Геологія

Геологія

Геологічні роботи будь якої складності. Отримайте  консультацію і замовте наші послуги.

Геологічне дослідження ділянки – це вихідна точка для проектування будівлі чи споруди. Воно слугує для об’єктивної оцінки міцності ґрунтів. Висновки, зроблені за результатами геології земельної ділянки, лягають в основу розрахунків розміру та характеристик фундаменту. Помилки, припущені під час геодезичних досліджень або інтерпретації отриманих результатів, можуть призвести до значних фінансових втрат у процесі будівництва об’єкта або під час його експлуатації.

Комплексні інженерно-геологічні вишукування земельної ділянки під забудову складаються з кількох етапів:

  • буріння однієї чи кількох свердловин для відбору зразків ґрунту;
  • лабораторне дослідження отриманих зразків;
  • складання геологічного звіту встановленої форми.

У багатьох випадках достовірні дані, отримані під час досліджень безпосередньо на місці майбутньої забудови, дають змогу суттєво зменшити витрати на будівництво житлової будівлі, промислової споруди чи об’єкта інженерної інфраструктури, якщо геологія ділянки виявляється більш сприятливою, ніж вважалося раніше.

Геологічні дослідження у Львові та Львівській області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги з дослідження земельних ділянок.

  • Ми маємо обладнання та устаткування для буріння свердловин і лабораторного аналізу отриманих зразків ґрунту.
  • Результати досліджень, виконаних нашими фахівцями, лягають в основу проектування висотних будівель, промислових комплексів та інших складних об’єктів.
  • Ми надаємо послуги за помірними цінами і працюємо у Львові, Львівській області та за їх межами.

Вартість геологічних досліджень складається з витрат на буріння свердловин, необхідних для отримання проб ґрунту, та відстані до об’єкта.

Щоб дізнатись, скільки коштує інженерна геологія вашої земельної ділянки, чи отримати консультацію фахівця-геолога щодо проведення досліджень, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.