Ортофотоплан для генерального плану міста чи села

Залишились питання? Заповніть форму і ми Вам зателефонуєм

  Ортофотоплан – це фотографічний план місцевості, точно прив’язаний до геодезичної основи. Ортофотоплан для міста чи села дає змогу максимально достовірно відтворити земну поверхню у цифровій формі і в подальшому використовувати отримані карти і плани з різною метою.
  Ортофотоплани отримують за допомогою аерофотозйомки чи фотографування місцевості з супутника. З огляду на високу вартість супутникових знімків ортофотоплани для генеральних планів міст та сіл набагато частіше створюються на основі даних, отриманих за допомогою легких чи безпілотних літальних апаратів. Це найдешевший, найшвидший та найбільш практичний метод топозйомки для міста чи села, оскільки:

  • використання безпілотних дронів дає змогу швидко створити ортофотоплан для генерального плану міста чи села з потрібним масштабом та ступенем деталізації;
  • обробка картографічних даних, отриманих за допомогою дрона, на комп’ютері дає можливість мінімізувати можливі дефекти зображень для отримання якомога точнішої карти;
  • невисока вартість експлуатації безпілотних літальних апаратів зробила створення ортофотоплану для міста чи села недорогою послугою, яку можуть замовити навіть приватні особи.

  Фотографічні плани за точністю відповідають топографічним картам того ж масштабу. Але однією з найвагоміших переваг роботи з ортофотопланами є їх наочність. Проектувальнику, який використовує ортофотоплан разом із топографічною картою, легше оцінити форму та висоту рельєфу на ділянці. Це особливо важливо під час розробки будівельних проектів для Львова, Кам’янець-Подільського, Ужгорода чи інших населених пунктів, розташованих у місцевостях з дуже складним рельєфом.

  Для чого місту чи селу потрібний ортофотоплан?

  Замовивши ортофотоплан для генерального плану міста чи села, ви отримаєте максимально вичерпну, детальну та актуальну інформацію про рельєф місцевості та об’єкти, на ній розташовані. Аерофотозйомка дає свіжі дані, які неможливо знайти на старих картах і топографічних планах. Використовуючи ортофотоплан, створений за допомогою безпілотного літального апарата, можна:

  • побачити будівлі, дерева та зелені насадження, які є на ділянці;
  • оцінити масштаби роботи і точно скласти кошторис;
  • визначити ділянки, які потребують більш ретельного дослідження, тощо.

  Територіальні громади та органи місцевого самоврядування, які в умовах децентралізації отримали більш широкі можливості для використання власних коштів, замовляють ортофотоплани для потреб землевпорядкування, кадастру, містобудування, розробки планів реконструкції чи будівництва різних інфраструктурних об’єктів.

  Де замовити ортофотоплан?

  Геодезично-землевпорядна група «Мірничий» надає професійні послуги зі створення ортофотопланів для міст і сіл.

  • Маємо великий досвід використання аерофотозйомки для отримання актуальної картографічної інформації, необхідної для проектування і будівництва різних об’єктів.
  • Використовуємо сучасні технології отримання та обробки картографічних даних, які зменшують ціни на ортофотоплани та гарантують високу точність і достовірність планів та карт.
  • Співпрацюємо з органами місцевої влади, установами та організаціями різних форм власності та приватними особами.

  Щоб замовити ортофотоплан для потреб проектувальників, архітекторів, дизайнерів, землевпорядників чи інших фахівців, зателефонуйте за номером +38 (098) 680 99 09 – Євген