Геодезія

Повний геодезичний супровід при проектуванні і будівництві. Отримайте консультацію і замовте наші послуги.

У компанії «Мірничий» працюють досвідчені фахівці з профільної освітою. Вимірювання та дослідження виконуються за допомогою сучасного геодезичного обладнання Leica. Нам довіряють землевпорядники, проектні бюро, підприємства гірничої промисловості, державні установи та органи місцевого самоврядування.

Комплексні інженерно-геодезичні вишукування

Ми виконуємо:

 • геодезичні роботи на будівельних об’єктах (винесення плану в натуру, нагляд за дотриманням геометрії та розмірів елементів будівель і конструкцій, моніторинг стану об’єкта, стеження за деформаціями);
 • топографічні та кадастрові зйомки (геодезичні вимірювання на місцевості, складання топографічних планів, нанесення червоних ліній, розробка технічної документації з  землеустрою);
 • геодезичні роботи в гірничій промисловості (складання топографічного плану перед початком роботи, обрахунок об’ємів котлованів та насипів, виконавча зйомка, складання картограми).

Для чого необхідне?

Геодезичні роботи – це необхідна складова будівництва, землевпорядкування, гірничодобувної промисловості та інших галузей. Точність та достовірність інформації, отриманих під час геодезичних досліджень і вимірювань, мають велике значення для планування та оцінки результатів багатьох видів діяльності.

Виконавча геодезична зйомка

(Русский) Виконавча геодезична зйомка – це топографічна зйомка споруди, основним завданням якої є визначення положення в плані та по висоті наземної та підземної частини будівлі. В процесі реалізації виконавчої зйомки висотне положення знімається методом нівелювання, а планове положення проводиться методом створу полярних та прямокутних координат кутової та лінійної засічки. Процес ситуаційної та рельєфної зйомки ведеться окремо. TEST

Виконавча геодезична зйомка передбачає здійснення контролю над вже виконаними будівельними роботами. Крім того, такий вид зйомки дає змогу визначити точність винесення проекту споруди в натуру з визначенням всіх можливих відхилень від заданого  проекту, які були зафіксованими в процесі реалізації будівельного процесі.

Для чого потрібна виконавча геодезична зйомка?

Основним завданням виконавчої геодезичної зйомки є реалізація комплексу робіт, які є спрямованими на  отримання точних координат заданих точок шляхом вимірювання, які мають відповідати даним, які є зазначеними в проектній документації.

Результати виконавчої зйомки є підставою складання будівельного проекту об’єкта нерухомості, згідно з вимогами юридичного аспекту будівництва. В процесі реалізації виконавчої зйомки, геодезист  заносить інформацію на геодезичну документацію про всі відхилення важливих конструкцій будівлі від заданої проектної документації.

Геодезичні зйомки проводяться після закінчення кожного етапу будівельних робіт, а також завершується контрольною та остаточною зйомкою вже збудованої споруди. На підставі контрольної зйомки складається план можливих відхилень винесеного будівельного проекту в натуру від заданого проекту та складається відповідна документація. Матеріали документації несуть в собі відомості, як про фактичний стан споруджувального об’єкту, так і про всі його окремі елементи у відповідності до вимог будівельних нормативів України.

Виконавча геодезична зйомка будівельного процесу повинна відповідати наступним державним ЗНіП:

 • Виконавча зйомка здійснюється на кожному етапі будівництва будівельного об’єкту. Це може бути, як топографічна зйомка котловану, так і геодезична зйомка фасаду споруди або зйомка металоконструкцій. Виконавча зйомка земельної ділянки дозволяє отримати максимально точну інформацію не тільки про реальні масштаби об’єкту, але й про горизонти його вікон та стін. Геодезична зйомка металоконструкцій дає можливість точно визначити якість монтажу. У тому випадку, якщо буде допущені помилки в процесі реалізації монтажного процесу, то саме завдяки виконавчій геодезичній зйомці вони будуть виявленими та в подальшому виправленими.
 • Всі дані про проведення будівельних робіт необхідно щоденно фіксувати у журналі по монтажу конструкції, по наданим послугам, а також антикорозійному забезпеченню зварних з’єднань. Крім того необхідно кожен день фіксувати  порядок розташування конструкцій на документах;
 • Монтаж опалубка необхідно здійснювати у відповідності до всіх чинних вимог якості будівництва. Виконавча геодезична зйомка проводиться з метою фіксації правильності проведення монтажних робіт.
 • Формування виконавчої документації повинно складатися з таких матеріалів, як виконавчі креслення, документи, які підтверджують належну якість матеріалів, що використовувалися під час будівельного процесу, виконавчі схеми, які відображають положення та стан несучих конструкцій, виконавчі креслення, а також технічні та заводські паспорти на використані конструкції.

Для того, щоб виконавча геодезична зйомка будівельного процесу була проведена у відповідності до вимог та регламентів чинного законодавства України, її реалізацію варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити виконавчу геодезичну зйомку на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує проведення виконавчої геодезичної зйомки для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи, команді кращих експертів та професійному обладнанню ми виконуємо, як геодезичну зйомку складових будівельного процесу, так і фінальну геодезичну зйомку будівельного об’єкту.

Для того, щоб замовити виконавчу геодезичну зйомку земельної ділянки у Західні Україні Вам необхідно або підтвердити запит на виконавчу зйомку в режимі он-лайн на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

ТзОВ «Мірничий» – це виконавча геодезична зйомка від професіоналів з гарантією якості.

Результати виконаних робіт

Виконавче знімання конструктивних елементів на будівництві

Виконавче знімання конструктивних елементів – це важливий процес, основним завданням якого є отримання достовірних даних про відповідність елементів будівництва наданій проектній документації.  Процес виконавчої зйомки реалізується  на всіх етапах будівельного процесу, а також після його завершення. Завдяки виконавчій зйомці конструктивних елементів споруди формуються виконавчі креслення про стан та відповідність будівельного проекту, а також зазначаються відхилення збудованого будинку від проекту.

Виконавче знімання конструктивних елементів будівлі. Для чого це потрібно?

Знімання конструктивних елементів будівлі є процесом підвищеної важливості, адже саме від правильного встановлення опалубки та залиття бетону залежить експлуатаційна безпечність та надійність споруди. Геодезична зйомка конструктивних елементів споруди дає можливість точно визначити якість та точність проведення всіх монтажних робіт. У тому випадку, якщо будеи допущені будівельниками помилки, то за допомогою виконавчої зйомки металоконструкцій, вони будуть ліквідованими.

Виконавча зйомка конструктивних елементів будівлі є надважливим етапом будівельного процесу, адже в процесі будівництва деякі конструкційні елементи споруди будуть забетонованими або можуть мати обмежений доступ. Результати виконавчої зйомки конструктивних елементів будівлі фіксуються у документації згідно генплану об’єкту. На підставі даних, які було отримано в ході проведення виконавчої зйомки формуються виконавчі креслення та додаткова документація, яка є підтвердженням актуальності здійснення наступних етапів будівництва.

Початковим етапом виконавчого знімання є риття котловану та дослідження земельної ділянки. Саме виконавча зйомка території є невід’ємним етапом узгодження початку проведення будівельних робіт. Результатом виконавчого знімання земельної ділянки є отримання фахівцями всіх відомостей про стан ґрунтів та особливості території, завдяки чому будівельники можуть провести роботи з максимальною якістю для майбутньої споруди.

Геодезична зйомка фундаменту спрямована на контроль якості виконаних геодезичних робіт. Саме виконавча зйомка земельної ділянки є заключним етапом проведення монтажних робіт для фундаменту. Після отримання дозвільних документів розпочинається початок будівництва споруди.

Виконавче знімання земельної ділянки, як і виконавча зйомка конструкційних елементів споруди  передбачає не тільки координування проекту, але й проведення різних вимірювань, у відповідності з генпланом будівельного проекту. Результати отриманих даних дозволяють отримати точні відомості, як про обсяги бетону, так і про площу бічних стін, які підлягають проведенню гідроізоляційних робіт.

Виконавча зйомка фундаменту передбачає реалізацію наступних етапів:

 • Зйомка кутів фундаменту по висоті та в плані;
 • Дослідження граней бетону;
 • Виконавче знімання колон;
 • Виконавче знімання сваєвого поля;
 • Виконавче знімання роствірок;
 • Нівелювання поверхні фундаментної плити;
 • Виконавче знімання випусків арматури, яка є призначеною для монтажу колон;
 • Виявлення проблемних точок для їх усунення;
 • Визначення положення технологічних отворів та ніш для каналізації, водопроводів та інших комунікацій;
 • Дослідження всіх деталей та елементів для встановлення необхідного обладнання на технологічні фундаменти.
 • Виявлення місць, де не було дотримано умов нанесення захисних шарів для арматури, що підлягає додатковому обстеженню та зйомці.

Для того, щоб процес будівництва відповідав найвищим стандартам будівельної якості, його проведення варто довіряти кращим спеціалістам.

Замовити виконавчу зйомку конструктивних елементів будівлі на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує проведення виконавчої зйомки конструкційних елементів будівлі для об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки високоточному обладнанню та команді кращих експертів ми здійснюємо повний комплекс геодезичних робіт для реалізації якісного будівельного процесу будь-якої складності.

Замовити виконавчу зйомку конструктивних елементів будівлі  Ви можете в будь-який зручний для вас час, як в режимі он-лайн, так і зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

ТзОВ «Мірничий – це широкий спектр геодезичних робіт для швидкої та безпечної реалізації будівельного процесу.

Виніс будь-яких конструктивних елементів будівлі

Геодезичні роботи в будівництві – це невід’ємна складова кожного будівельного процесу. Саме завдяки геодезичним роботам досягається правильне планове розміщення всіх об’єктів будівництва згідно їх геометрії та вимогам будівельних правил та норм.

Розрізняють наступні види геодезичних робіт на будівельному майданчику:

 • Знімальні роботи;

Знімальні роботи проводяться під час проектування будівельного об’єкта, а також під час проведення розрахунків плану необхідних до виконання земляних робіт, з метою точного визначення обсягів робіт до виконання.

 • Розбивочні роботи;

Розбивочні роботи виконуються в процесі будівництва і передбачають виніс елементів конструкцій будівель у будівництві, виніс осей та меж котловану. Саме розбивочні роботи  призначені для визначення точного розташування будівлі на місцевості.

 • Розроблення виконавчих схем;

Виконавчі схеми є необхідними для визначення точності винесення будівлі на місцевість з врахуванням та виявленням можливих відхилень від проекту.

 • Спостереження за процесами деформації.

Спостережні роботи проводяться з початку і до закінчення зведення будівлі.

Одними з найбільш важливих етапів будівельного процесу є проведення геодезичних  розбивочних робіт. Саме від правильності проведення розрахунків залежить чи буде відбуватися будівельний процес на заздалегідь визначеному місці. Процес  реалізації розбивочних робіт реалізується у відповідності до сучасних будівельних норм та правил. Особливої уваги під час проведення розбивочних робіт є виніс елементів конструкцій будівлі.

Виніс елементів конструкцій будівель – це складний процес, який передбачає проведення замірів та розрахунків, з метою визначення відповідності конструкційних елементів споруди геоплану будівельного процесу.

Виніс конструктивних елементів будівлі. Для чого це потрібно?

Основним завданням проведення розбивочних робіт є забезпечення виносу в натуру всіх заданих елементів та параметрів з заданою точністю всіх позначок та осей. Завдяки точному проведенню виносу будь-яких конструктивних елементів в будівлі  визначається загальне положення в плані конструкті відповідно до проектної документації.  Виніс елементів конструкцій будівель вимагає ретельної уваги, адже передбачає точне розміщення всіх складових майбутньої споруди.

Для того, щоб виніс елементів конструкцій споруд реалізувався швидко, правильно та у відповідності до проектної документації, його проведення варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити виніс будь-яких елементів конструкцій будівель у Львові

ТзОВ «Мірничий» пропонує проведення розбивочних робіт для об’єктів будь-якої конструкційної складності та цільового призначення по доступній ціні. Завдяки багаторічному досвіду роботи та команді кваліфікованих геодезистів ми швидко здійснюємо виніс елементів конструкцій будівель на території Західної України у відповідності з заданим геопланом.

Замовити геодезичні роботи від кращих геодезистів України в режимі он-лайн Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише підтвердити заявку на замовлення виносу будь-яких елементів конструкцій споруди в Тернополі на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

Довіряйте кращим та насолоджуйтеся швидким та правильним будівельним процесом разом з командою «Мірничий».

Результати виконаних робіт

Виніс котловану

Котлован – це штучне заглиблення в грунті, яке проводиться з метою встановлення фундаменту будівлі, а також інших будівельних елементів та гідротехнічних споруд. Розміри котловану визначаються з врахуванням цільового призначення та умов експлуатації споруди. Основним  призначенням котловану у процесі будівництва є створення первинного фронту робіт на уступі з подальшим аналізом можливості утримання всіх навантажень, які можуть виникнути у процесі експлуатації споруди. Процес будівельної реалізації котловану згідно з будівельним проектом розпочинається з виносу котловану для фундаменту будівель.

Виніс котловану це – це важливий процес, який реалізується згідно наданої проектної документації, кваліфікованими інженерами-геодезистми. Саме виніс котловану у грунті під фундамент є початковим та вагомим етапом будівельного процесу, від правильного проведення якого залежить не тільки кінцева якість будівництва, але й експлуатаційна безпечність споруди. Під час проведення виносу котловану в натуру важлива точність. Адже найменша похибка під час реалізації робіт на місцевості є недопустимою.

Для чого потрібен виніс котловану у будівництві

Виніс котловану є невід’ємною складовою кожного будівельного процесу. Завдяки проведенню точних замірів та геодезичних досліджень визначається придатність конкретної місцевості для будівництва. Таким чином виніс котловану є не тільки початковим етапом будівельного процесу, але й погодженням, з геодезичної точки зору, початку будівництва.

До геодезичних робіт на місцевості відносять наступні етапи будівництва:

 • Розбивка котловану;
 • Винесення меж котловану;
 • Розбиття проміжних осей;
 • Розбивка осей під фундамент.

Розбивка осей котловану під фундамент споруди на місцевості  передбачає проведення точних вимірювань, згідно проекту будівлі з врахуванням найдрібніших факторів. Окрім точного виносу всіх замірів котловану в натуру, виніс котловану у будівництві проводиться з врахуванням глибини промерзання грунтів, а також  рівня залеглих грунтів, які надалі будуть витримувати споруду.

Розбивка осей будівлі на місцевості передбачає точне визначення точок в натурі у відповідності точкам, які є закладеними у проектів. Надалі, всі винесені точки закріпляються  на вільній відстані, з врахуванням місця, де буде проводитися риття котловану. Визначені точки варто розміщати так, щоб не заважати процесу земляних робіт. У тому випадку, якщо виніс котловану проводиться у житлових масивах, то по периметру будівельного майданчика по всім будівлям навколо визначаються спеціальні марки опорної геодезичної мережі. Крім того розбивка осей котловану під фундамент має бути відповідною з розмірами осей перекриттів. Виніс котловану для гідротехнічних споруд виконують землерийними машинами.

При розбивці осей котловану під фундамент варто враховувати наступні правила:

 • При зведенні прямокутного або квадратного будинку слід проводити ретельне спостереження стін. Стіни споруди мають примикати одна до одної під кутом 90 градусів.
 • У випадку здійснення панельних перекриттів, розмір фундаменту має бути відповідним розміру панелей.

Для того, щоб виніс котловану у будівництві відбувся у відповідності до норм та регламентів чинного законодавства його проведення варто довіряти тільки кваліфікованим експертам.

Замовити виніс котловану у ґрунті у Західній Україні по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий» – пропонує виніс та розбивку котловану для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки широкому парку високоточного обладнання та команді кращих геодезистів ми швидко проведемо виніс котловану у відповідності до заданої проектної документації.

Для того, щоб замовити винос котловану у Львові Вам необхідно лише зв’язатися з менеджерами ТзОВ «Мірничий» або підтвердити замовлення в режимі он-лайн на нашому сайті. Кваліфіковані експерти нашої компанії нададуть відповіді на всі Ваші запитання та проведуть винос котловану будівлі в Івано-Франківську у відповідності до норм та правил чинного законодавства України.

ТзОВ «Мірничий» – це точне перенесення всіх точок і осей з паперів в натуру з гарантією якості.

Результати виконаних робіт

Виніс репера, передача репера

Інженерна геодезія – це невід’ємна складова кожного будівельного процесу. Завдяки супроводженню та керівництву кваліфікованими геодезистами, будівництво споруд відбувається швидко, правильно та у відповідності до наданої проектної документації. Одним з найважливіших інженерно-геодезичного напрямку є розбивка реперів та осей. Розбивка та виніс осей та реперів проводиться для точного встановлення висотного та планового положення площин та реперних точок споруджуваного будівельного об’єкту, згідно геодезичного плану або вертикалки. Як результат, репер у реалізації етапів будівництва відіграє надважливу роль.

Репер – це геодезична мітка, яка закріплюється на визначеній точці поверхні з визначеною абсолютною висотою. Задана висота визначається за допомогою нівелювання відносно першочергової рівневої поверхні. Надалі, на геодезичному репері закріплюється металевий диск з фіксованим діаметром та серійним номером.

Розрізняють наступні види реперів:

 • Фундаментальні репери;

Фундаментальні репери представлені у вигляді залізних пілонів та закладаються у грунт на відстані від 50 км. до 80 км. по дожині всіх нівелірних лініях першого класу, а також біля важливих ліній другого класу та поряд з головним водомірним устаткуванням.

 • Рядові репери;

Рядові репери закладаються через кожні сім кілометрів на нівелірних лініях будь-якого класу.

Рядові репери бувають таких видів, як:

 • Ґрунтові репери;

Ґрунтовий репер є призначеним для встановлення в землі на будівельній ділянці.

 • Репер стінний або нівелірна марка;

Репер стінний є призначеним для встановлення в стіні споруди. Завдяки стінним реперам забезпечується швидкість та точність будівельного процесу при проектуванні стін споруди.

 • Скальні репери.

Репери у гірничій виробці закладаються у скальний грунт будови.

 • Вікові репери.

Вікові репери закладаються в точках перетину нівелірних ліній першого класу.

Виніс репера. Для чого це потрібно?

Винесення репера – це важливий процес, адже саме завдяки точній передачі даних з креслень в натуру досягається правильний процес подальшого будівельного процесу. Передача  репера вимагає не тільки точного та уважного перенесення заданих параметрів, але й врахування індивідуальних особливостей місцевості та конкретної будівельної ділянки. Завдяки вірно встановленим ґрунтовим та стінним реперам досягається правильність реалізації наступних етапів будівництва. Крім того, на державному рівні, завдяки фундаментальним та ґрунтовим реперам створюються опорні пункти для визначення висот проміжних точок земної поверхні під час топографічних зйомок.

Замовити винос репера у Західній Україні по доступні ціні

ТзОВ «Мірничий» пропонує широкий спектр інженерно-геодезичних робіт для будівельних об’єктів будь-якої складності. Завдяки команді кращих геодезистів та високоточному обладнанню, ми швидко проведемо розбивку осей та винос репера з гарантією якості. Правильна розбивка осей та реперів забезпечує точне визначення загального положення всієї споруди на місцевості. За допомогою методів прямокутних координат та сучасного устаткування винос в натуру репера у Львові відбувається з 100% точністю.

Для того, щоб замовити виніс репера в режимі он-лайн Вам достатньо лише підтвердити свій запит на нашому сайті. Також замовити перенесення репера в Івано-Франківську Ви можете зв’язавшись з менеджерами ТзОВ «Мірничий».

ТзОВ «Мірничий – це професійне та точне перенесення репера в натуру від професіоналів.

Результати виконаних робіт

Виніс та розбивка будівельних осей, розбивка осей будівлі, розбивка основних осей будівлі

Інженерна геодезія – це невід’ємна складова кожного будівельного процесу. Окрім проведення інженерно-геодезичних вишукань та складання необхідної проектної документації, інженерна геодезія передбачає експертну розбивку та винесення осей будинку, подальше їх закріплення та складання схем та актів розбивки.

Виніс та розбивка осей будівлі – це експертний процес, який передбачає точне перенесення в натуру всіх проектних рішень з відомими параметрами. Основним завданням розбивки осей фундаменту будинку є визначення планового та висотного положення площин та характерних точок споруди у відповідності до вимог проектної документації.

Розбивка та виніс осей будівлі. Для чого це потрібно?

Виніс та розбивка будівельних осей передбачає точне дотримання всіх даних, які були зазначеними у проектів.
Розбивка та виніс осей будівлі відбувається згідно геодезичним правилам та нормам чинного законодавства України з питань будівництва та архітектури та реалізується шляхом перенесення всіх проектних рішень на конкретну місцевість кваліфікованими геодезистами. Результатом розбивки основних та головних осей будівлі є визначення загального стану споруди відносно існуючих контурів місцевості та дороги. Таким чином, розбивка осей фундаменту є оптимальним рішенням для правильного територіального та будівельного розташування споруди. Після отримання експертних даних, наступним кроком є передача розбивочної основи контролюючим органам.

Розбивка осей будівлі є необхідною під час проведення будівельного процесу об’єктів нерухомості та є найвідповідальнішим етапом, під час реалізації якого похибки є недопустимими.

Розбивка осей житлового будинку здійснюється з врахуванням наступних етапів:

 • Визначення на місцевості основних та головних розбивочних осей з подальшим їх закріпленням;
 • Проведення детальної будівельної розбивки споруди.
 • Виніс та розбивка будівельних осей на даному етапі полягає у закріплені всіх точок основних та головних осей та подальшому розбиванні поперечних та поздовжних осей частин та будівельних елементів споруди. Перевагою детальною розбивки осей будівлі є високий коефіцієнт точності з визначенням взаємного розташування елементів споруди та його орієнтування. Під час здійснення детальної будівельної розбивки дому, осі розбивають з помилкою до 3 мм.
 • Проведення розбивки технологічних осей обладнання.
 • Даний етап відзначається максимальною точністю вимірювань. Результатом розбивки осей обладнання є отримання даних з точністю до часток міліметра.

Для того, щоб процес розбивки осей житлового будинку реалізувався не тільки швидко, але й у відповідності до будівельних норм та регламентів чинного законодавства, його реалізацію варто довіряти виключно кваліфікованим експертам. Знайти команду кращих та сертифікованих геодезистів з багаторічним досвідом роботи Ви зможете звернувшись до компанії «Мірничий».

Замовити виніс та розбивку осей будинку на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує виніс та розбивку будівельних осей для об’єктів будь-якої складності та цільового призначення. Ціна даної послуги залежить від складності розбивки та визначається індивідуально. Замовити виніс та розбивку осей житлового дому Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише підтвердити заявку на замовлення у режимі он-лай або зв’язатися з менеджерами нашої компанії.

ТзОВ Мірничий – це професійний виніс та розбивка осей будівлі з гарантією якості та тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

Геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання

Геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання є невід’ємним процесом кожного будівництва. Сучасні об’єкти нерухомості відзначаються наявністю пристроїв та механізмів високого рівня складності для яких передбачається проведення геодезичних робіт різними способами. В залежності від будівництва варто обирати метод технологічного обладнання при монтажі.

Для чого потрібні геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання?

Основним завданням проведення геодезичних робіт при монтажі є забезпечення експлуатаційної надійності споруди. Встановлення технологічного обладнання виконується методом нівелювання, мікронівелювання, а також гідростатичним нівелюванням.

Одним з найпоширеніших способів для проведення геодезичних робіт при монтажі технологічного обладнання є метод нівелювання. Такий метод широко застосовується при будівництві житлових та промислових об’єктів. Завдяки нівелюванню досягається виявлення рівня перевищення одного елементу від іншого. Як результат, досягається точність встановлення будівельно-технологічного обладнання. Такий спосіб є особливо ефективним при проведені монтажу для горизонтального обладнання.

Для того, щоб забезпечити експлуатаційну безпечність кожної будівлі, конструкції  та механізми встановлюють оптичним, струнним та струнно-оптичним способом. Струнний метод встановлення конструкцій є простим для будівельників, але не є високоточним. При струмно-оптичному способі, струну проектують на монтажну вісь з використанням спеціалізованих оптичних приладів.

Оптичний спосіб є найбільш розповсюдженим при будівництві сучасних об’єктів нерухомості. Основа даного способу полягає  у можливості оптичної побудови створів з високим коефіцієнтом точності. Оптичний спосіб монтажу конструкцій застосовується або методом прямого візування або послідовних створів. При проведені монтажу з використанням прямого візування на одній з точок, яка фіксує монтажну вісь, встановлюють теодоліт, а на протилежній вісі фіксується візирна марка. Після наведення на марку теодоліту лінія візування стає монтажною віссю. Точність даного способу залежить від ступеню похибок фокусування і візування. У тому випадку, якщо монтажна лінія має довжину 200 м. та є збільшеною трубу теодоліта, середнє значення похибки буде становити до 5 мм.

Спосіб послідовних створів застосовується для підвищення точності при послабленому впливі похибок візування. Під час даного способу відстань між опорними пунктами ділиться на рівні частини, що дає змогу отримати більш точну побудову створу.

Геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання – це не простий процес, який передбачає не тільки наявності професійного обладнання та проектних креслень, але й багаторічного, практичного досвіду роботи. Саме тому, геодезичні роботи при монтажі варто довіряти виключно професіоналам. Знайти команду кращих фахівців, які мають сертифікати та дозвільну документацію на проведення монтажних робіт Ви зможете, звернувшись до компанії «Мірничий».

Замовити геодезичні роботи при монтажі обладнання по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий» – це вдалий вибір для проведення геодезичних робіт при монтажі технологічного обладнання будь-якого рівня складності на території Західної України. За час своєї роботи нам вдалося розробити оптимізований комплекс інженерно-геодезичних заходів для проведення монтажних робіт технологічного обладнання для промислових та інженерних об’єктів з високою точністю.

Замовити геодезичні роботи при монтажі технологічного обладнання Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише підтвердити заявку на замовлення геодезичних робіт при монтажі в режимі он-лайн на нашому сайті.

Довіряйте кваліфікованим експертам та насолоджуйтеся точним та швидким результатом геодезичних робіт при монтажі технологічного обладнання.

Результати виконаних робіт

Геодезія в будівництві

Будівництво будь-яких інженерних споруд має супроводжуватись постійним наглядом з боку геодезистів. Завдання геодезії у будівництві – контролювати відповідність проектних та фактичних параметрів конструкції.

Вклад геодезиста впливає на успіх будівництва не менше, ніж робота будівельників. Робота фахівця, що виконує геодезичний супровід будівельних робіт, полягає у тому, щоб:

 • розташувати будівлі та об’єкти на будівельному майданчику згідно з проектною документацією та встановленими законодавством обмеженнями;
 • здійснювати нагляд за дотриманням розмірів та геометрії усіх будівельних елементів і передавати інформацію замовнику для своєчасного усунення недоліків;
 • моніторити стан об’єкта під час будівництва, деформації споруди та будівель, що знаходяться поблизу.

Інженерно-геодезичні вишукування під час будівельних робіт вимагають знань та застосування сучасної вимірювальної техніки. Тому геодезичний супровід будівництва слід доручити компанії, що має відповідний досвід та кваліфікацію.

Геодезичний супровід будівельних робіт у Львові та області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з геодезії у будівництві. У нас працюють досвідчені фахівці, які використовують найсучасніше геодезичне обладнання Leica.

В компанії можна замовити повний геодезичний супровід та контроль на будівництві будь-якого об’єкту (житловий будинок, промислові приміщення, інженерні споруди тощо) або окремі послуги, необхідні для успішного виконання будівельних робіт:

 • виніс котловану в натуру;
 • виніс та розбивку будівельних осей;
 • виніс будь-яких конструктивних елементів будівлі.

Щоб замовити геодезичні послуги, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09

Результати виконаних робіт

Контроль правильності фіксування анкерних болтів і закладних деталей

Геодезичні роботи в будівництві – це комплекс, обчислень та вимірювань, основним завданням яких є забезпечення правильного розміщення споруди та її конструктивних елементів згідно геометричним параметрам проекту. Завдяки геодезичному супроводу будівельного процесу досягається в подальшому надійність та безпечність будівлі під час експлуатації.

Одним з найважливіших етапів геодезичних робіт у будівництві є контроль правильності фіксування анкерних болтів і закладених деталей. Саме, вірно розмічені анкерні болти є запорукою міцності та довговічності конструкцію.

Для чого потрібен контроль правильності фіксування анкерних болтів та закладених деталей?

Контроль правильності фіксування анкерних болтів та закладених деталей – це важливий процес, який передбачає проведення контролюючих заходів інженерами-геодезистами на предмет відповідності розміщення та фіксування анкерних болтів нормативним будівельним документам. Контроль правильності фіксування анкерних болтів та закладених деталей є невід’ємною складовою, як будівельного процесу заводів та промислових об’єктів, так і споруд будь-якого цільового призначення.

Основним завданням контролю правильності фіксування анкерних болтів є забезпечення відповідності виконаних робіт заданій геодезичній документації, а також конструкційна безпечність будівлі після здачі споруди в експлуатацію. Саме надійно та правильно встановлені деталі є запорукою успішного переходу об’єкту нерухомості до наступних етапів будівництва. Точність геодезичних розбивочних робіт під час проведення контролю правильності фіксування закладених деталей залежить від порядку та способів з’єднання різних вузлів та механізмів. Максимально висока точність проведення монтажних робіт для деталей та будівельних  болтів пред’явлена до установки збірних металевих конструкцій та залізобетонних елементів. Такі будівельні елементи монтуються методом само фіксації та вимагають підвищеного контролю проведення виконання робіт.

Контроль правильності фіксування анкерних болтів та закладених деталей здійснюється методами вимірювання та виконавчого знімання процесів фіксації елементів споруди. У тому випадку, якщо анкерні болти або закладені деталі не були розміщеними та зафіксованими у відповідності до проектної документації, похибки мають бути ліквідованими. Контроль правильності фіксування анкерних болтів відноситься до основного періоду будівельного процесу та виконується кваліфікованими геодезистами. Після документального засвідчення правильності фіксування анкерних деталей відбувається перехід на наступні етапи будівництва споруди.

Для того, щоб процес контролю правильного розміщення та фіксування деталей та анкерних болтів відбувся у відповідності до всіх вітчизняних будівельних норм, його проведення варто довіряти команді досвідчених геодезистів. Знайти кращих фахівців з багаторічним досвідом роботи  Ви зможете звернувшись до компанії «Мірничий».

Замовити контроль правильності фіксації  анкерних болтів та деталей по доступній ціні на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує широкий комплекс геодезичних робіт для об’єктів будь-якого цільового призначення. В нашому арсеналі професійне, високоточне обладнання, досвідчені геодезисти та новітні методики проведення будівельного процесу, завдяки яким кожен етап будівництва реалізується не тільки швидко, але й правильно.

Замовити контроль правильності фіксації анкерних болтів та закладених деталей Ви можете у будь-який зручний для Вас час в режимі он-лай на нашому сайті, або ж зв’язавшись з експертами ТзОВ «Мірничий».

ТзОВ «Мірничий» – це те, що треба для правильного та швидкого будівництва сучасних об’єктів нерухомості з  гарантією якості.

Моніторинг ліній електропередач

Линия электропередачи – это компонент электросети, который необходим для передачи электроэнергии. В процессе эксплуатации возможны различные поломки и аварии. Именно поэтому важно проводить регулярный своевременный мониторинг состояния линий электропередач.

Мониторинг ЛЭП (линий электропередачи) – это отслеживание с помощью беспилотных летательных аппаратов состояния ЛЭП, обнаружение и определение точного места нахождения поломки или аварии. Причиной поломки может быт как влияние погодных условий, таких как сильный ветер, град, дождь, налипание льда, так и вмешательство человека в работу линий электропередачи.

Вовремя проведенный мониторинг лэп позволяет заметить проблемные участки, спрогнозировать дальнейшее развитие ситуации. С применением беспилотных летательных аппаратов появляется возможность решения следующих проблем:

 • общая оценка состояния ЛЭП;
 • вычисление уровня провисания электропроводов;
 • исполнительная съемка ЛЭП;
 • аэрофотосъемка линий электропередачи;
 • тепловизионная проверка силовых компонентов электролиний;
 • проверка уровня роста деревьев;
 • съемка новых маршрутов и близлежащих территорий;
 • создание ЦМР на основании полученных данных;
 • проектирование приложения новых электролиний;
 • идентификация стройплощадок;
 • анализ аварий и повреждений;
 • прогноз и моделирование развития ситуации в будущем.

Для проведения качественного мониторинга необходимо иметь в наличии современные системы для аэрофотосъемки. Новейшие системы мониторинга воздушных линий имеются в наличии у нашей компании «Мирнычий». Мы предлагаем свою помощь в этом непростом вопросе по всей территории Западной Украины. Вы можете обратиться к нам за помощью в главный офис, который находится во Львове, или в любой другой филиал, например, в Ивано-Франковске. Наши сертифицированные специалисты в Тернополе помогут вам провести качественный мониторинг в кратчайшие сроки. Цена на наши услуги самая приятная в городе Ровно.

В своей работе мы используем самые современые технические устройства такие как беспилотники, квадрокоптеры. Именно благодаря им мы получаем высокоточные снимки с привязкой к системе координат, что позволяет создавать качественные карты и трехмерные модели. Обратившись к нам, вы получите идеально выполненную работу точно в срок, за умеренную плату.

Нівелювання підкранових шляхів, доріг, підлоги

Нівелювання підкранових колій – це комплекс інженерно-геодезичних робіт, основним завданням яких є вимірювання основних параметрів підкранових колій, а також їх геометричних характеристик з метою визначення їх розташування в плані та по висоті. Даний тип робіт відноситься до будівельного етапу підвищеної складності, який вимагає високої майстерності та кваліфікації геодезистів, а також використання високоточного обладнання.

Для чого потрібне нівелювання підкранових колій, доріг, підлог, рейок та асфальту?

Головним завданням нівелювання підкранових колій, доріг, рейок та підлоги є визначення відповідності положення досліджуваних конструкційних елементів проектній документації, а також будівельним нормам та регламентам. Завдяки нівелюванню рейок, визначається коефіцієнт перевищення між сусідніми рейками, що може призвести до конструкційної не відповідності будованої споруди.

Згідно вимог чинного законодавства України на об’єктах нерухомості щорічно повинні відбуватися перевірки кранових шляхів та рейок. У процесі перевірки відповідності, досліджується, як зовнішній стан елементів споруди, так і проводяться комплексні геодезичні дослідження.

До геодезичних досліджень в процесі нівелювання підкранових рейок відносять:

 • Геодезична перевірка коефіцієнтів паралельності рейок;
 • Визначення показників відхилення від осі кожної рейки;
 • Визначення показників перевищення між сусідніми рейками;
 • Проведення замірів між осями та рейками;
 • Визначення перевищень однієї рейки на кожні 5-6 метрів;
 • Проведення  визначення фактичних розмірів між всіма рейками по осях.

Результатом досліджень та вимірювань є занесення отриманих даних у таблиці ЗНіП із зазначеннями допустимими та фактичними відхиленнями для конкретного об’єкту нерухомості. Крім того, в даних таблицях вказуються «слабкі» місця конкретної споруди, які слід враховувати та ліквідувати при здійснені наступних етапів будівельного процесу.

Нівелювання підкранових елементів є не менш важливим етапом будівництва, який дозволяє отримати дані про стан конструкційних елементів споруди.

При проведені досліджень кранів варто дотримуватися наступних етапів перевірки:

 • Визначення показників паралельності балок;
 • Визначення ступеню прогину балок;
 • Отримання даних про розміри між колесами крана;
 • Визначення відстані між рейками на візку;
 • Отримання даних  про розміри між колесами візка;
 • Заміри головних діагоналей крана по колесах з контрольними точками.

Нівелювання підкранових підлог та нівелювання підкранових доріг є не менш важливим етапом при здійсненні будівельного процесу кожного об’єкту нерухомості. Саме підлоги мають бути рівними, блискучими та гладкими.

Процес нівелювання підлоги передбачає заливку спеціальною, самовирівнюючою сумішшю, поверх стяжки підлоги. Завдяки нівелюванню підлоги, поверхня стає ідеально рівною та готовою до килимкових покриттів, ламінування або укладення паркетної дошки. Під час нівелювання підлоги варто враховувати  допуски бетону по висоті. У тому випадку якщо  для бетону допуски становлять до 20 мм по висоті, то для чистової підлоги це буде 2 мм. на кожні два метри нівер-суміші.

Для того, щоб проведення нівелювання підкранового асфальту або нівелювання підкранових шляхів та доріг реалізувалося швидко то якісно, проведення будівельних робіт варто довіряти виключно професіоналам. Замовити послугу нівелювання підкранових колій, доріг або підлоги Ви можете вже сьогодні он-лайн, завітавши на офіційний сайт ТзОВ «Мірничий.

Замовити нівелювання підкранових колій, доріг, підлоги по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий» пропонує послуги професійного  нівелювання підкранових шляхів, доріг та підлоги для об’єктів будь-якого цільового призначення на території Західної України. Завдяки сучасному обладнанню та команді кращих експертів процес нівелювання не займе багато часу та відбудеться у відповідності до всіх будівельних норм та регламентів чинного законодавства України.

ТзОВ «Мірничий» – це широкий комплекс інженерно-геодезичних робіт та тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

Повний геодезичний супровід будівництва: Житлові комплекси, Промислові об’єкти, АЗК та лінійні об’єкти

Геодезичний супровід будівництва – це складний процес, основним завданням якого є забезпечення надійності та безпечності майбутньої будівлі. Геодезичний супровід передбачає проведення геодезичних вимірювань, креслень та виконавчих змін у відповідності з заданою нормативною та проектною документацією. Результатом проведення геодезичних робіт є правильне розміщення та зведення споруди згідно заданим геометричним параметрами будівельного проекту.

Для чого потрібен геодезичний супровід будівництва?

Геодезичний супровід житлових комплексів є невід’ємною складовою кожного будівельного процесу. Особливістю геодезичного супроводу будівництва доріг та споруд є можливість його проведення не тільки перед початком здійснення будівельного процесу, але й під час його проведення.

Основними етапами геодезичного супроводу будівництва є :

 • Інженерно-геоднзичні та інженерно-геологічні вишукування перед початком будівництва
  • Геологічні та геодезичні дослідження конкретної ділянки;
  • Професійне геологічне вишукування ділянки є першим кроком перед зведенням споруди. На початковому етапі фахівці ретельно обстежують об’єкт та аналізують потенційні ризики під час будівництва.
  • Створення геодезичної основи;
  • Етап створення геодезичної основи полягає у формуванні єдиної системи координат у відповідності до геометрії будівлі. В процесі створення геодезичної основи головні осі та другорядні складові ретельно аналізуються та фіксуються. Саме від цього етапу залежить, як кінцева якість споруди, так і розроблення всієї будівельної документації.
  • Геодезична розбивка основи;
  • Геодезична розбивка основи передбачає зведення магістральних, лінійних споруд, а також розбивку геодезичної мережі на будівельному майданчику.
  • Створення мережі згущення;
  • Виконавче геодезичне вимірювання параметрів будівлі, а також контроль та проведення зйомки для формування попередньої виконавчої документації.
 • Основний період будівництва
  • Будівельна геодезія та контроль проведення земляних робіт;
  • Винос в натуру фундаментів, та будівельних осей конструктивних елементів;
  • Контроль правильної установки опалубки та виведення арматури;
  • Геодезичний супровід будівельно-монтажних робіт;
  • Кваліфікована виконавча зйомка результату будівельного процесу;
  • Формування та підготовка пакету виконавчої геодезичної документації згідно заданим вимогам.
 • Закінчення будівельного процесу
  • Складання технічного звіту по результатам виконаних геодезичних зйомок;
  • Формування виконавчої звітності виконаних інженерних профілів та планів виконаних робіт;
  • Спостереження за результатом геодезичного супроводу будівництва у порівнянні співвідношення до і після здачі проекту в експлуатацію.

Геодезичні роботи при будівництві споруди або доріг є важливим етапом перед початком нового будівництва. Саме від правильності їх розрахунків залежить можливість початку процесу будівництва. У випадку відповідності геодезичних розбивок нормам та регламентам чинного законодавства України, розпочинається будівництво нової споруди.

Для забезпечення якості геодезичного супроводу будівництва, геодезисти мають супроводжувати процеси будівництва, а також виконувати необхідні заміри. Крім того, саме професійні геодезисти мають здійснювати оформлення документації, перевірку виконавчих документів, які було надано фірмами-субпідрядниками будівництва. Наступним етапом геодезичного супроводу є кваліфікована підготовка схеми всіх об’єктів, проекцій, задіяних комунікацій та загального генерального плану.

Замовити геодезичний супровід будівництва у Західній Україна

ТзОВ «Мірничий» пропонує інженерно-геодезичний супровід об’єктів будь-якого цільового призначення. Завдяки команді професіоналів та залученню сучасного обладнання ми здійснюємо широкий спектр геодезичних робіт на кожному етапі виробництва. Ціна геодезичного забезпечення визначається індивідуально та залежить від обсягів робіт, конфігурації будівлі та від місця її розташування.
Для замовлення геодезичного супроводу об’єкту будівництва Вам достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії. Кваліфіковані експерти нададуть відповіді на будь-які Ваші питання та порекомендують оптимальні види геодезичних робіт в будівництві в залежності від особливостей Вашого об’єкту.

ТзОВ «Мірничий» – це професійний геодезичний супровід промислових об’єктів будь-якого цільового призначення з гарантією якості.

Результати виконаних робіт

Спостереження за деформаціями

Спостереження за деформаціями, які з’являються під час будівництва чи експлуатації об’єктів внаслідок природних процесів, усадки ґрунту, недотримання технології, надмірних навантажень або інших чинників, – це невід’ємна складова інженерно-геодезичних робіт у будівництві.

Спостереження за допомогою геодезичного інструменту – це комплекс вимірювальних і описових заходів з виявлення величин деформацій і причин їх виникнення.

До них належать:

 • вимірювання усадки фундаментів;
 • визначення горизонтальних переміщень об’єктів чи їх частин;
 • вимірювання нахилу висотних будівель, башт, труб тощо.

За результатами вимірювань і аналізу отриманих даних перевіряється правильність проектних розрахунків, робляться висновки про якість виконання будівельних робіт та розроблюються заходи з усунення дефектів і недоліків.

Спостереження за деформаціями проводяться, починаючи з початкових етапів підготовки до будівельних робіт і аж до завершення будівництва об’єкту, а в багатьох випадках – і протягом усього терміну його експлуатації. Інженери-геодезисти планово перевіряють абсолютні та відносні значення усадки, переміщення та нахилу будівель і споруд за заздалегідь узгодженими графіками вимірювання деформацій, але за потреби виконують і термінові спостереження.

Спостереженнями за деформаціями об’єктів у Львові та Львівській області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги зі спостереження за деформаціями будівель і споруд, дамб, ГЕС чи інших житлових, промислових та інфраструктурних об’єктів у Львові, Львівській області та за їх межами.

 • Ми користуємось сучасним геодезичним обладнанням та інструментом Leica.
 • У нас працюють сертифіковані інженери-геодезисти з великим досвідом.
 • Ми надаємо геодезичні послуги за помірними цінами.

Щоб дізнатись більше та обговорити деталі геодезичного спостереження за вашим об’єктом, зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.

Спостереження за деформаціями будівель і споруд, дамб, гес

Для того щоб отримати детальну інформацію про тимчасову деформації будівель, на регулярній основі проводяться вимірювання параметрів зсуву паль і несучих конструкцій по горизонтальним, вертикальним і повним векторам, а також розтягування і стиснення даних елементів. Крім того, на підставі даних показників визначається і швидкість деформування будівлі, що в подальшому сприяє більш ретельному моніторингу за його тимчасовими змінами. Згідно з вимогами, визначеними за державним стандартом, вимірювання дозволяють вчасно вжити наступних заходів:

 • встановити абсолютні та відносні показники деформацій;
 • провести порівняння отриманих фактичних даних з тими, що були отримані за допомогою розрахунків;
 • визначити причини оголошення аварійного стану будівлі;
 • вжити своєчасних заходів щодо упередження подальшого руйнування будівель;
 • отримати параметри стійкості фундаменту і несучих колон;
 • отримати дані про стійкість/плавучість грунту;
 • розрахувати допустимі для експлуатації будівлі деформаційні параметри.

Всі ці виміри проводяться протягом всього будівельного процесу, а також на регулярній основі вже під час експлуатації будівлі, поки не буде досягнуто стабільно прийнятних параметрів. Крім того, спостереження за деформаціями та зсувами стануть невід’ємною частиною процесу усунення тріщин, зсувів та інших порушень в теперішній структурі будівлі.

Які величини фіксуються в процесі спостереження за деформаціями?

Розглянемо нижче величини, які фіксуються під час проведення спостереження за деформаціями та осіданням:

 • зміщення відносно вертикальної осі;
 • зміщення відносно горизонтальної осі;
 • крен.

При цьому послідовність етапів спостереження буде такою:

 • планування необхідних етапів зняття замірів;
 • установка геодезичних знаків висотної і планової основи з прив’язкою їх до конкретного спорудження;
 • виявлення деформаційних маркерів на будівлі;
 • проведення замірів величин деформацій;
 • аналіз отриманих замірів.

Далі, за результатами проведених замірів ви отримаєте звіт, який буде містити:

 • опис мети спостереження деформацій;
 • технічні характеристики будівлі;
 • характеристики грунтів та основи будівлі;
 • схеми розташування і формат обраних оріентірних і вимірювальних елементів;
 • методику проведення спостережень;
 • фактори, що викликають деформацію;
 • висновки.

Вам потрібно виконати спостереження за деформаціями будівель в будь-якому місті Західної України? Ви можете замовити цю послугу у спеціалістів ТзОВ Мірничий!

ТзОВ Мірничий – це унікальний сервіс, який ви можете замовити для міста Рівне. Спеціалісти цього сервісу можуть виконати спеціально для вас послуги спостереження за деформаціями споруд будь-якої складності також і у місті Тернопіль. При цьому ми гарантуємо 100%-ну якість, яка дуже важлива у такій серйозній справі, як будівництво. Наші сертифіковані професіонали, використовуючи найсучасніші вимірювальні прилади та свої знання складуть дуже інформативний звіт, який детально опише стан досліджуваної будівлі, розташованної у Львові та у будь-якому іншому місті Західної України (наприклад, Івано-Франківську).

Щодо ціни на дану послугу, її розмір ви можете дізнатися, звернувшись до нашого менеджера за зазначеним контактним телефоном чи написавши нам на електрону адресу.

Створення обмірних креслень будівель, споруд

Реконструкція будь-якої будівлі починається зі створення обмірних креслень. Також такі креслення використовуються у разі відсутності необхідної робочої або виконавчої документації. Обмірні креслення необхідні для розробки документації, де важливе знання точних розмірі будівель або окремих частин будівельних конструкцій на даний момент часу.

Для чого необхідно проводити обмірювальні вимірювання?

Створення обмірних креслень будівель, споруд необхідне для:

 • створення та відновлення креслень, що відображають стан будівлі в даний проміжок часу;
 • відцифрування креслень;
 • отримання точних розмірів для планування та проведення реставраційних робіт;
 • складання планів будівництва споруд.

В обмірних кресленнях міститься інформація про все план будівель, в тому числі про несучі конструкції, колони, зв’язки, перегородки, віконні і дверні прорізи, балкони та інше. Також зазначаються розміри всіх вищезазначених конструкцій, їх розташування відносно одна одної з вказуванням точної відстані між ними. Крім того, проводиться висотно-планова зйомка елементів внутрішніх комунікацій із зазначенням точного місця їх розташування.

Детальне створення обмірних креслень будівель – робота достатньо складна і виконати її можуть тільки професіонали. Проведення її необхідне для створення робочої документації по подальшому проектуванню будівельних чи реставраційних робіт.

Маючи у власності обмірювальний план будівлі, замовник знайомиться з повною інформацією щодо будівлі, яка надає можливість:

 1. Перевірити, чи відповідає фактичний метраж приміщень зазначеному в кадастровому паспорті та чи відповідає конфігурація плану приміщення по факту плану БТІ.
 2. Отримати інформацію про фактичну площу приміщень, оцінити їх співвідношення у розмірному плані, побачити різницю між несучими стінами і простими перегородками.
 3. Зробити самостійний проект перепланування будівлі.
 4. Точно визначити кількість необхідних будівельних матеріалів для проведення запланованих робіт та оцінити їх вартість.
 5. З максимальною точністю розпланувати розташування предметів у приміщенні.

Хто може зробити якісні обміри у Західній Україні?

Якісне та своєчасне створення обмірних креслень споруд вам може забезпечити компанія «Мірничий», яка працює з багатьма містами на території Західної України. Професіонали нашої компанії мають всі необхідні знання та навички для надання послуги на найвищому рівні. Гарантією цього є те, що обмірні креслення виконуються методом лазерного 3д сканування. Такий метод дозволяє все робити швидко та якісно й всі розміри будуть взяті з точністю 0,3-1 мм

Всі необідні обмірювальні роботи проводитимуть сертифіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи у цій справі. Це справжні професіонали своєї справи. Наш головний офіс знаходиться у місті Львів. Також ми виконуємо роботу і в інших містах регіону, наприклад, у місті Івано-Франківськ. Ще ви маєте змогу знайти нашу філію у місті Рівне.

Де б саме ви не замовили наші послуги, ви можете бути впевнені у їх якості і своєчасності, а також в справедливості і доступності наших цін.

Якщо ж вам зручніше зв’язатися з нами телефоном, ви також маєте таку можливість. А жителі міста Тернопіль можуть завітати на консультацію до нашого офісу і дізнатися все з перших рук.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Слідкуйте за ходом нашої роботи у Facebook та Instagram, цікаві новини, наші свята, як все відбувається

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Click here to Troubleshoot.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну