Підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, картограма

Якщо ви плануєте забудову деякої земляної ділянки, то, напевне, вам відомо, що перед початком масштабних будівельних робіт завжди необхідно проводити ряд підготовчих процедур, в тому числі на етапі створення документації і проектування. Серед них одним з найважливіших і невід’ємних є підрахунок об’ємів земляних мас, що дозволяє розрахувати приблизну вартість зведення майбутнього фізичного об’єкта.

Замовити послугу

  Як проводиться підрахунок об’ємів земляних робіт або мас?

  Для того щоб провести підрахунок об’ємів земляних робіт або мас та отримати максимально точний результат, необхідно попередньо підготувати два артефакти: топографічну зйомку земної поверхні перед проведенням будівельних процедур і топографічну зйомку поверхні ґрунту, дна котловану, насипу або будь-якого іншого матеріалу, який внаслідок проведених розрахунків стане основою для зведення фундаменту. Відзначимо, що чим деталізованіше проводяться ці дві зйомки, тим коректніше будуть проведені обчислення. Саме тому під час топографічного аналізу місцевості дуже важливо враховувати всі виїмки, насипи та інші нерівності досліджуваної поверхні.

  • Як позначаються розрахунки на картограмі?

  На картограмі для простоти розрахунків і більш комфортного візуального сприйняття всі такі елементи позначаються різними геометричними фігурами, що в подальшому допомагає розраховувати значення площі по стандартним формулам геометрії.

  Як ми працюємо
  крок 1
  Ваш дзвінок або заявка на e-mail
  крок 2
  Узгодження ціни та термінів
  крок 3
  Авансовий платіж за домовленістю
  крок 4
  Виїзд інженерів на об'єкт
  крок 5
  Обробка даних та попереднє затвердження
  крок 6
  Видача Кінцевого результату

  Як отримати підрахунок об’ємів земляних робіт або мас?

  Зрозуміло, щоб отримати підрахунок об’ємів земляних мас, замість того, щоб замовити подібну послугу у спеціаліста, ви можете скористатися будь-яким безкоштовним онлайн-сервісом. Але, як свідчить досвід багатьох забудовників, подібне бажання зекономити свій час та гроші зрештою виливається в отримання досить неточних даних. В свою чергу, самостійне оволодіння технікою обчислення об’ємів земляних мас або робіт займає багато часу та сил. Тому найоптимальнішим виходом з цієї ситуації є перекладання даних обов’язків на того, хто в цьому добре розбирається.

  Зокрема, Мірничий – це один з небагатьох сервісів на території Львова  та інших міст Західної України, який пропонує кваліфіковані послуги по розрахунку об’ємів земляних мас або робіт, а також індивідуальній розробці картограми. Якість, з якою ми виконуємо нашу роботу, є невід’ємною складовою нашої трудової діяльності. Сертифіковані професіонали ТзОВ «Мірничий» не пропустять жодної, на перший погляд, навіть незначної деталі, яка подалі може суттєво вплинути на кінцевий результат.

  Підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, картограма

  Вартість підрахунку об’ємів земляних робіт або мас (картограма)

  ПослугаЦіна
  Підрахунок об’ємів земляних робітвід 1500 грн/га
  Підрахунок об’ємів земляних мас або робіт, картограма 1

  Допомогти вам у підрахунку об’ємів земляних робіт або мас можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на нашу сторінку в мережі Інтернет. Всі наші працівники сертифіковані відповідно до діючого законодавства України. Таким чином, ви можете бути впевнені в якості проведених робіт, а також у юридичній силі документів, отриманих від нашої компанії.

  © Copyright - mirnychyj. Всі права захищено! Просування сайту   -