Що це?

В залежності від особливостей будівельного процесу треба обирати потрібний вид вишукування.

Розрізняють наступні види вишукувань:

  • Інженерно-топографічні вишукування;
  • Інженерно-геодезичні вишукування;
  • Інженерно-геологічні вишукування;
  • Перед проектні інженерні вишукування.

Інженерно-топографічне вишукування передбачає створення геодезичної основи та визначення відповідності даної ділянки вимогам законодавчої документації. В процесі інженерного вишукування проводиться аналіз ділянки по рельєфу, по площі, комунікаціям та мережам, а також формується топографо-геодезичний звіт про проведення інструментальних вимірювань на конкретній місцевості. Наступним кроком даного етапу є затвердження топографічної зйомки у державних, виконавчих органах будівництва та архітектури.

Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва – це реалізація комплексу дій з метою отримання точних даних про конкретну ділянку. Даний тип досліджень передбачає визначення меж та параметрів конкретної ділянки, розбивку майданчика, проведення замірів та відміток гирла свердловин, плям забудови, винесення будівельних осей, а також координат точок для подальшого проведення робіт буріння. Отриманні дані передаються будівельникам для здійснення наступних етапів процесів будівництва.

Для чого потрібне це вишукування?

Інженерно-геодезичне вишукування для будівництва – це невід’ємна складова перед початком проведення будівельного процесу.
Особливістю інженерно-геодезичного вишукування лінійних споруд є комплексне оцінювання не тільки території для реалізації майбутнього будівництва, але й отримання інформації про інженерний захист території, про особливості проектування та цілі планування конкретної споруди. Як результат, завдяки експертному геодезичному вишукуванню визначається доцільність та безпечність майбутньої споруди.

ЗАМОВЛЯЙТЕ НАШІ ПОСЛУГИ І ВИ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ ЯК ЯКІСТЮ ВИКОНАНОЇ НАМИ РОБОТИ, ТАК І НАШИМ СЕРВІСОМ.

Кошторис на інженерно-геодезичне вишукування залежить від класу складності об’єкту та ступеню дослідження району. Також ціна інженерно-геодезичних робіт залежить від розміру території та особливостей конкретної ділянки.

Результати виконаних робіт

ДЕ ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛІСТІВ?

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Click here to Troubleshoot.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну