Заказать услугу

  Авторський нагляд

  Авторський нагляд – це форма контролю за виконанням будівельно-монтажних робіт, мета якого – забезпечити належну якість будівництва та дотримання будівельних норм. Його може здійснювати розробник проекту або спеціально залучена для цієї мети стороння організація.Особа чи організація, яка здійснює авторський нагляд, виступає у ролі представника замовника і контролює роботу підрядників. Вона перевіряє хід виконання будівельних робіт та їх відповідність положенням і параметрам, передбаченим проектною та робочою документацією.Авторський нагляд – це сукупність заходів, які здійснюються:
  • візуально – постійне спостереження за роботою на будмайданчику гарантує дотримання технології будівництва й унеможливлює зловживання повноваженнями;
  • інструментально – вимірювання основних параметрів об’єкту за допомогою геодезичного інструменту під час виконання будівельно-монтажних робіт або після їх завершення дає змогу точно оцінити якість роботи;
  • документально – перевірка виконавчої документації гарантує використання на будівництві виключно тих матеріалів та обладнання, які передбачені проектом.
  Авторський нагляд під час будівництва не є обов’язковим. Але досвід роботи на будівельному ринку показує, що компетентний нагляд суттєво зменшує кількість браку та невідповідностей між проектною документацією і фактичним становищем на будмайданчику. У 100% випадків витрати замовника на авторський нагляд компенсуються за рахунок вчасного виявлення недоліків чи браку і запобігання махінаціям та зловживанням з боку підрядників на будівництві.Авторський нагляд за будівництвом у Львові та Львівській областіГеодезично-землевпорядна група «Мірничій» здійснює авторський нагляд за будівництвом житлових, промислових та інфраструктурних об’єктів у Львові та Львівській області. Делегуючи повноваження нашим фахівцям, ви будете впевнені в тому, що роботи на будівництві вашого об’єкту будуть виконані відповідно до проекту.Дізнатися більше про наші послуги та отримати консультацію фахівця можна за телефоном +38 (067) 208-85-20.
  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -