Створення та візуалізація 3d моделей місцевості

З появою доступних безпілотників, ринок аерофотознімання виріс: якщо раніше зйомка з гелікоптера або літака коштувала дорого і була неможливою для важкодоступних місць, то тепер все більше компаній замовляють відеозйомку, зйомку ортофотопланів та 3d моделей саме з безпілотників.

За допомогою дронів можна отримувати точні фото і відеоматеріали, які після обробки в спеціалізованому програмному забезпеченні дозволяють створювати цифрові та електронні карти і складати топографічні плани місцевості, а також будувати детальні 3D моделі місцевості та об’єктів.

БПЛА дозволяють проводити зйомку з малих висот з великою деталізацією, недоступною для великої авіації і супутників і в десятки разів швидше, ніж з використанням тахеометричної зйомки.

Замовити послугу

  Для чого потрібна 3D модель місцевості?

  Щоб провести будівництво чи зробити зміну в наявному промисловому об’єкті, будівлі чи місцевості перш за все потрібно створити його 3d модель. Це дасть змогу не тільки отримати візуальне бачення майбутніх змін, а також скласти детальні інструкції, плани дій.

  Вихідними даними для створення 3D-моделей місцевості (тривимірних карт) є детальні плани міст і топографічні карти, дані класичної аерофотозйомки (або зйомки з БПЛА) і лазерного сканування, а також космічні знімки надвисокої роздільної просторової здатності.

  Як створюються 3Д карти місцевості?

  3D реконструкції робляться за допомогою звичайних фотографій, знятих на безпілотник і об’єднаних в 3д модель. За допомогою спеціальної програми, можна одночасно обробляти і об’єднувати тисячі фотографій, знятих з різних ракурсів, і автоматично створювати топографічні карти і 3d моделі місцевості.

  Завдяки комп’ютерним програмам, можна здійснювати вимірювання: об’ємів, площі і відстані, що пізніше дозволить використати ці дані для контролю запасів, що залишилися на будівництвах.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Попит на 3d моделі

  Зростаючий попит на створення та візуалізацію 3D-моделі місцевості обумовлений активним їх використанням в навігаційних пристроях і геоінформаційних системах. Крім того вони використовуються для просторового аналізу в міському плануванні та управлінні розвитком територій, при проведенні проектних робіт в будівництві і на транспорті, розрахунках телекомунікаційних мереж і в багатьох інших сферах.

  Створення тривимірних моделей будівель та промислових об’єктів в Тернополі, Івано-Франківську та всьому регіоні Західної України широко застосовується для цілей моніторингу та управління об’єктами. Збір інформації про об’єкт може здійснюватися:

  • Регулярно (з певною періодичністю);
  • В режимі реального часу, коли інформація доступна постійно;
  • Тимчасово, з великою періодичністю в режимі довгострокової перспективи.
  Створення та візуалізація 3d моделей місцевості

  Знайти команду кращих, сертифікованих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн, завітавши на сайт компанії «Мірничий».

  Створення та візуалізація 3d моделей місцевості 1

  Як можна замовити послугу?

  Допомогти у створенні 3D карти або моделі місцевості вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -