Геодезія

ТзОВ “Мірничий” надає геодезичні послуги будь-якої складності. Серед них, як геодезична зйомка для проектування будинку на ділянці, геодезія ділянки для ландшафтного дизайну, винесення меж на місцевості по кадастровому номеру, так і розробка виконавчої геодезичної документації для введення об’єкта в експлуатацію.
Повний геодезичний супровід при проектуванні і будівництві. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Замовити послугу

  Комплексні інженерно-геодезичні вишукування

  Ми виконуємо:

  • геодезичні роботи на будівельних об’єктах (винесення плану в натуру, нагляд за дотриманням геометрії та розмірів елементів будівель і конструкцій, моніторинг стану об’єкта, стеження за деформаціями);
  • топографічні та кадастрові зйомки (геодезичні вимірювання на місцевості, складання топографічних планів, нанесення червоних ліній, розробка технічної документації з  землеустрою);
  • геодезичні роботи в гірничій промисловості (складання топографічного плану перед початком роботи, обрахунок об’ємів котлованів та насипів, виконавча зйомка, складання картограми).

  Для чого необхідні геодезичні роботи?

  Геодезичні роботи – це необхідна складова будівництва, землевпорядкування, гірничодобувної промисловості та інших галузей. Точність та достовірність інформації, отриманих під час геодезичних досліджень і вимірювань, мають велике значення для планування та оцінки результатів багатьох видів діяльності.

  Ми застосовуємо тільки якісне сертифіковане геодезичне обладнання для точних і швидких результатів зйомок і підрахунків обсягів. Геодезичні роботи на земельній ділянці – невід’ємна складова будь-якої маніпуляції з ділянкою. Вони необхідні при оформленні документів, для проектування будівництва, реконструкції, ландшафтного дизайну. Крім того, деякі геодезичні процедури допомагають контролювати об’єкти нерухомості у ході їх експлуатації.

  Геодезія, за допомогою вимірювальних та обчислювальних процедур, дає можливість досліджувати важливі характеристики будь-якої території – її розмір, форму, розташування в просторі, рельєф і наявність інших об’єктів на ній (нерухомості, водойм, зелених зон, доріг, комунікацій).

  Геодезичні роботи

  ВИКОНАВЧА ГЕОДЕЗИЧНА ЗЙОМКА
  Виконавча геодезична зйомка – це топографічна зйомка споруди, основним завданням якої є визначення положення в плані та по висоті наземної та підземної частини будівлі.
  ВИКОНАВЧЕ ЗНІМАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ НА БУДІВНИЦТВІ
  Виконавче знімання конструктивних елементів – це важливий процес, основним завданням якого є отримання достовірних даних про відповідність елементів будівництва наданій проектній документації.
  ВИНІС БУДЬ-ЯКИХ КОНСТРУКТИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ БУДІВЛІ
  Геодезичні роботи в будівництві – це невід’ємна складова кожного будівельного процесу. Саме завдяки геодезичним роботам досягається правильне планове розміщення всіх об’єктів будівництва
  ВИНІС КОТЛОВАНУ
  Котлован – це штучне заглиблення в грунті, яке проводиться з метою встановлення фундаменту будівлі, а також інших будівельних елементів та гідротехнічних споруд.
  ВИНІС РЕПЕРА, ПЕРЕДАЧА РЕПЕРА
  Інженерна геодезія – це невід’ємна складова кожного будівельного процесу. Завдяки супроводженню та керівництву кваліфікованими геодезистами, будівництво споруд відбувається швидко, правильно та у відповідності до наданої проектної документації.
  ВИНІС ТА РОЗБИВКА БУДІВЕЛЬНИХ ОСЕЙ, РОЗБИВКА ОСЕЙ БУДІВЛІ, РОЗБИВКА ОСНОВНИХ ОСЕЙ БУДІВЛІ
  Окрім проведення інженерно-геодезичних вишукань та складання необхідної проектної документації, інженерна геодезія передбачає експертну розбивку та винесення осей будинку, подальше їх закріплення та складання схем та актів розбивки.
  ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ ПРИ МОНТАЖІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
  Геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання є невід’ємним процесом кожного будівництва.
  ГЕОДЕЗІЯ В БУДІВНИЦТВІ
  Будівництво будь-яких інженерних споруд має супроводжуватись постійним наглядом з боку геодезистів.
  КОНТРОЛЬ ПРАВИЛЬНОСТІ ФІКСУВАННЯ АНКЕРНИХ БОЛТІВ І ЗАКЛАДНИХ ДЕТАЛЕЙ
  Геодезичні роботи в будівництві – це комплекс, обчислень та вимірювань, основним завданням яких є забезпечення правильного розміщення споруди та її конструктивних елементів згідно геометричним параметрам проекту.
  Моніторинг ліній електропередач
  Линия электропередачи – это компонент электросети, который необходим для передачи электроэнергии. В процессе эксплуатации возможны различные поломки и аварии.
  НІВЕЛЮВАННЯ ПІДКРАНОВИХ ШЛЯХІВ, ДОРІГ, ПІДЛОГИ
  Нівелювання підкранових колій – це комплекс інженерно-геодезичних робіт, основним завданням яких є вимірювання основних параметрів підкранових колій
  ПОВНИЙ ГЕОДЕЗИЧНИЙ СУПРОВІД БУДІВНИЦТВА: ЖИТЛОВІ КОМПЛЕКСИ, ПРОМИСЛОВІ ОБ’ЄКТИ, АЗК ТА ЛІНІЙНІ ОБ’ЄКТИ
  Геодезичний супровід будівництва – це складний процес, основним завданням якого є забезпечення надійності та безпечності майбутньої будівлі.
  СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ДЕФОРМАЦІЯМИ
  Спостереження за деформаціями, які з’являються під час будівництва чи експлуатації об’єктів внаслідок природних процесів, усадки ґрунту, недотримання технології, надмірних навантажень або інших чинників, – це невід’ємна складова інженерно-геодезичних робіт у будівництві.
  СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ДЕФОРМАЦІЯМИ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД, ДАМБ, ГЕС
  Для того щоб отримати детальну інформацію про тимчасову деформації будівель, на регулярній основі проводяться вимірювання параметрів зсуву паль і несучих конструкцій по горизонтальним, вертикальним і повним векторам, а також розтягування і стиснення даних елементів.
  СТВОРЕННЯ ОБМІРНИХ КРЕСЛЕНЬ БУДІВЕЛЬ, СПОРУД
  Реконструкція будь-якої будівлі починається зі створення обмірних креслень. Також такі креслення використовуються у разі відсутності необхідної робочої або виконавчої документації.

  Геодезичні роботи – це невід’ємна частина різних промислових галузей, серед яких особливо важливі будівельна, землевпорядна і гірничодобувна. У геодезії надзвичайно важливі точність і достовірність наданої інформації, а саме досліджень і вимірювань, які необхідні при плануванні і оцінці результатів багатьох видів діяльності.

  Геодезичні послуги та роботи різної складності повинні бути виконані на гідному рівні, оскільки є основними для початку будівельних робіт будь-якої споруди, оформлення дозвільних документів, а також початку гірничодобувних заходів. Перед проведенням будь-яких робіт необхідно підписати договір надання геодезичних послуг, який застрахує обидві сторони від неякісного виконання обов’язків – послуг і термінів з боку виконавця і обсягів робіт і оплати з боку замовника.

  Геодезично-землевпорядна група «Мірнічій» пропонує надання геодезичних послуг по всій території Західної України. Багаторічний досвід і безліч наданих послуг різного рівня складності у Львові та Рівному вигідно виділяє нашу компанію серед конкурентів. Ми готові до детального обговорення елементів угоди і пропонуємо вигідне зниження ціни при замовленні кількох позицій на нашому сайті по геодезії https://mirnychyj.com.ua.

  Види геодезичних робіт

  Наша компанія пропонує наступні різновиди геодезичних послуг:

  • Геодезичні дослідження будівельних об’єктів – геодезія ділянки складається з винесення плану в натуру, нагляд за дотриманням геометрії і розмірів споруди в цілому і його елементів, а також моніторинг стану об’єкта, тобто виконавча зйомка споруд, на різних етапах будівництва.
  • Топографічна і кадастрова зйомка включає геодезичні вимірювання на ділянці, складання топографічних планів, нанесення червоних ліній, розробку технічної документації.
  • Геодезичні роботи в гірничодобувній промисловості передбачає складання ТОПОПЛАН, підрахунок обсягів котлованів і насипів, виконавчу зйомку і складання картограми.

  Ми готові надати послуги геодезичного супроводу, які включають всі види інженерно-геодезичних робіт, які супроводжують і попередні різним етапам будівельного процесу.

  Ми надаємо різноманітні послуги з геодезії: вимір обсягів земляних мас, інженерно-геодезичні вишукування, винос і розбивку будівельних осей, нанесення червоних ліній і багато іншого – вам надається вся геодезія, ціна на яку максимально доступна.

  Крім Львова ми також надаємо послуги у інших містах України:

  Геодезичні послуги від «Мірнічого» на Західній Україні

  Геодезично-землевпорядна група «Мірнічій» допомагає клієнтам отримати дозвіл на початок будівельного процесу і гірничодобувних робіт вже багато років, тому ми пишаємося напрацьованим досвідом та відгуками замовників, які отримали гарантовано якісний результат. Ви можете звернутися в наш центр геодезії з будь-яким питанням – і ми постараємося вирішити його в найкоротші терміни.

  Ми проводимо геодезичні роботи, вартість яких є мінімальною, а про якість робіт ви можете судити самі за відгуками вдячних клієнтів в Івано-Франківську, Тернополі та інших обласних центрах Західної України. Якщо вам необхідно оформити проект геодезичних робіт або провести певні дослідження в іншому населеному пункті – наші співробітники зможуть виїхати на місце призначення для особистої зустрічі після оформлення заявки на сайті. Виконання геодезичних робіт проводиться досвідченими інженерами-геодезисти, професіоналами, які мають підтвердження своїх знань і умінь у вигляді сертифікатів, затверджених в Україні. У нас можна замовити геодезичні послуги, договір на які буде оформлений в той же день і підписаний обома сторонами для дотримання всіх зазначених пунктів з високим рівнем відповідальності.

  Інженери компанії Мірничий працюють по всім геодезичним напрямкам. Тому ми зможемо забезпечити будь-якого замовника повним комплексом робіт. У поле нашої діяльності входить:

  • забезпечення землевпорядних потреб – кадастрова зйомка, геодезія ділянки, складання кадастрового плану або карти, визначення (уточнення) і винесення меж ділянки в натуру;
  • топографо-геодезичні роботи – топографічна зйомка, розробка топографічного плану місцевості в різних масштабах;
  • супровід будівельного процесу будівель, доріг – розбивка основних і допоміжних осей майбутньої будівлі або дороги, розрахунок обсягів земляних робіт, перенесення проекту на будівельний майданчик, виконавчі зйомки для контролю за ходом зведення конструкції;
  • моніторинг стану об’єктів у процесі їх експлуатації;
  • геодезичні роботи на промислових об’єктах – нівелювання поверхонь, кранів і підкранових шляхів, спостереження за установкою і експлуатацією обладнання, перевірка вертикальності висотних конструкцій, виявлення залишків сировини на складах;
  • роботи на водних об’єктах – вимірювання та зйомка дна водойми, контроль за гідротехнічними спорудами;
  • картографічні роботи – складання креслень, схем, планів і карт будь-якого типу і масштабу.

  Вибирайте геодезичні послуги, ціни на які стануть для вас приємним сюрпризом, і отримуйте гарантію якості від сертифікованих фахівців «Мірнічого»!

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Розробка і просування сайту   -