Ортофотоплан як основа для проектування

Залишились питання? Заповніть форму і ми Вам зателефонуєм

  Проектувальникам та архітекторам важливо мати детальну інформацію про стан земельної ділянки, виділеної під забудову. Саме тому слід робити ортофотоплан для генерального плану міста чи села, який у подальшому можна використовувати як підоснову для проектування. Його наявність значно пришвидшує роботу проектанта і робить її більш простою.

  Ортофотоплан для генерального плану міста чи села створюється за допомогою безпілотних літальних апаратів, обладнаних фотокамерами з високою роздільною здатністю. Дрон-безпілотник робить серію з кількох сотень знімків, які потім об’єднуються в єдине зображення за допомогою спеціального програмного забезпечення. Під час обробки фотографій на комп’ютері усуваються ефект паралаксу та дефекти зображень і відбувається прив’язка фото до місцевості. Використання сучасних технологій просторового позиціонування дає змогу прив’язати отриманий план до геодезичних міток і реперних точок з максимальною точністю. Тому ортофотоплан для міста чи села, створений за допомогою аерофотозйомки, має таку саму точність, як і звичайна топографічна карта аналогічного масштабу.

  Де використовуються ортофотоплани?

  Ортофотоплан для генерального плану міста чи села, створений на основі оцифрованих фотографій з висоти пташиного польоту, є зручним інструментом для проектувальників і архітекторів, які займаються розробкою проектів будівництва чи реконструкції різних будівель, конструкцій, інженерних комунікацій тощо.

  Основні переваги роботи з ортофотопланами:

  • точність – підоснова для проектування у вигляді фотографічного плану місцевості показує актуальну, дуже детальну інформацію про стан земної поверхні на ділянці, відведеній під забудову;
  • наочність – ортофотоплан міста чи села легко читати. Він дає більш наочне уявлення про рельєф місцевості, ніж звичайна топографічна карта. Тому під час проектування забудови на складних ділянках (наприклад, у центральній частині Львова, розташованій на пагорбах, чи Кам’янець-Подільському, який знаходиться у місцевості з численними ярами та нерівностями) ортофотоплан є просто незамінним;
  • зручність – інформація з ортофотоплану легко переноситься на топографічний план підоснови, який використовується проектувальниками. Її можна конвертувати у поширені формати САПР і в подальшому використовувати для створення цифрових моделей місцевості, проектування чи розрахунків.

  Крім задач, пов’язаних із проектуванням будівель і споруд, ортофотоплани використовуються у ландшафтному дизайні, сільському та лісовому господарствах, гірничій промисловості, землевпорядкуванні і кадастрі та інших галузях.

  Хто робить ортофотоплани?

  Щоб замовити ортофотоплан для генерального плану міста чи села, зверніться до геодезично-землевпорядної компанії «Мірничий».

  • Займаємось геодезичними вишукуваннями та картографуванням вже понад 8 років.
  • Працюємо з юридичними особами, органами місцевого самоврядування і приватними замовниками по всій території Західної України.
  • Надаємо геодезичні послуги за помірними цінами.

  У компанії «Мірничий» працюють досвідчені та кваліфіковані інженери-геодезисти. Ми використовуємо сучасне обладнання і новітні технології, за допомогою яких топозйомка міста чи села виконується у стислий термін та з максимально високою точністю.

  Зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09, щоб дізнатися точну вартість створення ортофотоплану для вашої земельної ділянки.