Як це робиться

Виконавча зйомкапідземних інженерних мереж виконується з врахуванням наступних етапів:

  • Рекогностування місцевості;

Рекогностування місцевості передбачає збір та аналіз документації, а також картографічних матеріалів для дослідження.

  • Процес обґрунтування та складання мережі знімання;
  • Здійснення планової та висотної зйомки всіх елементів комунікацій споруди;
  • Проведення замірів конструкційних елементів;
  • Формування виконавчих креслень.

В процесі реалізації виконавчої зйомки комунікацій складаються плани розмірів мережі та її протяжності, профілі, а також виконавчі креслення з інформацією про всі поворотні перерізи та точки. Виконавче креслення має включати ситуаційний план, топоплан у п’ятисотому масштабі, поздовжний профіль інженерної мережі, а також каталог координат всіх точок підземних комунікацій.

Для чого потрібна виконавча зйомка підземних комунікацій будівлі?

Основним завданням виконавчої зйомки інженерних мереж є забезпечення відповідності всіх комунікацій заданому генплану проекту. Виконавча зйомка підземних комунікацій проводиться в процесі реалізації будівельного процесу та передбачає, як знімання каналізації, так і газовідведень та водовідведень.

Виконавча зйомка каналізації  здійснюється з метою забезпечення контролю якості та відповідності виконаних каналізаційних робіт проектній документації.  Під час здійснення виконавчої зйомки каналізації головним параметром є висотна позначка нижньої частини труби та позначка верхньої частини люку. За допомогою отриманих координат відбувається обчислення точної відстані міаж заданими колодязями. Крім того, варто враховувати правильність нахилу труби для течі води, а також висоту дна камери. Під час знімання каналізації не рідко в один люк розміщують до трьох труб а то і більше.Виконавча зйомка підземних каналізаційних комунікацій є надважлива, адже її виконання відбувається до остаточної здачі будівельного проекту в експлуатацію.

ЗАМОВЛЯЙТЕ НАШІ ПОСЛУГИ І ВИ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ ЯК ЯКІСТЮ ВИКОНАНОЇ НАМИ РОБОТИ, ТАК І НАШИМ СЕРВІСОМ.

Виконавча зйомка водопроводу проводиться з метою визначення відповідності інженерних комунікацій заданому генплану. Основними вимогами для водовідведень в споруді є характеристики промерзання ґрунту, наявність колодязя в точкам підключення, а також лічильника. Правильний вибір труб та їх розташування є запорукою безпечного використання комунікацій під час здачі об’єкту нерухомості в експлуатацію.

ДЕ ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛІСТІВ?

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет.Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ НОВИНИ

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Click here to Troubleshoot.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну


Проектуєш? Замовляй геодезію та геологію за вигідну ціну