні;

  Висотна підготовка аерофотознімків проводиться з метою визначення планових опорних точок та чітких контурів. Даний етап є важливим при проведені топографічного знімання місцевості лісових ділянок.

  Невід’ємною  складовою топографічних планів, які створюються стереотопографічним методом є дешифрування фото зображення. Під час дешифрування на фотопланах розпізнають та креслять за допомогою умовних знаків, предмети та контури конкретної місцевості, а також наносять всі цифрові характеристики досліджуваного об’єкту нерухомості.

  Топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000 1

  Замовити топографічне знімання місцевості в масштабі 1:500-1:2000 по доступній ціні

  ТзОВ «Мірничий – це вдалий вибір для проведення топографічної зйомки будь-якого рівня складності на території Західної України. Завдяки багаторічному досвіду роботи та високоякісному обладнанню, ми швидко реалізуємо топографічну зйомку для об’єктів нерухомості будь-якого цільового призначення. Ціна на топографічне знімання масштабу 1:500, а також ціна на топографічне знімання масштабу 1:2000 залежить від особливостей земельної ділянки та оговорюється індивідуально.

  Для зручності наших клієнтів, замовити топографічну зйомку місцевості в масштабі Ви можете, як в режимі он-лайн на нашому сайті, так і зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

  ТзОВ Мірничий – це широкий спектр інженерно-геодезичних робіт,  команда кращих експертів та тільки доступні ціни.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -