Створення і візуалізація 3D моделі місцевості, створення тривимірних моделей будівель та промислових об’єктів

З появою доступних безпілотників, ринок аерофотознімання виріс: якщо раніше зйомка з гелікоптера або літака коштувала дорого і була неможливою для важкодоступних місць, то тепер все більше компаній замовляють відеозйомку, зйомку ортофотопланів та 3d моделей саме з безпілотників.

За допомогою дронів можна отримувати точні фото і відеоматеріали, які після обробки в спеціалізованому програмному забезпеченні дозволяють створювати цифрові та електронні карти і складати топографічні плани місцевості, а також будувати детальні 3D моделі місцевості та об’єктів.

БПЛА дозволяють проводити зйомку з малих висот з великою деталізацією, недоступною для великої авіації і супутників і в десятки разів швидше, ніж з використанням тахеометричної зйомки.

Створення та візуалізація 3d моделей місцевості

Щоб провести будівництво чи зробити зміну в наявному промисловому об’єкті, будівлі чи місцевості перш за все потрібно створити його 3d модель. Це дасть змогу не тільки отримати візуальне бачення майбутніх змін, а також скласти детальні інструкції, плани дій.

Вихідними даними для створення 3D-моделей місцевості (тривимірних карт) є детальні плани міст і топографічні карти, дані класичної аерофотозйомки (або зйомки з БПЛА) і лазерного сканування, а також космічні знімки надвисокої роздільної просторової здатності.

3D реконструкції робляться за допомогою звичайних фотографій, знятих на безпілотник і об’єднаних в 3д модель. За допомогою спеціальної програми, можна одночасно обробляти і об’єднувати тисячі фотографій, знятих з різних ракурсів, і автоматично створювати топографічні карти і 3d моделі місцевості.

Завдяки комп’ютерним програмам, можна здійснювати вимірювання: вважати обсяги, площі і відстані, що пізніше дозволить використати ці дані для контролю запасів, що залишилися на будівництвах.

Попит на 3D моделі

Зростаючий попит на створення та візуалізацію 3D-моделі місцевості обумовлений активним їх використанням в навігаційних пристроях і геоінформаційних системах. Крім того вони використовуються для просторового аналізу в міському плануванні та управлінні розвитком територій, при проведенні проектних робіт в будівництві і на транспорті, розрахунках телекомунікаційних мереж і в багатьох інших сферах.

Тривимірні моделі промислових та будівельних об’єктів

Створення тривимірних моделей будівель та промислових об’єктів в Тернополі, Івано-Франківську та всьому регіоні Західної України широко застосовується для цілей моніторингу та управління об’єктами. Збір інформації про об’єкт може здійснюватися:

  • Регулярно (з певною періодичністю);
  • В режимі реального часу, коли інформація доступна постійно;
  • Тимчасово, з великою періодичністю в режимі довгострокової перспективи.

Якісні послуги та помірну ціну

Геодезично – землевпорядна група «Мірничий» Львів та Рівне, надає лише професійні послуги:

  1. Створення тривимірних моделей будівель;
  2. Створення тривимірних моделей промислових об’єктів;
  3. Створення тривимірних моделей місцевості.

Ми використовуємо лише сертифіковане устаткування та програмне забезпечення, а також в нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, тому наші послуги одні з найякісніших в регіоні. Для замовлення створення та візуалізації 3-вимірних моделей різної складності звертайтесь в компанію «Мірничий».

Результати виконаних робіт

3D МОДЕЛЬ ПЛОЩА РИНОК ЛЬВІВ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату