ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА ЕЛЕМЕНТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ

Інвентаризація земель – здійснюється для, того щоб для об’єктів землеустрою визначити та уточнити межі, розміри та місцеположення, а також встановити характеристики (як кількісні так і якісні) для ведення державного земельного кадастру.

Замовити послугу

  ЩО ЦЕ?

  Як правило, інвентаризація проводиться за відсутності чи неповноті правовстановлюючих документів на земельні ділянки, невідповідність їх фактичного розташування і площі, зміни правовласників земельних ділянок. Процедура інвентаризації обов’язкова при проведенні реорганізації юридичної особи для складання розподільчого балансу або договору про приєднання (злиття).

  Після виготовляється технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель, в яку входять такі матеріали та документи:

  • Робочий та зведений інвентаризаційний плани;
  • Перелік земель (земельних ділянок) за категоріями, які надані у користування чи власність з кадастровим номером чи без нього, або ж не наданих у користування чи власність і які використовують не за призначенням, без документів;
  • Матеріали інвентаризації земельних ділянок для погодження технічної документації землеустрою за статтею 186 Земельного кодексу України.

  ЯК ЦЕ РОБИТЬСЯ?

  Для того, щоб швидко отримати дані для інвентаризації будь-якого об’єкта: земельної ділянки, елементів інфраструктури, об’єктів електроенергетики використовується безпілотник (БПЛА – безпілотний літаючий апарат). Він дозволяє здійснити аерофотозйомку та отримати якісні фото і відео матеріали, з можливістю зробити всі необхідні заміри, а також отримати доступ до важкодоступних місць.

  Порядок робіт по інвентаризації земель:

  • Підготовка, збір та аналіз наявних правовстановлюючих документів;
  • Аерофотозйомка, топографо-геодезичні та картографічні роботи;
  • Необхідні дослідження та обстеження;
  • Узгодження меж земельних ділянок;
  • Формуванням звітної землевпорядної документації.
  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ

  ТзОВ «Мірничий» проводить якісну основну і поточну інвентаризацію у всьому регіоні Західної України в максимально стислі терміни. Після чого наші професіональні фахівці обробляють отримані дані і складають всю необхідну технічну документацію з великою кількістю графічного матеріалу і всіх кількісних і якісних характеристик ділянки.

  Ви можете замовити у нас такі послуги за доступною ціною у Івано-Франківську, Рівному чи Тернополі:

  • Інвентаризацію земель за межами населених пунктів;
  • Інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення;
  • Інвентаризацію елементів інфраструктури.

  Також ми допомагаємо з методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури та правилами надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики.

  Інвентаризація земельних ділянок та елементів інфраструктури

  За результатами інвентаризації формується землевпорядний звіт, що містить необхідні землевпорядні документи і карту (план) території, на якій відображені розташування, розміри, межі земельних ділянок, межі обмежених у використанні частин, а також тісно пов’язані з землею об’єкти нерухомості.

  Інвентаризація земельних ділянок та елементів інфраструктури 1

  Допомогти в цьому вам можуть професіонали компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -