Геодезична зйомка для проектування

Геодезична зйомка для проектування – це невід’ємний та важливий процес, який реалізується на кожному етапі будівництва. Основним завданням геодезичної зйомки під час проектування є не тільки ретельне дослідження складових елементів споруди та території, але й отримання необхідних дозвільних документів.

Для чого потрібна геодезична зйомка для проектування об’єктів нерухомості?

Геодезична зйомка для проектування котеджів або інших споруд проводиться з метою  отримання погодження на проведення будівництва з можливістю подальшої здачі в експлуатацію об’єкта нерухомості. Також геодезична зйомка є необхідною під час формування генеральних планів території.

Геодезична зйомка для проектування передбачає, як відображення рельєфу місцевості, наземних та підземних комунікацій, так і існуючих споруд у відповідності з масштабом місцевості.  Результатом геодезичної зйомки для проектування котеджів або інших об’єктів нерухомості є розробка та складання топографічного плану, який надається у паперовому та цифровому вигляді. В залежності від призначення зйомки, топографо-геодезичне  знімання проводиться в різних масштабах. Найпоширенішими масштабами топографічних карт є 1:200, 1:500, 1:1000, 1:2000 та 1:5000, які проводяться для об’єктів нерухомості будь-якого призначення.

Розрізняють наступні види геодезичних зйомок для проектування будинків:

  • Наземна зйомка;

Наземне знімання проводиться з використанням різного геодезичного обладнання та інструментів.

  • Аерозйомка;

Аерознімання проводиться з літальних апаратів БПЛА;

  • Космічна зйомка.

Космічна зйомка реалізується за допомогою космічного обладнання.

На сьогодні, геодезична зйомка для проектування є обов’язковим етапом при будівництві будь-яких будівель та споруд. Геодезичне знімання передбачає не тільки обстеження земельної ділянки та проектування, а також нанесення всіх даних на генеральний план території, але й отримання дозвільних документів з подальшою здачею об’єкта нерухомості в експлуатацію.

Геодезична зйомка для проектування авто мийок, котеджів або житлових комплексів проводиться з метою обґрунтування перед проектної та проектної документації під час реалізації будівельного процесу, як нової споруди, так і розширення, реконструкції або інших технічних змін у вже збудованих об’єктах нерухомості.

Результати досліджень відносно конкретного об’єкту будівництва фіксуються у топографічному плані.

Топографічний план – це документ, який підтверджує відповідність проведених геодезичних робіт заданому генплану. Саме завдяки топографічній зйомці об’єкту нерухомості проводиться цілий комплекс геодезичних робіт, які передбачають, як вимірювання кутів, так і визначення всіх відстаней та висот.

Для того, щоб геодезичне знімання для проектування споруди реалізувалося у відповідності до всіх будівельних вимог чинного Законодавства України, його проведення варто довіряти сертифікованим геодезистами.

Замовити геодезичне знімання для проектування будинків та споруд по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий» пропонує професійне геодезичне знімання для проектування котеджів, промислових споруд, авто мийок, автодоріг та інших об’єктів нерухомості з гарантією якості.

Замовити геодезичне знімання для проектування будинків на території Західної України Ви можете всього в один клік. Завдяки зручній структурі сайту з детальним описом кожної послуги, підтвердити заявку на геодезичне знімання для проектування котеджів або інших споруд у Львові Ви можете не виходячи з дому.

Якщо Вам потрібна професійна геодезична зйомка для проектування об’єкту нерухомості – команда кращих експертів ТзОВ «Мірничий» до Ваших послуг.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату