Що це?

Карстовая геология – это исследование грунтов на наличие в их слоях карстов и воронок от них. Соответствующие исследования производят перед началом строительства различных типов сооружений, прокладкой теплотрасс, автомагистралей и других строительных и инженерных работ, выполнение которых зависит от качества грунта.

Карстовая опасность – это угроза и возможность негативного влияния карстовых проявлений и закарствование территории при освоении их эксплуатации. Она отличается, как правило, интенсивностью и параметрами карстовых деформаций, оценивается как риск всевозможных убытков. Её очень сложно определить.

Карстовая опасность территории оценивается, основываясь на её изучении с применением различных методов (инженерно-геологических, геофизических и гидрогеологических, геоморфологических и т.д.), включая качественные и количественные характеристики.

Для чого необхідно?

Перед тим як провести будівельні чи інженерні роботи, потрібно провести комплексні дослідження території на предмет можливості виникнення карстових явищ, зсувів, лавин, а також небезпечних явищ в умовах схилів. Високоточне обладнання дозволяє нам змоделювати перспективи геологічної обстановки, визначити ризики і потенційні небезпеки, які загрожують планованим на території будівлям при тривалій експлуатації в умовах нестійких ґрунтів. Після проведених робіт ми даємо докладні рекомендації про заходи щодо зміцнення конструкцій для запобігання розвитку негативних наслідків.

Приступаючи до інженерних вишукувань на досліджуваній ділянці, ми перш за все звертаємося до нашого архіву і піднімаємо всю документацію, що стосується попередніх досліджень за останні 50 років.
За допомогою сучасних методик і унікального обладнання ми проводимо польові випробування, включаючи випробування навантаженнями на штамп, статичне і динамічне зондування, пресиометром, використовуємо новітні геотехнічні методики.
Отримані в ході випробувань зразки ґрунту і ґрунтових вод досліджуються у власній лабораторії нашої компанії.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

НАШІ НОВИНИ

🗾Топографічна зйомка - це не простий процес, який потребує команду досвідчених геодезистів, які точно знають як швидко та правильно провести топозйомку будь-яких масштабів.🗾
.
Саме тому рекомендуємо замовляти топографічну зйомку у нас ⭐️
.
Www.mirnychyj.com.ua
.
#топозйомка #топографічназйомка #геодезія #геологія #геология #геодезия #геодезіяльвів
... See MoreSee Less

2 weeks ago

🗾Топографічна зйомка - це не простий процес, який потребує команду досвідчених геодезистів, які точно знають як швидко та правильно провести топозйомку будь-яких масштабів.🗾 . Саме тому рекомендуємо замовляти топографічну зйомку у нас ⭐️ . Www.mirnychyj.com.ua . #топозйомка #топографічназйомка #геодезія #геологія #геология #геодезия #геодезіяльвів
Load more
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Залиште свої дані і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами протягом години