Інженерно-геодезичні вишукування

Інженерно-геодезичні вишукування – це комплекс досліджень, основним завданням яких є отримання повної та достовірної інформації про конкретну будівельну ділянку. Завдяки отриманню експертних даних, саме геодезичне вишукування є основою для розробки дозвільної документації, отримання технічних умов та точних даних про конкретну ділянку.

Замовити послугу

  Види вишукувань

  В залежності від особливостей будівельного процесу треба обирати потрібний вид вишукування.

  Розрізняють наступні види вишукувань:

  • Інженерно-топографічні вишукування;
  • Інженерно-геодезичні вишукування;
  • Інженерно-геологічні вишукування;
  • Перед проектні інженерні вишукування.

  Які роботи виконуються в ході вишукувань

  У процесі інженерно-топографічних вишукувань створюють геодезичну основу і виявляють невідповідності властивостей ділянки вимогам законодавства. Під час цих робіт аналізують рельєф, площу, комунікації та мережі на місцевості. Також формують топографо-геодезичний звіт про те, що було проведено інструментальне вимірювання на території. Далі результати топографічної зйомки повинні бути затверджені органами державної та виконавчої влади в галузі будівництва та архітектури.

  Інженерно-геодезичні вишукування – це цілий комплекс робіт з отримання точних даних про ділянку. У разі застосування цього типу аналізу визначаються межі і параметри території, проводиться розбивка майданчика, встановлюються позначки гирла свердловин, місць забудови, проходження будівельних осей, а також фіксуються координати ділянки для буріння в майбутньому. Вся отримана інформації передається будівельникам.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Для чого потрібні інженерно-геодезичні вишукування?

  Інженерно-геодезичне вишукування для будівництва – це невід’ємна складова перед початком проведення будівельного процесу.
  Особливістю інженерно-геодезичного вишукування лінійних споруд є комплексне оцінювання не тільки території для реалізації майбутнього будівництва, але й отримання інформації про інженерний захист території, про особливості проектування та цілі планування конкретної споруди. Як результат, завдяки експертному геодезичному вишукуванню визначається доцільність та безпечність майбутньої споруди.

  Інженерно-геодезичні вишукування

  Вартість вишукувань від компанії Мірничий

  Кошторис на інженерно-геодезичні вишукування для будівництва має різні ціни, які залежать від класу складності об’єкта і ступеня дослідження району. Також вартість залежить від розміру території і особливостей конкретної ділянки.

  Щоб дізнатися точну вартість наших послуг, необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати нам по телефону. Наш менеджер уточнить всі деталі і зможе повідомити вам підсумкову вартість виконання робіт. Ми встановили низькі ціни на роботи, щоб кожен зміг отримати якісну і професійну послугу від наших фахівців.

  Інженерно-геодезичні вишукування 1

  Чому потрібно вибрати компанію Мірничий

  Звернутися до нас потрібно, тому що:

  • Ми виконаємо роботу якісно і точно в строк;
  • Всі завдання виконують досвідчені фахівці відповідної кваліфікації;
  • У нас діють знижені ціни на послуги;
  • Ми працюємо по всій Західній Україні;
  • Наші роботи мають високу точність і достовірність.

  Допомогти з виконанням геодезичних вишукувань для будівництва можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території України. Звернутися до нас можна, зателефонувавши по телефону, залишивши заявку на сайті або відвідавши наш офіс у Львові. Всі наші співробітники діють відповідно до поточного законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також в юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -