Розбивка плити перекриття в монолітному будівництві, або Як не побудувати Пізанську вежу

Залишились питання? Заповніть форму і ми Вам зателефонуєм

  Однією з найважливіших задач інженерної геодезії є детальний покроковий супровід будівельних робіт: від вивчення майданчика та розбивки осей до контролю якості під час будівництва і навіть після його завершення. Частиною цього комплексу геодезичних послуг, якими обов’язково користуються будівельники, є розбивка монолітних об’єктів.

  Розбивка монолітних плит, колон, стін та інших деталей конструкції є складовою частиною робіт з організації внутрішньої розбивочної сітки будівлі. Вона полягає у перенесенні просторових координат характерних точок та будівельних осей з проектної документації в натуру. Під час розбивки плит та конструкцій, на які припадають навантаження, координати та висотні відмітки точок прив’язуються до міток на місцевості, позначених під час виносу об’єкта.

  Щоб точно визначити місце розташування стін та перекриттів у монолітному будівництві, інженери-геодезисти використовують спеціальне обладнання та прилади. Вони дають змогу чітко контролювати взаємне положення вертикальних і горизонтальних елементів розбірної опалубки, в яку згодом заливається бетонний розчин. За допомогою сучасних геодезичних інструментів кваліфіковані фахівці можуть виконати розбивку монолітних ліфтових шахт, колон, стін та плит таким чином, щоб інструментальні похибки не впливали на надійність об’єктів і не призводили до проблем під час монтажу інших конструкцій будівлі.

  Чому важливо правильно робити розбивку монолітних об’єктів під час будівництва?

  Без залучення професійних геодезистів до розбивки колон і перекриттів в монолітному будівництві не обійтися, якщо ви хочете бути впевненими в якості будівельних робіт. Геодезичний супровід будівництва під час бетонування монолітних конструкцій дає змогу  будівельникам точно виставити положення опалубки, а замовникам – перевіряти відповідність будівельних робіт проектній документації.

  Розбивка монолітних плит і колон геодезистами, що не мають відповідної кваліфікації та сучасного обладнання, часто призводить до появи будівельного браку. Похибки мають властивість накопичуватись та накладатись одна на одну, тому трапляється, що поверх за поверхом будівля все більше відхиляється від вертикального положення. Це може призвести до появи об’єктів на зразок Пізанської вежі або, що буває набагато частіше, до катастрофічних наслідків.

  Наш досвід надання геодезичних послуг у Львові, Ужгороді, Чернівцях та інших містах України показує, що неправильна розбивка монолітних ліфтових шахт, перекриттів та колон часто призводить до значних фінансових втрат і затягування строків будівництва через необхідність усувати критичні недоліки шляхом демонтажу частин конструкцій та повторного бетонування.

  Де замовити геодезичний супровід монолітного будівництва?

  Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає професійні послуги з розбивки монолітних об’єктів.

  • Працюємо на ринку геодезичних послуг Західної України вже понад 8 років.
  • Надаємо послуги будівельно-монтажним організаціям та фізичним особам.
  • Виконуємо роботи з розбивки монолітних колон і плит за низькими цінами.
  • Використовуємо сучасне обладнання, яке гарантує високу точність розбивки плит та будівельних конструкцій.
  • Дотримуємось будівельних норм і державних стандартів у сфері будівництва.

  Щоб замовити професійний геодезичний супровід будівництва вашого об’єкта, зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09 – Євген.