Створення обмірних креслень будівель, споруд

Реконструкція будь-якої будівлі починається зі створення обмірних креслень. Також такі креслення використовуються у разі відсутності необхідної робочої або виконавчої документації. Обмірні креслення необхідні для розробки документації, де важливе знання точних розмірі будівель або окремих частин будівельних конструкцій на даний момент часу.

Для чого необхідно проводити обмірювальні вимірювання?

Створення обмірних креслень будівель, споруд необхідне для:

  • створення та відновлення креслень, що відображають стан будівлі в даний проміжок часу;
  • відцифрування креслень;
  • отримання точних розмірів для планування та проведення реставраційних робіт;
  • складання планів будівництва споруд.

В обмірних кресленнях міститься інформація про все план будівель, в тому числі про несучі конструкції, колони, зв’язки, перегородки, віконні і дверні прорізи, балкони та інше. Також зазначаються розміри всіх вищезазначених конструкцій, їх розташування відносно одна одної з вказуванням точної відстані між ними. Крім того, проводиться висотно-планова зйомка елементів внутрішніх комунікацій із зазначенням точного місця їх розташування.

Детальне створення обмірних креслень будівель – робота достатньо складна і виконати її можуть тільки професіонали. Проведення її необхідне для створення робочої документації по подальшому проектуванню будівельних чи реставраційних робіт.

Маючи у власності обмірювальний план будівлі, замовник знайомиться з повною інформацією щодо будівлі, яка надає можливість:

  1. Перевірити, чи відповідає фактичний метраж приміщень зазначеному в кадастровому паспорті та чи відповідає конфігурація плану приміщення по факту плану БТІ.
  2. Отримати інформацію про фактичну площу приміщень, оцінити їх співвідношення у розмірному плані, побачити різницю між несучими стінами і простими перегородками.
  3. Зробити самостійний проект перепланування будівлі.
  4. Точно визначити кількість необхідних будівельних матеріалів для проведення запланованих робіт та оцінити їх вартість.
  5. З максимальною точністю розпланувати розташування предметів у приміщенні.

Хто може зробити якісні обміри у Західній Україні?

Якісне та своєчасне створення обмірних креслень споруд вам може забезпечити компанія «Мірничий», яка працює з багатьма містами на території Західної України. Професіонали нашої компанії мають всі необхідні знання та навички для надання послуги на найвищому рівні. Гарантією цього є те, що обмірні креслення виконуються методом лазерного 3д сканування. Такий метод дозволяє все робити швидко та якісно й всі розміри будуть взяті з точністю 0,3-1 мм

Всі необідні обмірювальні роботи проводитимуть сертифіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи у цій справі. Це справжні професіонали своєї справи. Наш головний офіс знаходиться у місті Львів. Також ми виконуємо роботу і в інших містах регіону, наприклад, у місті Івано-Франківськ. Ще ви маєте змогу знайти нашу філію у місті Рівне.

Де б саме ви не замовили наші послуги, ви можете бути впевнені у їх якості і своєчасності, а також в справедливості і доступності наших цін.

Якщо ж вам зручніше зв’язатися з нами телефоном, ви також маєте таку можливість. А жителі міста Тернопіль можуть завітати на консультацію до нашого офісу і дізнатися все з перших рук.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату