Топозйомка для ландшафтного дизайну: як створити райське містечко

Залишились питання? Заповніть форму і ми Вам зателефонуєм

  Для потреб ландшафтних дизайнерів створюються спеціальні топографічні карти у великому масштабі. Топозйомка в масштабах 1:100 та 1:200 – це високоточний, глибоко деталізований вид топографічних робіт, під час якого картографуються найменші подробиці ландшафту та рельєфу земельної ділянки.

  Основна мета топозйомки для ландшафтного дизайну – дати детальне та вичерпне уявлення про досліджувану ділянку. Тому на топографічних картах позначаються положення кожної будівлі чи її частин, дерева та кущі, пішохідні доріжки і стежки, огорожі та інші об’єкти, які необхідно враховувати під час розробки планів перетворення місцевості. За допомогою топозйомки в масштабах 1:100 та 1:200 можна збудувати цифрову модель місцевості, яка дасть дизайнеру чітке уявлення про усю ділянку і можливість оцінити з одного погляду всю картину.

  Для створення деталізованих топографічних карт використовуються:

  • високоточні геодезичні прилади, за допомогою яких знімаються точні координати точок на місцевості;
  • безпілотні літальні апарати, які допомагають створювати тривимірні цифрові моделі;
  • обладнання для 3Д-сканування, якщо топозйомка для ландшафтного дизайну передбачає створення кольорових зображень ділянки з прилеглими будівлями для подальшої демонстрації замовникам.

  Кому потрібні топозйомки у великому масштабі?

  Жодний серйозний проект з ландшафтного дизайну і перетворення місцевості не обходиться без професійної топозйомки в масштабах 1:100 чи 1:200. Висока точність та наочність карт великого масштабу дає змогу максимально детально спланувати роботи, необхідні для реалізації дизайнерської ідеї, та точно підбити кошторис на декоративні роботи. Тому невеликі інвестиції у створення детальної топографічної карти чи тривимірної моделі місцевості повністю виправдані. Маючи результати топозйомки в масштабах 1:100 і 1:200, дизайнер зможе розробити проект перетворення ландшафту значно швидше і якісніше.

  Карти та цифрові моделі, отримані за результатами топозйомки для ландшафтного дизайну, можна використовувати з різною метою. Їх використання доцільне під час планування робіт на відносно невеликих земельних ділянках. Топозйомки в масштабах 1:100 і 1:200 потрібні дизайнерам, які проектують:

  • заміські котеджі та приватні садиби;
  • зони відпочинку і туристичні об’єкти;
  • території нових житлових кварталів і котеджних містечок;
  • алеї, сквери, парки та інші об’єкти з великою кількістю зелених насаджень.

  Де замовити топозйомку в масштабі 1:100 чи 1:200?

  Професійні послуги з топозйомки в масштабах 1:100 і 1:200 надає геодезично-землевпорядна група «Мірничий».

  • Вже понад 8 років працюємо по всій території Західної України. Маємо кілька сотень реалізованих проектів з топографічної зйомки для ландшафтного дизайну у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та інших містах.
  • Завдяки високій якості роботи, мінімальним термінам виконання замовлень і низьким цінам на геодезичні послуги з нами співпрацюють організації різних форм власності, органи місцевого самоврядування та приватні особи.
  • Використовуємо сучасний геодезичний інструмент і спеціальні програмні комплекси, що дають змогу максимально точно та швидко створювати детальні карти і цифрові моделі, які зручно використовувати під час планування робіт з ландшафтного дизайну.

  Щоб замовити професійну топозйомку для ландшафтного дизайну, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09 – Євген.