Інженерно геодезичне вишукування

Інженерні вишукування – це комплекс досліджень, основним завданням яких є отримання повної та достовірної інформації про конкретну будівельну ділянку. Завдяки отриманню експертних даних, саме геодезичне вишукування є основою для розробки дозвільної документації, отримання технічних умов та точних даних про конкретну ділянку.

В залежності від особливостей будівельного процесу треба обирати потрібний вид вишукування.

Розрізняють наступні види вишукувань:

  • Інженерно-топографічні вишукування;

Інженерно-топографічне вишукування передбачає створення геодезичної основи та визначення відповідності даної ділянки вимогам законодавчої документації. В процесі інженерного вишукування проводиться аналіз ділянки по рельєфу, по площі, комунікаціям та мережам, а також формується топографо-геодезичний звіт про проведення інструментальних вимірювань на конкретній місцевості. Наступним кроком даного етапу є затвердження топографічної зйомки у державних, виконавчих органах будівництва та архітектури.

  • Інженерно-геодезичні вишукування;

Інженерно-геодезичні вишукування для будівництва – це реалізація комплексу дій з метою отримання точних даних про конкретну ділянку. Даний тип досліджень передбачає визначення меж та параметрів конкретної ділянки, розбивку майданчика, проведення замірів та відміток гирла свердловин, плям забудови, винесення будівельних осей, а також координат точок для подальшого проведення робіт буріння. Отриманні дані передаються будівельникам для здійснення наступних етапів процесів будівництва.

  • Інженерно-геологічні вишукування;

Основним завданням інженерно-геологічного вишукування є буріння свердловин, відбір зразків грункту та випробування порід у лабораторних умовах з проведенням хімічного аналізу ґрунтових вод. Результатом інженерно-геологічного вишукування є формування техніко інженерно-геологічної звітності про експертні результати досліджень.

  • Перед проектні інженерні вишукування.

Інженерні вишукуванні попереднього типу є призначеними для проведення комплексної аналітики ділянки на доцільність початку процесу будівництва.

Для чого потрібне інженерно-геодезичне вишукування?

Інженерно-геодезичне вишукування для будівництва – це невід’ємна складова перед початком проведення будівельного процесу.
Особливістю інженерно-геодезичного вишукування лінійних споруд є комплексне оцінювання не тільки території для реалізації майбутнього будівництва, але й отримання інформації про інженерний захист території, про особливості проектування та цілі планування конкретної споруди. Як результат, завдяки експертному геодезичному вишукуванню визначається доцільність та безпечність майбутньої споруди.
В подальшому, отримані дані інженерно-геодезичного вишукування застосовуються для:

   • Комплексної розробки проекту;
   • Забезпечення правильного територіального планування;
   • Формування техніко-економічного висновку;
   • Розроблення робочої документації;
   • Особливості експлуатації об’єкту;

Кошторис на інженерно-геодезичне вишукування залежить від класу складності об’єкту та ступеню дослідження району. Також ціна інженерно-геодезичних робіт залежить від розміру території та особливостей конкретної ділянки.

Замовити інженерно-геодезичне вишукування на території Західної України

ТзОВ «Мірничий» пропонує комплексне проведення інженерно-геодезичних вишукувань для об’єктів будь-якого цільового призначення. Багаторічний досвід роботи та команда кращих експертів є гарантом якісного та оперативного результату дослідження.
Замовити інженерно-геодезичні вишукування Ви можете, як в режимі он-лайн, так і зв’явзавшись з менеджерами нашої компанії.
ТзОВ «Мірничий» – це інженерно-геодезичні вишукування будь-якого рівня складності та тільки доступні ціни.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату