Виконавча зйомка підземних комунікацій (газопроводу, водопроводу, каналізації)

Виконавча зйомка підземних комунікацій – це важливий процес, основним завданням якого є визначення положення всіх прокладених комунікацій під землю, з метою проведення порівняльного аналізу результатів виконаних робіт з даними проектної документації. Виконавча зйомка підземних комунікацій відбувається перед початком будівництва будь-якої споруди (будинок, житловий комплекс, промислові об’єкти).

Замовити послугу

  Як виконується виконавча зйомка підземних комунікацій?

  Виконавча зйомка підземних інженерних мереж виконується з врахуванням наступних етапів:

  • Рекогностування місцевості;

  Рекогностування місцевості передбачає збір та аналіз документації, а також картографічних матеріалів для дослідження.

  • Процес обґрунтування та складання мережі знімання;
  • Здійснення планової та висотної зйомки всіх елементів комунікацій споруди;
  • Проведення замірів конструкційних елементів;
  • Формування виконавчих креслень.

  В процесі реалізації виконавчої зйомки комунікацій складаються плани розмірів мережі та її протяжності, профілі, а також виконавчі креслення з інформацією про всі поворотні перерізи та точки. Виконавче креслення має включати ситуаційний план, топоплан масштабі 1:500, поздовжний профіль інженерної мережі, а також каталог координат всіх точок підземних комунікацій.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Для чого потрібна виконавча зйомка підземних комунікацій будівлі?

  Основним завданням виконавчої зйомки інженерних мереж є забезпечення відповідності всіх комунікацій заданому генплану проекту. Виконавча зйомка підземних комунікацій проводиться в процесі реалізації будівельного процесу та передбачає, як знімання каналізації, так і газовідведень та водовідведень.

  Виконавча зйомка каналізації  здійснюється з метою забезпечення контролю якості та відповідності виконаних каналізаційних робіт проектній документації.  Під час здійснення виконавчої зйомки каналізації головним параметром є висотна позначка нижньої частини труби та позначка верхньої частини люку. За допомогою отриманих координат відбувається обчислення точної відстані між заданими колодязями. Крім того, варто враховувати правильність нахилу труби для стоку води, а також висоту дна камери. Під час знімання каналізації не рідко в один люк розміщують до трьох труб, а то і більше. Виконавча зйомка підземних каналізаційних комунікацій є надважливою, адже її виконання відбувається до остаточної здачі будівельного проекту в експлуатацію.

  Виконавча зйомка підземних комунікацій (газопроводу, водопроводу, каналізації)

  Виконавча зйомка водопроводу проводиться з метою визначення відповідності інженерних комунікацій заданому генплану. Основними вимогами для водовідведень в споруді є характеристики промерзання ґрунту, наявність колодязя в точках підключення, а також лічильника. Правильний вибір труб та їх розташування є запорукою безпечного використання комунікацій під час здачі об’єкту нерухомості в експлуатацію.

  Виконавча зйомка підземних комунікацій (газопроводу, водопроводу, каналізації) 1

  Допомогти з виконавчою зйомкою підземних комунікацій (газопроводу, водопроводу, каналізації) вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -