ІНЖЕНЕРНІ ВИШУКУВАННЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

Інженерні вишукування для будівництва – це комплекс інженерних досліджень земельної ділянки перед початком реалізації будівельного процесу. Основним завданням інженерного вишукування є вивчення техногенних умов території та особливостей будівельного об’єкту з метою прогнозування їх взаємодії та експлуатаційної безпечності. Результатом інженерних вишукувань для будівництва є розроблення комплексу робіт, а саме: геодезичне вишукування, погодження наявності підземних мереж, нанесення червоних ліній, встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Замовити послугу

  ЯКІ Є ВИДИ

  Розрізняють наступні види інженерних вишукувань для будівництва:

  • Землевпорядні вишукування;

  Землевпорядні вишукування передбачають ретельну перевірку всіх документів право власності на землю, складання технічної звітності, договорів  оренди, а також оформлення будь-яких операцій, пов’язаних з нерухомістю.

  • Інженерно-топографічні вишукування;

  Інженерно-топографічні вишукування реалізуються з метою проведення аналітики відповідності обраної для будівництва ділянки по комунікаціям, площі та мережам, а також оформлення топографо-геодезичного знімання по результатам вимірювання на конкретній місцевості.

  • Інженерно-геодезичні вишукування;

  Інженерно-геодезичні вишукування призначені для визначення меж ділянки, розбивки майданчика, відмітки рельєфу місцевості або поверхні землі.

  • Інженерно-геологічні вишукування;

  Інженерна геологія передбачає ретельне дослідження конкретної ділянки з подальшим бурінням свердловин та випробуванням порід ґрунтів у лабораторних умовах. Інженерно-геологічні вишукування дозволяють отримати результати хімічного аналізу ґрунтових вод та фіксуються інженерно-геологічною звітністю.

  • Перед проектні інженерні вишукування будівництва.

  Комплексна аналітика доцільності початку будівельного процесу.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО

  Основним завданням інженерних геологічних вишукувань є вивчення техногенних та природних умов території, аналітика взаємодії будівельного об’єкту з зовнішнім середовищем, а також обґрунтування безпечності для майбутньої експлуатації. Результатом інженерно-геологічних вишукувань є інженерно-геологічний звіт по ґрунтах, а також узгоджена топозйомка, які є основними дозвільними документами для початку здійснення будівельного процесу.

  Інженерні вишукування для будівництва

  Інженерно-геологічні вишукування передбачають виконання наступних робіт:

  • Аналітика матеріалів вишукувань минулих років;
  • Маршрутні спостереження;
  • Проведення польових робіт на ділянці;
  • Геофізичні та лабораторні дослідження;
  • Ґрунтові дослідження підстав фундаментів;
  • Прогнозування змін геологічних умов з інженерної точки зору;
  • Аналітика коефіцієнтів небезпеки від наслідків інженерно-геологічних процесів.
  Інженерні вишукування для будівництва 1

  Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -