Інженерні вишукування для будівництва

Інженерні вишукування для будівництва – це комплекс інженерних досліджень земельної ділянки перед початком реалізації будівельного процесу. Основним завданням інженерного вишукування є вивчення техногенних умов території та особливостей будівельного об’єкту з метою прогнозування їх взаємодії та експлуатаційної безпечності. Результатом інженерних вишукувань для будівництва є розроблення комплексу робіт, а саме: геодезичне вишукування, погодження наявності підземних мереж, нанесення червоних ліній, встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Розрізняють наступні види інженерних вишукувань для будівництва:

 • Землевпорядні вишукування;

Землевпорядні вишукування передбачають ретельну перевірку всіх документів право власності на землю, складання технічної звітності, договорів  оренди, а також оформлення будь-яких операцій, пов’язаних з нерухомістю.

 • Інженерно-топографічні вишукування;

Інженерно-топографічні вишукування реалізуються з метою проведення аналітики відповідності обраної для будівництва ділянки по комунікаціям, площі та мережам, а також оформлення топографо-геодезичного знімання по результатам вимірювання на конкретній місцевості.

 • Інженерно-геодезичні вишукування;

Інженерно-геодезичні вишукування призначені для визначення меж ділянки, розбивки майданчика, відмітки рельєфу місцевості або поверхні землі.

 • Інженерно-геологічні вишукування;

Інженерна геологія передбачає ретельне дослідження конкретної ділянки з подальшим бурінням свердловин та випробуванням порід ґрунтів у лабораторних умовах. Інженерно-геологічні вишукування дозволяють отримати результати хімічного аналізу ґрунтових вод та фіксуються інженерно-геологічною звітністю.

 • Перед проектні інженерні вишукування будівництва.

Комплексна аналітика доцільності початку будівельного процесу.

Для чого це потрібні інженерні вишукування в будівництві?

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва об’єктів передбачають вивчення ґрунтів, а також адаптацію фундаменту під конкретні геологічні умови. Завдяки інженерно-геологічним вишукуванням забезпечується розроблення геологічної карти, оцінки, характеристики та опису інженерно-геологічних умов конкретної території.

Основним завданням інженерних геологічних вишукувань є вивчення техногенних та природних умов території, аналітика взаємодії будівельного об’єкту з зовнішнім середовищем, а також обґрунтування безпечності для майбутньої експлуатації. Результатом інженерно-геологічних вишукувань є інженерно-геологічний звіт по ґрунтах, а також узгоджена топозйомка, які є основними дозвільними документами для початку здійснення будівельного процесу.

Інженерно-геологічні вишукування передбачають виконання наступних робіт:

 • Аналітика матеріалів вишукувань минулих років;
 • Маршрутні спостереження;
 • Проведення польових робіт на ділянці;
 • Геофізичні та лабораторні дослідження;
 • Ґрунтові дослідження підстав фундаментів;
 • Прогнозування змін геологічних умов з інженерної точки зору;
 • Аналітика коефіцієнтів небезпеки від наслідків інженерно-геологічних процесів.

Ціна дбн вишукувань для будівництва залежить не тільки від розмірів території та ступеню вивчення конкретного району, але й класу складності виконаних робіт.

Для того, щоб дбн інженерні вишукування відбувалися у відповідності до будівельних норм та регламентів чинного законодавства, їх реалізацію варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити інженерні вишукування у Західній Україні

ТзОВ «Мірничий» – це якісно нове рішення для проведення інженерних вишукувань для будівництва будь-якої складності. Завдяки новому високоточному обладнанню та команді кращих фахівців нам вдалося вже реалізувати надскладні будівельні проекти на всій території Західної України. Відмінні результати проведених робіт підтверджують багато чисельні відгуки від наших клієнтів.

Для того, щоб зекономити час наших клієнтів ми пропонує оформлення замовлення на інженерні вишукування, як в режимі он-лайн, так і по номеру телефону. Кваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть відповіді на всі Ваші запитання та узгодять план реалізації інженерно-геологічних робіт.

ТзОВ «Мірничий» – це оперативні та швидкі інженерні вишукування на території Західної України з гарантією якості.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату