Приватизація земельної ділянки

Згідно із Земельним кодексом, під приватизацією землі мається на увазі передача певної ділянки у приватну власність. Проте, не кожний знає, як приватизувати землю. Які ж підводні камені чекають на тих, кому потрібна приватизація земельної ділянки у 2017 році?

Відповідно до чинного законодавства, будь-який громадянин України після досягнення 18 років може безкоштовно приватизувати 5 ділянок землі – під будинок, садибу, гараж, приватне господарство та будівництво дачі. Але що робити тим, хто хоче дізнатися, як приватизувати земельну ділянку? На них чекає оформлення чималої кількості документів.

Як має проходити приватизація земельної ділянки?

Перед тим, як подавати заяву на приватизацію землі, потрібно зібрати певні документи, а саме:

  • копію паспорту та ІПН;
  • копію документа, який встановлює право на будинок (якщо відбувається приватизація земельної ділянки під будинком);
  • державний акт права власності (старого зразка)

Перший етап безкоштовної приватизації – це подача відповідної заяви у місцеву держадміністрацію, якщо мова йде про велике місто (наприклад, Рівне), або до селищної ради. У заяві треба вказати ПІБ заявника, його адресу, місцезнаходження ділянки, її розмір та підставу для приватизації.

Другий етап – отримання рішення місцевих органів влади та дозволу на виготовлення технічних документів, на підставі яких громадянин отримує акт на право приватної власності на землю.

Третій етап – виготовлення технічної документації та отримання акту. На цьому етапі громадянинові потрібно звернутися в організацію, яка вже має ліцензію на проведення землевпорядних робіт або до місцевого відділу земельних ресурсів.

Коли приватизація земельної ділянки є вигідною?

Насамперед – коли ви зацікавлені у ділянках поблизу великих туристичних міст, таких як Львів, а також у місцях з красивим пейзажем або вигідним сусідством. Приватизація таких ділянок вимагатиме певних інвестицій, але в майбутньому може принести великий зиск.

Наприклад, ціна питання за акт для приватизації землі в такому місті, як Івано-Франківськ починається від тисячі гривень. І це далеко не всі витрати. Проте ціни кожного року зростають, а законодавство змінюється. Тому не дивно, що багатьох людей турбує питання «скільки коштує приватизація земельної ділянки у 2017 році?».

На щастя, відповідні послуги можна замовити, звернувшись до організації, що має ліцензію на виконання відповідних робіт. Саме такою організацією є ТзОВ Мірничий.

Наші послуги

Ми пропонуємо унікальний для міст Західної України сервіс з приватизації земельних ділянок. Ця послуга є надзвичайно актуальною як для невеличких селищ, так і для великих міст – таких як Тернопіль. Справжні професіонали нашої команди нададуть вам будь-які сертифіковані послуги, передбачені чинним законодавством.

Вартість наших послуг може коливатися, оскільки на неї впливає багато факторів. Якщо вас цікавить приватизація землі в селі, ціна може бути нижчою, а якщо мова йде про садибу поблизу міста – вищою. Але, незалежно від того, чи потрібна вам приватизація землі біля будинку, або приватизація земельної ділянки під будинком з двома власниками – якість нашої роботи вас приємно здивує.

Щоб дізнатися приблизну вартість вашого замовлення, напишіть нам на електрону адресу або зв’яжіться з нашим менеджером за вказаним телефоном. Ми чекаємо на вас!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Допомогти в цьому вам можуть професіонали нашої компанії «Мірничий», які працюють на території Західної України. Звернутися до нас ви можете, зателефонувавши нам або завітавши до нашого офісу у Львові чи на

1. Ваш дзвінок або заявка на e-mail

2. Узгодження ціни та термінів

3. Авансовий платіж за домовленістю

4. Виїзд інженерів на об'єкт

5. Обробка даних та попереднє затвердження

6. Видача Кінцевого результату