ГЕОДЕЗИЧНА ЗЙОМКА ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ

Геодезична зйомка для проектування – це невід’ємний та важливий процес, який реалізується на кожному етапі будівництва. Основним завданням геодезичної зйомки під час проектування є не тільки ретельне дослідження складових елементів споруди та території, але й отримання необхідних дозвільних документів.

Замовити послугу

  ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО?

  Геодезична зйомка для проектування котеджів або інших споруд проводиться з метою отримання погодження на проведення будівництва з можливістю подальшої здачі в експлуатацію об’єкта нерухомості. Також геодезична зйомка є необхідною під час формування генеральних планів території.

  Геодезична зйомка для проектування передбачає, як відображення рельєфу місцевості, наземних та підземних комунікацій, так і існуючих споруд у відповідності з масштабом місцевості. Результатом геодезичної зйомки для проектування котеджів або інших об’єктів нерухомості є розробка та складання топографічного плану, який надається у паперовому та цифровому вигляді. В залежності від призначення зйомки, топографо-геодезичне знімання проводиться в різних масштабах. Найпоширенішими масштабами топографічних карт є 1:200, 1:500, 1:1000, 1:2000 та 1:5000, які проводяться для об’єктів нерухомості будь-якого призначення.

  Розрізняють наступні види геодезичних зйомок для проектування будинків:

  • Наземна зйомка;

  Наземне знімання проводиться з використанням різного геодезичного обладнання та інструментів.

  • Аерозйомка;

  Аерознімання проводиться з літальних апаратів БПЛА;

  • Космічна зйомка.
  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  КОСМІЧНА ЗЙОМКА РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ КОСМІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ.

  На сьогодні, геодезична зйомка для проектування є обов’язковим етапом при будівництві будь-яких будівель та споруд. Геодезичне знімання передбачає не тільки обстеження земельної ділянки та проектування, а також нанесення всіх даних на генеральний план території, але й отримання дозвільних документів з подальшою здачею об’єкта нерухомості в експлуатацію.

  Геодезична зйомка для проектування авто мийок, котеджів або житлових комплексів проводиться з метою обґрунтування перед проектної та проектної документації під час реалізації будівельного процесу, як нової споруди, так і розширення, реконструкції або інших технічних змін у вже збудованих об’єктах нерухомості.

  Результати досліджень відносно конкретного об’єкту будівництва фіксуються у топографічному плані.

  Геодезична зйомка для проектування

  ТзОВ «Мірничий» пропонує професійне геодезичне знімання для проектування котеджів, промислових споруд, авто мийок, автодоріг та інших об’єктів нерухомості з гарантією якості.

  Геодезична зйомка для проектування 1

  Допомогти в цьому вам можуть професіонали компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -