Інвентаризація земельних ділянок та елементів інфраструктури

Інвентаризація земель – здійснюється для, того щоб для об’єктів землеустрою визначити та уточнити межі, розміри та місцеположення, а також встановити характеристики (як кількісні так і якісні) для ведення державного земельного кадастру.

Інвентаризація земель, загальні положення

Як правило, інвентаризація проводиться за відсутності чи неповноті правовстановлюючих документів на земельні ділянки, невідповідність їх фактичного розташування і площі, зміни правовласників земельних ділянок. Процедура інвентаризації обов’язкова при проведенні реорганізації юридичної особи для складання розподільчого балансу або договору про приєднання (злиття).

Після виготовляється технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель, в яку входять такі матеріали та документи:

 • Робочий та зведений інвентаризаційний плани;
 • Перелік земель (земельних ділянок) за категоріями, які надані у користування чи власність з кадастровим номером чи без нього, або ж не наданих у користування чи власність і які використовують не за призначенням, без документів;
 • Матеріали інвентаризації земельних ділянок для погодження технічної документації землеустрою за статтею 186 Земельного кодексу України.

Для того, щоб швидко отримати дані для інвентаризації будь-якого об’єкта: земельна ділянка, елементів інфраструктури, об’єктів електроенергетики використовується безпілотник (БПЛА – безпілотний літаючий апарат). Він дозволяє здійснити аерофотозйомку та отримати якісні фото і відео матеріали, з можливістю зробити всі необхідні заміри, а також отримати доступ до важкодоступних місць.

Порядок робіт по інвентаризації земель:

 • Підготовка, збір та аналіз наявних правовстановлюючих документів;
 • Аерофотозйомка, топографо-геодезичні та картографічні роботи;
 • Необхідні дослідження та обстеження;
 • Узгодження меж земельних ділянок;
 • Формуванням звітної землевпорядної документації.

За результатами інвентаризації формується землевпорядний звіт, що містить необхідні землевпорядні документи і карту (план) території, на якій відображені розташування, розміри, межі земельних ділянок, межі обмежених у використанні частин, а також тісно пов’язані з землею об’єкти нерухомості.

Порядок проведення інвентаризації Львів та область

ТзОВ «Мірничий» проводить якісну основну і поточну інвентаризацію у всьому регіоні Західної України в максимально стислі терміни. Після чого наші професіональні фахівці обробляють отримані дані і складають всю необхідну технічну документацію з великою кількістю графічного матеріалу і всіх кількісних і якісних характеристик ділянки.

Ви можете замовити у нас такі послуги за доступною ціною у Івано-Франківську, Рівному чи Тернополі:

 • Інвентаризацію земель за межами населених пунктів;
 • Інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення;
 • Інвентаризацію елементів інфраструктури.

Також ми допомагаємо з методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури та правилами надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики.

Телефонуйте та звертайтеся в нашу компанію і наші фахівці проведуть консультації по виниклих питань .

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату