Створення обмірних креслень будівель, споруд

Реконструкція будь-якої будівлі починається зі створення обмірних креслень. Також такі креслення використовуються у разі відсутності необхідної робочої або виконавчої документації. Обмірні креслення необхідні для розробки документації, де важливе знання точних розмірі будівель або окремих частин будівельних конструкцій на даний момент часу.

Замовити послугу

  Для чого потрібне створення обмірних креслень будівель?

  Створення обмірних креслень будівель, споруд необхідне для:

  • створення та відновлення креслень, що відображають стан будівлі в даний проміжок часу;
  • відцифрування креслень;
  • отримання точних розмірів для планування та проведення реставраційних робіт;
  • складання планів будівництва споруд.

  Наша компанія встановила низьку вартість створення обмірних креслень і тримає на високому рівні якість виконання послуги.

  Як відбувається процес вимірювання?

  При знятті характеристик будівлі або споруди застосовують один з методів:

  • Натурний вимір – це трудомісткий процес із застосуванням рулетки, лінійки, виска і далекоміра. Після зняття показань їх обробляють на ПК в спеціальній програмі;
  • Фотограмметричний метод – споруду фотографують на невеликій відстані з різних ракурсів. Далі знімки аналізують зі спеціальним обладнанням. Цей метод відрізняється високою точністю і швидкістю вимірювання, він досить автоматизований і дозволяє досліджувати спорудження навіть на відстані;
  • Геодезичний метод – включає в себе встановлення координат споруди і проведення зовнішніх обмірних робіт. В процесі фахівці проводять розрахунок. Результат таких вимірів має невеликий рівень похибки.

  Виходячи з особливостей будівлі, його характеристик, віддаленості від інших приміщень визначають необхідний метод для вимірювання.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Що входить в обмірні креслення?

  В обмірних кресленнях міститься інформація про план будівлі, в тому числі про несучі конструкції, колони, зв’язки, перегородки, віконні і дверні прорізи, балкони та інше. Також зазначаються розміри всіх вищезазначених конструкцій, їх розташування відносно одна одної з вказуванням точної відстані між ними. Крім того, проводиться висотно-планова зйомка елементів внутрішніх комунікацій із зазначенням точного місця їх розташування.

  Детальне створення обмірних креслень будівель – робота достатньо складна і виконати її можуть тільки професіонали. Проведення її необхідне для створення робочої документації по подальшому проектуванню будівельних чи реставраційних робіт.

  Створення обмірних креслень будівель, споруд

  Створення обмірних креслень компанією «Мірничий»

  Допомогти Вам у виконанні цього завдання можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території України.

  Переваги роботи з нами:

  • Кваліфіковані співробітники;
  • Низька вартість створення обмірних креслень;
  • Застосування в роботі сучасного обладнання;
  • Швидкі терміни виконання завдання;
  • Висока точність і достовірність даних.

  Всі наші співробітники сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також в юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  Створення обмірних креслень будівель, споруд 1

  Як замовити створення обмірних креслень будівель і споруд

  Щоб замовити у нас виконання роботи, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання і розповість, які документи необхідні для виконання вашого завдання. Компанія «Мірничий» виконає будь-які роботи точно в строк з дотриманням всіх необхідних вимог. Ви можете бути впевнені, що довіряєте створення обмірних креслень професіоналам!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -