Спостереження за деформаціями

Спостереження за деформаціями, які з’являються під час будівництва чи експлуатації об’єктів внаслідок природних процесів, усадки ґрунту, недотримання технології, надмірних навантажень або інших чинників, – це невід’ємна складова інженерно-геодезичних робіт у будівництві.

Спостереження за допомогою геодезичного інструменту – це комплекс вимірювальних і описових заходів з виявлення величин деформацій і причин їх виникнення.

До них належать:

  • вимірювання усадки фундаментів;
  • визначення горизонтальних переміщень об’єктів чи їх частин;
  • вимірювання нахилу висотних будівель, башт, труб тощо.

За результатами вимірювань і аналізу отриманих даних перевіряється правильність проектних розрахунків, робляться висновки про якість виконання будівельних робіт та розроблюються заходи з усунення дефектів і недоліків.

Спостереження за деформаціями проводяться, починаючи з початкових етапів підготовки до будівельних робіт і аж до завершення будівництва об’єкту, а в багатьох випадках – і протягом усього терміну його експлуатації. Інженери-геодезисти планово перевіряють абсолютні та відносні значення усадки, переміщення та нахилу будівель і споруд за заздалегідь узгодженими графіками вимірювання деформацій, але за потреби виконують і термінові спостереження.

Спостереженнями за деформаціями об’єктів у Львові та Львівській області

Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає послуги зі спостереження за деформаціями будівель і споруд, дамб, ГЕС чи інших житлових, промислових та інфраструктурних об’єктів у Львові, Львівській області та за їх межами.

  • Ми користуємось сучасним геодезичним обладнанням та інструментом Leica.
  • У нас працюють сертифіковані інженери-геодезисти з великим досвідом.
  • Ми надаємо геодезичні послуги за помірними цінами.

Щоб дізнатись більше та обговорити деталі геодезичного спостереження за вашим об’єктом, зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату