Геодезія

Геодезія

Повний геодезичний супровід при проектуванні і будівництві. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

Geodezichniĭ-suprovid-budivnictva-obrakhunok-zemlyanikh-mas-ZHK-Avalon-Komfort-1Геодезичні роботи – це необхідна складова будівництва, землевпорядкування, гірничодобувної промисловості та інших галузей. Точність та достовірність інформації, отриманих під час геодезичних досліджень і вимірювань, мають велике значення для планування та оцінки результатів багатьох видів діяльності.

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає за помірними цінами геодезичні послуги у Львові та Львівській області. Ми виконуємо:

  • геодезичні роботи на будівельних об’єктах (винесення плану в натуру, нагляд за дотриманням геометрії та розмірів елементів будівель і конструкцій, моніторинг стану об’єкта, стеження за деформаціями);
  • топографічні та кадастрові зйомки (геодезичні вимірювання на місцевості, складання топографічних планів, нанесення червоних ліній, розробка технічної документації з  землеустрою);
  • геодезичні роботи в гірничій промисловості (складання топографічного плану перед початком роботи, обрахунок об’ємів котлованів та насипів, виконавча зйомка, складання картограми).

У компанії «Мірничий» працюють досвідчені фахівці з профільної освітою. Вимірювання та дослідження виконуються за допомогою сучасного геодезичного обладнання Leica. Нам довіряють землевпорядники, проектні бюро, підприємства гірничої промисловості, державні установи та органи місцевого самоврядування.

Щоб замовити геодезичні послуги у Львові та Львівській області або за їх межами,

телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.