Що це?

Як правило, інвентаризація проводиться за відсутності чи неповноті правовстановлюючих документів на земельні ділянки, невідповідність їх фактичного розташування і площі, зміни правовласників земельних ділянок. Процедура інвентаризації обов’язкова при проведенні реорганізації юридичної особи для складання розподільчого балансу або договору про приєднання (злиття).

Після виготовляється технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель, в яку входять такі матеріали та документи:

 • Робочий та зведений інвентаризаційний плани;
 • Перелік земель (земельних ділянок) за категоріями, які надані у користування чи власність з кадастровим номером чи без нього, або ж не наданих у користування чи власність і які використовують не за призначенням, без документів;
 • Матеріали інвентаризації земельних ділянок для погодження технічної документації землеустрою за статтею 186 Земельного кодексу України.

Як це робиться?

Для того, щоб швидко отримати дані для інвентаризації будь-якого об’єкта: земельна ділянка, елементів інфраструктури, об’єктів електроенергетики використовується безпілотник (БПЛА – безпілотний літаючий апарат). Він дозволяє здійснити аерофотозйомку та отримати якісні фото і відео матеріали, з можливістю зробити всі необхідні заміри, а також отримати доступ до важкодоступних місць.

Порядок робіт по інвентаризації земель:

 • Підготовка, збір та аналіз наявних правовстановлюючих документів;
 • Аерофотозйомка, топографо-геодезичні та картографічні роботи;
 • Необхідні дослідження та обстеження;
 • Узгодження меж земельних ділянок;
 • Формуванням звітної землевпорядної документації.

Порядок проведення інвентаризації

ТзОВ «Мірничий» проводить якісну основну і поточну інвентаризацію у всьому регіоні Західної України в максимально стислі терміни. Після чого наші професіональні фахівці обробляють отримані дані і складають всю необхідну технічну документацію з великою кількістю графічного матеріалу і всіх кількісних і якісних характеристик ділянки.

Ви можете замовити у нас такі послуги за доступною ціною у Івано-Франківську, Рівному чи Тернополі:

 • Інвентаризацію земель за межами населених пунктів;
 • Інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення;
 • Інвентаризацію елементів інфраструктури.

Також ми допомагаємо з методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури та правилами надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики.

ЗАМОВЛЯЙТЕ НАШІ ПОСЛУГИ І ВИ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ ЯК ЯКІСТЮ ВИКОНАНОЇ НАМИ РОБОТИ, ТАК І НАШИМ СЕРВІСОМ.

За результатами інвентаризації формується землевпорядний звіт, що містить необхідні землевпорядні документи і карту (план) території, на якій відображені розташування, розміри, межі земельних ділянок, межі обмежених у використанні частин, а також тісно пов’язані з землею об’єкти нерухомості.

Результати виконаних робіт

ДЕ ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛІСТІВ?

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

Ми знову розширюємось! Іноземних проектів більшає і тому ми раді запросити картографів, фотограметристів та гіс-спеціалістів до нас в штат!

Будемо раді досвідченим спеціалістам і початківцям з високим потенціалом :)

Є варіанти роботи на віддаленні і в офісі, з різним типом даних) Вчимо. Пишіть за деталями в повідомлення!

#роботальвів #роботакартографом #роботагіс #gislviv #mapping #LiDAR #роботаздому
... See MoreSee Less

2 days ago

Ми знову розширюємось! Іноземних проектів більшає і тому ми раді запросити картографів, фотограметристів та гіс-спеціалістів до нас в штат!Будемо раді досвідченим спеціалістам і початківцям з високим потенціалом :)Є варіанти роботи на віддаленні і в офісі, з різним типом даних) Вчимо. Пишіть за деталями в повідомлення!#роботальвів #роботакартографом #роботагіс #gislviv #mapping #lidar #роботаздому

 

Comment on Facebook

+

+

+

+

Фотограмметристом на Дельті!?

+

+ View more comments

👷🏻‍♂️робиш обмірні креслення об’єктів⁉️

➡️тоді ми тобі допоможемо🛰

👩🏻‍💻Презентуємо лазерне 3D сканування для реконструкції та створення обмірних креслень на території ⛳️Ізоляторного заводу м.Львів

🕶Багато писати не потрібно тут одні переваги:

✅обміри заводу (хмару точок) замовнику віддали за 5 год - економія часу і всі розміри на одній хмарі

✅непотрібно декілька разів їздити на об’єкт, переміряти

✅легко обміряти елементи із складною геометрією

✅важко доступні елементи також можна виміряти

✅дальність роботи сканера 130м із збереженням точності

✅всі розміри можна отримати з точність 1-3мм

✅ швидкі обміри всіх конструкцій на промисловому об’єкті, БЕЗ НЕОБХІДНОСТІ довгої зупинки виробництва з причини проведення обмірних робіт🚧

👉Для консультації⤵️

📲 067 676 85 32

📩 mirnychyj.com.ua/

⛳️вул.Садова 2а, м. Львів

#архитектура #laserscanning #3dmodel #architechture #surveying #bimmodel #geodesy #topography #fotogrammetria #dronemapping #engineering #photogrammetrie #3dmodeling #будівництво #архітектор #фасад #ландшафтнийдизайн #ВІМ #лазернесканування #3dсканування #лазерноесканирование #3dмоделирование #3dмоделювання #3dмодель #3dсканерпомещений #мірничий #mirnychyj #3dмодель #лазерний3dсканер
... See MoreSee Less

5 days ago

Load more
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну