МОНІТОРИНГ ЗАЛІЗНОДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ТА КОЛІЙ

Залізнична колія – це споруди та пристрої, які утворюють дорогу з рейковою колією для руху вантажних та пасажирських поїздів. Протяжність залізничних шляхів України більше 21 тис. км., які потребують частого моніторингу для забезпечення якісної роботи всіх вузлів залізно дорожнього покриття.

Замовити послугу

  ЩО ЦЕ

  Моніторинг залізнодорожнього покриття та колій – це комплекс заходів, який проводиться для забезпечення контролю за цілісністю покриття на відповідній ділянці шляху. В сучасних умовах він здійснюється з допомогою безпілотних літаючих апаратів (БПЛА), що дозволяє оперативно отримувати дані в форматі реального часу.

  Моніторинг залізнодорожнього покриття проводять для обстеження колій на факт пошкодження зовнішніми факторами (погодними умовами), а також для контролю від навмисного пошкодження чи розкрадання людським ресурсом. З допомогою БПЛА можна максимально близько наблизитися до відповідного елементу, здійснити високоякісний фотознімок чи відео передачу в форматі реального часу.

  Моніторинг уявляє собою безперервний процес спостереження за станом покриття шляхом реєстрації інформації, що надходить і відстеження змін, дозволяє помітити небажаний розвиток ситуації, своєчасно втрутитися і усунути причини, що можуть призвести до аварії. Моніторинг передбачає порівнювання нової інформації, що надійшла про параметри залізнодорожнього покриття  з попередніми даними або з заданими критеріями. Завдяки йому можна помітити виникнення небажаного процесу, простежити його розвиток і зробити припущення про подальший розвиток подій. Таким чином, моніторинг являє собою зручний механізм обслуговування колій.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Проведення дистанційного моніторингу дозволяє надати наступні дані:

  • Замовлення і отримання матеріалів зйомки потрібної для аналізу області;
  • Оброблення отриманих даних;
  • Створення зведеного звіту і рекомендацій щодо проведення необхідних колійних робіт.

  Серед завдань, які можуть вирішуватися з використанням результатів моніторингу необхідних ділянок, можна виділити наступні:

  • Контроль і аналіз стану смуги відводу і охоронних зон залізничного транспорту, земляного полотна, верхньої будови колії, водовідвідних та дренажних осушувальних споруд, мостових переходів, перетинань з транспортними комунікаціями;
  • Виявлення найбільш потенційно небезпечних місць з точки зору виникнення несприятливих природних або природно-техногенних явищ, що впливають на об’єкти інфраструктури залізниці транспорту;
  • Виявлення і визначення місця розташування, а також характеристик зсувів, обвалів, осідань, ділянок ерозії ґрунтів (яроутворення), підтоплення, і т. д.;
  Моніторинг залізнодорожнього покриття та колій
  Моніторинг залізнодорожнього покриття та колій 1

  Допомогти в цьому вам можуть професіонали компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -