Замовити послугу

  Проект землеустрою призначений для приватизації земельної ділянки

  Кожний громадянин України має право на безкоштовну приватизацію земельної ділянки. Щоб отримати ділянку із земель державної та комунальної власності, необхідно розробити, погодити та затвердити проект землеустрою.

  Розробка проекту відведення земельної ділянки складається з кількох етапів. Вона включає:

  • геодезичні виміри для складання плану горизонтальної зйомки та схеми розташування ділянки на місцевості;
  • формування технічної документації, яка складається з текстової частини проекту та графічних матеріалів;
  • формування електронного XML-файлу з відомостями щодо земельної ділянки, який вноситься до Державного земельного кадастру для присвоєння ділянці кадастрового номера.

  Згідно із Законом України «Про землеустрій», усі роботи щодо підготовки проекту відведення ділянки та його складових частин повинні виконувати особи та організації, що мають відповідні ліцензії та сертифікати. До складання проектів допускаються юридичні особи, що мають відповідне технічне обладнання та геодезичний інструмент, і сертифіковані інженери-землевпорядники. Невиконання цих вимог призведе до відмови органів державної чи місцевої влади у розгляді ваших документів.

  Розробка проектів землеустрою у Львові та Львівській області

  Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає професійні послуги з розробки проектів землеустрою.

  • Виконуємо геодезичні роботи за допомогою найсучаснішого інструменту Leica.
  • Складаємо технічну документацію у паперовій формі та у вигляді електронного документу згідно з вимогами чинного законодавства.
  • Знаємо всі нюанси процесу узаконення і приватизації земельних ділянок під сільське господарство, садівництво, забудову та інші потреби.

  Якщо ви бажаєте, щоб проект землеустрою, призначений для приватизації земельної ділянки, було виконано якісно, швидко та за найпривабливішою ціною, телефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -