Підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, картограма

Якщо ви плануєте забудову деякої земляної ділянки, то, напевне, вам відомо, що перед початком масштабних будівельних робіт завжди необхідно проводити ряд підготовчих процедур, в тому числі на етапі створення документації і проектування. Серед них одним з найважливіших і невід’ємних є підрахунок об’ємів земляних мас, що дозволяє розрахувати приблизну вартість зведення майбутнього фізичного об’єкта.

Підрахунок об’ємів земляних мас та картограма: як проводяться обчислення

Для того щоб провести підрахунок об’ємів земляних робіт або мас та отримати максимально точний результат, необхідно попередньо підготувати два артефакти: топографічну зйомку земної поверхні перед проведенням будівельних процедур і топографічну зйомку поверхні ґрунту, дна котловану, насипу або будь-якого іншого матеріалу, який внаслідок проведених розрахунків стане основою для зведення фундаменту. Відзначимо, що чим деталізованіше проводяться ці дві зйомки, тим коректніше будуть проведені обчислення. Саме тому під час топографічного аналізу місцевості дуже важливо враховувати всі виїмки, насипи та інші нерівності досліджуваної поверхні.

На картограмі для простоти розрахунків і більш комфортного візуального сприйняття всі такі елементи позначаються різними геометричними фігурами, що в подальшому допомагає розраховувати значення площі по стандартним формулам геометрії.

Вам потрібно підрахувати об’єми земляних мас або робіт та зробити картограму обраних ділянок в містах Західної України? Спеціалісти ТзОВ Мірничий зроблять це для вас!

Зрозуміло, щоб отримати підрахунок об’ємів земляних мас, замість того, щоб замовити подібну послугу у спеціаліста, ви можете скористатися будь-яким безкоштовним онлайн-сервісом. Але, як свідчить досвід багатьох забудовників, подібне бажання зекономити свій час та гроші зрештою виливається в отримання досить неточних даних. В свою чергу, самостійне оволодіння технікою обчислення об’ємів земляних мас або робіт у вас відніме багато часу та сил. Тому найоптимальнішим виходом з цієї ситуації є перекладання даних обов’язків на того, хто в цьому добре розбирається.

Зокрема, Мірничий – це один з небагатьох сервісів на території Львова  та інших міст Західної України, який пропонує кваліфіковані послуги по розрахунку об’ємів земляних мас або робіт, а також індивідуальній розробці картограми. Якість, з якою ми виконуємо нашу роботу, є невід’ємною складовою нашої трудової діяльності. Сертифіковані професіонали ТзОВ Мірничий не упустять з уваги жодної, на перший погляд, навіть незначної деталі, яка подалі може суттєво вплинути на кінцевий результат.

Також зазначимо, що ми використовуємо в процесі вимірювальних робіт дуже точні професійні прилади, які забезпечують дійсно точні показники досліджуваних поверхонь у Тернополі чи іншому населеному пункті Західної України. Врешті-решт ви отримаєте максимально коректні розрахунки та інформативну картограму обраної місцевості у Івано-Франківську та у будь-якому іншому місті Західної України (наприклад, Рівному), що допоможе вам у подальшому проведенні будівничих робіт.

Що стосується ціни на проведення відповідних розрахунків і складення картограми, вона визначається для кожного випадку окремо. Якщо вашою метою є відповідна послуга чи ви бажаєте просто дізнатися про її вартість у вашому конкретному випадку, зверніться до нашого менеджера за зазначеним контактним телефоном чи напишіть нам на електрону адресу.

Результати виконаних робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату