Заказать услугу

  Проект землеустрою

  Проект землеустрою складається для відведення або зміни цільового призначення земельного наділу. Станом на кінець 2017 всі проекти погоджується шляхом випадкового призначення експерта і за принципом екстериторіальності.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки – це інформація в текстовому та графічному вигляді, щодо земельного наділу, який передається, відводиться, формується. Цей проект має розроблятися лише кваліфікованими та сертифікованими компаніями, які спеціалізуються на інженерному землевпорядкуванні.Підставою розробки земельного проекту є розпорядження чи рішення органів влади або місцевих органів самоврядування.

  Як відбувається розробка проекту

  Зразок проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 2017 пропонують сайти юридичних організацій або компанії-землевпорядники.Дізнавшись, що таке проект землеустрою, ви можете зібрати необхідні для його розробки документи.А саме:
  • розпорядження, дозвіл або договір згоди за замовчуванням на створення проекту;
  • копії документів на право власності на нерухомі об’єкти, що знаходяться на території ділянки, завірені нотаріусом;
  • матеріали технічної інвентаризації вищезазначених об’єктів;
  • установчі документи для юросіб, або паспорт та код для фізосіб.
  Вам необхідно розробити проект відведення земельної ділянки? Ціна на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки буде залежати від його особливостей та обсягу робіт.

  Де замовити послугу з розробки проекту

  Компанія ТЗОВ Мірничий сповідує принцип демократичності цін на свої послуги. Тому в нас буде дешевше, ніж в інших землевпорядників. Крім того, документи, що ми розробляємо мають юридичну силу, адже Мірничий – це сертифікована землевпорядна організація. В цьому ви можете впевнитись, перевіривши через Державний реєстр відповідних організацій.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду або зміни її цільового призначення має бути погодженим, зареєстрованим в Держгеокадастрі, затверджений дозвільним органом. Після цього проходить передача наділу у власність з подальшою реєстрацію його прав у вказаному обсязі – володіння, користування чи розпорядження.Проект землеустрою щодо зміни цільового призначення розробляється з метою подальшої зміни мети користування – наприклад з ділянки під садове господарство можна зробити наділ для забудівлі, тощо. Якщо ви знаходитесь в будь-якому місті Західної України, звертайтеся до інженерів-землевпорядників ТзОВ “Мірничий”. Спектр наших послуг відображено на сайті.Львів чи Рівне – для нас неважливо місце розташування наділу, що потребує наших послуг. Замовити наших спеціалістів можна для розробки проектів і в Івано-Франківську, і в Тернополі. Якість гарантовано та підтверджено відгуками вдячних клієнтів. З вичерпною інформацією щодо нашої діяльності можна ознайомитись на нашому інтернет-ресурсі.Навіть, якщо ви зовсім не знаєте, що треба робити для розробки проекту, або будь яких інших робіт, пов’язаних з геодезією на місцевості, звертайтеся за консультацію. В нас індивідуальний підхід та безкоштовні поради лояльним клієнтам.
  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Розробка і просування сайту   -