Виконавча зйомка підземних комунікацій (газопроводу, водопроводу, каналізації)

Виконавча зйомка підземних комунікацій – це важливий процес, основним завданням якого є визначення положення всіх прокладених комунікацій під землю, з метою проведення порівняльного аналізу результатів виконаних робіт з даними проектної документації. Виконавча зйомка підземних комунікацій відбувається перед початком будівництва будь-якої споруди (будинок, житловий комплекс, промислові обєкти).

Виконавча зйомкапідземних інженерних мереж виконується з врахуванням наступних етапів:

  • Рекогностування місцевості;

Рекогностування місцевості передбачає збір та аналіз документації, а також картографічних матеріалів для дослідження.

  • Процес обґрунтування та складання мережі знімання;
  • Здійснення планової та висотної зйомки всіх елементів комунікацій споруди;
  • Проведення замірів конструкційних елементів;
  • Формування виконавчих креслень.

В процесі реалізації виконавчої зйомки комунікацій складаються плани розмірів мережі та її протяжності, профілі, а також виконавчі креслення з інформацією про всі поворотні перерізи та точки. Виконавче креслення має включати ситуаційний план, топоплан у п’ятисотому масштабі, поздовжний профіль інженерної мережі, а також каталог координат всіх точок підземних комунікацій.

Для чого потрібна виконавча зйомка підземних комунікацій будівлі?

Основним завданням виконавчої зйомки інженерних мереж є забезпечення відповідності всіх комунікацій заданому генплану проекту. Виконавча зйомка підземних комунікацій проводиться в процесі реалізації будівельного процесу та передбачає, як знімання каналізації, так і газовідведень та водовідведень.

Виконавча зйомка каналізації  здійснюється з метою забезпечення контролю якості та відповідності виконаних каналізаційних робіт проектній документації.  Під час здійснення виконавчої зйомки каналізації головним параметром є висотна позначка нижньої частини труби та позначка верхньої частини люку. За допомогою отриманих координат відбувається обчислення точної відстані міаж заданими колодязями. Крім того, варто враховувати правильність нахилу труби для течі води, а також висоту дна камери. Під час знімання каналізації не рідко в один люк розміщують до трьох труб а то і більше.Виконавча зйомка підземних каналізаційних комунікацій є надважлива, адже її виконання відбувається до остаточної здачі будівельного проекту в експлуатацію.

Виконавча зйомка інженерних мереж газозабезпечення – це найвідповідальніший процес, який передбачає максимальної уважності.  Виконавча зйомка газопроводу дозволяє не тільки попередити пошкодження газової труби, але й відтік газу при неправильному проведенні монтажних робіт. В процесі проведення геодезичних зйомок для газозабезпечення, фахівці отримають точні дані про фактичний стан газовідведень. За результатами виконавчих геодезичних схем газовики проводять нанесення  на парканах та стовпах  розмірні значення глибини та положення закладеної труби, а також діаметри та матеріал з якого вони були виготовленими. Не менш важливим етапом для забезпечення безпечної та комфортної споживчої експлуатації будинку є виконавча зйомка водопроводу.

Виконавча зйомка водопроводу проводиться з метою визначення відповідності інженерних комунікацій заданому генплану. Основними вимогами для водовідведень в споруді є характеристики промерзання ґрунту, наявність колодязя в точкам підключення, а також лічильника. Правильний вибір труб та їх розташування є запорукою безпечного використання комунікацій під час здачі об’єкту нерухомості в експлуатацію.

Замовити виконавчу зйомку підземних комунікацій для об’єктів нерухомості по доступній ціні

ТзОВ «Мірничий» – це проведення виконавчої зйомки інженерних мереж на всій території Західної України. Завдяки високоточному обладнанню та штату кращих фахівців ми виконуємо повний спектр геодезичних робіт для об’єктів нерухомості будь-якого цільового призначення.

Для зручності наших клієнтів, Ви можете замовити виконавчу геодезичну зйомку підземних комунікацій в режимі он-лайн або зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

ТзОВ «Мірничий»  – це вдалий вибір для швидкої та якісної реалізації будівельного процесу будь-якого рівня складності.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату